Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Canlı Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
16:30
FC Köln - Union Berlin
-:-
16:30
Freiburg - Heidenheim
-:-
16:30
Mönchengladbach - Frankfurt
-:-
16:30
RB Leipzig - Bremen
-:-
19:30
Mainz - Dortmund
-:-
İNGİLTERE: Premier League
86'
Fulham - Manchester City
0:3
17:00
Bournemouth - Brentford
-:-
17:00
Everton - Sheffield Utd
-:-
17:00
Newcastle - Brighton
-:-
17:00
Tottenham - Burnley
-:-
17:00
West Ham - Luton
-:-
17:00
Wolves - Crystal Palace
-:-
19:30
Nottingham - Chelsea
-:-
İSPANYA: LaLiga
58'
Mallorca - Las Palmas
1:0
17:15
Villarreal - Sevilla
-:-
19:30
Granada - Real Madrid
-:-
22:00
Ath. Bilbao - Osasuna
-:-
İTALYA: Serie A
19:00
Napoli - Bologna
-:-
21:45
AC Milan - Cagliari
-:-
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
16'
Adanaspor - Bandırmaspor
0:0
16'
Boluspor - Çorum
0:0
16'
Erzurumspor - Eyüpspor
0:1
16'
Göztepe - Bodrumspor
0:0
16'
Kocaelispor - Sakaryaspor
0:0
16'
Şanlıurfaspor - Manisa FK
0:0
16'
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
0:0
ABD: USL Championship
02:00
Loudoun - El Paso
0:2
00:00
Detroit - Phoenix Rising
-:-
ABD: MLS Next Pro
00:00
Inter Miami II - Chattanooga
1:2
03:00
Huntsville - Toronto FC II
0:1
05:30
Portland Timbers 2 - Tacoma Defiance
4:1
ABD: USL League Two
02:00
Louisiana - Blue Goose
3:1
21:00
Philadelphia Lone Star - West Chester Utd
-:-
ABD: NISA
21:00
Georgia Lions - Michigan Stars
-:-
ABD: USL League One Cup
20:00
Charlotte Independ. - Forward Madison
-:-
00:00
One Knoxville - Northern Colorado
-:-
ABD: NWSL Women
03:00
Racing Louisville K - Washington K
1:2
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00
Hertha - Kaiserslautern
3:1
14:00
Nürnberg - Elversberg
3:0
14:00
Schalke - Rostock
2:1
21:30
Kiel - Düsseldorf
-:-
ALMANYA: 3. Liga
53'
Bielefeld - Hallescher
0:0
49'
Dortmund II - Ulm
0:2
57'
Ingolstadt - Lubeck
3:1
Fasilə
Unterhaching - Dresden
0:2
56'
Viktoria Koln - Regensburg
1:1
17:30
Mannheim - Sandhausen
-:-
ALMANYA: Regionalliga North
14:00
Hannover II - Eimsbutteler
5:0
17:00
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
-:-
19:00
Drochtersen/Assel - Kilia Kiel
-:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
57'
Ahlen - Mönchengladbach II
1:3
54'
Bocholt - Wuppertaler
0:0
51'
Duren - Aachen
3:1
57'
Düsseldorf II - Rodinghausen
1:1
60'
FC Gutersloh - Koln II
0:3
48'
Fortuna Koln - Schalke II
1:0
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
54'
Aalen - Walldorf
0:1
50'
Eint. Frankfurt II - Stuttgart II
0:1
55'
Fulda-Lehnerz - Bahlinger
0:0
53'
Hoffenheim II - FSV Frankfurt
0:0
56'
Kassel - Koblenz
1:0
56'
Mainz II - Offenbach
2:0
53'
Schott Mainz - Balingen
3:0
58'
Steinbach Haiger - Homburg
0:1
48'
Stuttgarter Kickers - Freiberg
0:0
ALMANYA: Regionalliga Bayern
59'
Ansbach - Schweinfurt
1:1
55'
Aubstadt - Aschaffenburg
0:0
59'
Augsburg II - Bamberg
2:0
54'
Fürth II - Bayern II
1:1
58'
Illertissen - Buchbach
1:1
57'
Schalding - Wurzburger Kickers
0:2
57'
Vilzing - Turkgucu Munchen
5:0
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
14:00
TB Berlin - Lichtenberg
0:4
56'
Rostocker FC - RSV Eintracht
2:2
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
56'
Arnstadt - Ludwigsfelde
3:0
56'
Bischofswerdaer - Halle
2:1
53'
Freital - Motor Marienberg
1:0
56'
Halberstadt - Magdeburg II
1:1
58'
Plauen - Krieschow
1:0
48'
Sandersdorf - Auerbach
1:2
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
83'
Bordesholm - Preussen Reinfeld
1:3
82'
SC Weiche-08 II - Lubeck II
1:0
16'
Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup
0:0
16'
Hohenwestedt - Heider SV
0:0
17:00
Oldenburger - Eichede
-:-
ALMANYA: Oberliga Hamburg
14:00
Duneberg - Niendorfer TSV
0:9
16'
Sasel - Rugenbergen
0:0
16'
TSV Buchholz 08 - Harksheide
0:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
16:00
Aumund-Vegesack - Union 60 Bremen
-:-
16'
Blumenthaler - Komet Arsten
0:0
16'
BTS Neustadt - Bremen II
0:0
16'
Geestemunde - OSC Bremerhaven
0:0
16'
Hemelingen - TURA Bremen
0:0
16'
Leher - Blockdiek
0:0
16'
Oberneuland - Brinkumer
0:0
16'
Vatan Bremen - Woltmershausen
0:0
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
59'
Meppen II - Schoningen
0:1
16'
Delmenhorst - Arminia Hannover
0:0
16'
Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg
0:1
17:00
Eintracht Celle - BSV Rehden
-:-
ALMANYA: Oberliga Hessen
16'
Alzenau - Giessen
0:1
16:00
Erlensee - Friedberg
-:-
16'
Fernwald - Baunatal
0:0
16:00
TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim
-:-
16'
Waldgirmes - Hanau
1:0
16:00
Weidenhausen - VfB Marburg
-:-
18:00
Hanauer SC - SV Steinbach
-:-
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00
Trier - Pirmasens
-:-
54'
Worms - Auersmacher
2:0
45+'
RW Koblenz - Pfeddersheim
1:0
16:30
Engers - Morlautern
-:-
16:30
Kaiserslautern II - Diefflen
-:-
16:30
Karbach - Dudenhofen
-:-
16:30
Mechtersheim - Gonsenheim
-:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
60'
Gebenbach - Abtswind
4:0
45+'
Regensburg II - Coburg
3:0
16'
Wurzburger FV - Bayern Hof
0:0
18:30
Ammerthal - ATSV
-:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
54'
Dachau - Gundelfingen
0:1
57'
Deisenhofen - Sonthofen
0:1
58'
Landsberg - Pipinsried
0:0
49'
Münich 1860 II - Kirchanschoring
0:0
59'
Rain/Lech - Kottern-St. Mang
2:0
58'
Schwaben Augsburg - Erlbach
0:2
16:30
Nordlingen - Ismaning
-:-
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
14:00
Dresden U19 - Hertha U19
2:2
14:00
Hamburger SV U19 - St. Pauli U19
3:2
14:00
Jena U19 - Union Berlin U19
1:2
14:00
RB Leipzig U19 - Werder Bremen U19
2:2
14:00
Rostock U19 - Hannover U19
3:2
14:00
VfL Osnabruck U19 - Braunschweig U19
4:0
14:00
Wolfsburg U19 - Meppen U19
5:0
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
12:00
Frankfurt U19 - Munich 1860 U19
1:1
12:00
Sandhausen U19 - Kaiserslautern U19
2:4
14:00
Augsburg U19 - Nürnberg U19
1:2
14:00
Fürth U19 - Ingolstadt U19
0:2
14:00
Stuttgart U19 - Bayern U19
7:2
15:00
Heidenheim U19 - Karlsruher U19
-:-
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
14:00
Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19
-:-
14:00
Duisburg U19 - Koln U19
4:1
14:00
Leverkusen U19 - Viktoria Koln U19
1:2
14:00
Paderborn U19 - Dortmund U19
-:-
14:00
Verl U19 - Bochum U19
-:-
14:00
Wuppertaler U19 - B. Monchengladbach U19
0:6
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
13:00
SGS Essen K - Koln K
2:1
58'
Duisburg K - Leverkusen K
0:2
ANDORRA: Primera Divisió
21:30
FC Santa Coloma - Atletic Escaldes
-:-
21:30
Inter Escaldes - UE Santa Coloma
-:-
ANGOLA: Girabola League
17:00
Bravos do Maquis - Santa Rita
-:-
17:00
Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul
-:-
17:30
Interclube - Libolo
-:-
18:00
Kabuscorp - Sagrada
-:-
ARJANTİN: Liga Profesional
01:00
Sarmiento Junin - Instituto
1:2
03:15
Argentinos Jrs - Rosario
3:2
03:15
Newells Old Boys - Platense
2:0
20:30
Huracan - Defensa y Justicia
-:-
21:30
Godoy Cruz - Barracas Central
-:-
23:30
Independiente - Talleres Cordoba
-:-
ARJANTİN: Primera Nacional
02:00
Temperley - CA Mitre
2:0
20:00
Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro
-:-
21:30
Tristan Suarez - San Martin Tucuman
-:-
22:00
Chaco For Ever - Almirante Brown
-:-
23:30
Agropecuario - San Martin S.J.
-:-
00:00
Atl. Rafaela - Defensores Unidos
-:-
ARJANTİN: Torneo Federal
03:00
Sarmiento Resistencia - Boca Unidos
3:1
20:00
El Linqueno - Def. Pronunciamiento
-:-
20:30
Douglas Haig - Defensores Belgrano VR
-:-
20:30
San Martin Mendoza - Argentino MM
-:-
21:00
Ciudad Bolivar - Biblioteca Atenas
-:-
21:00
Germinal - Cipolletti
-:-
21:00
Kimberley - Sansinena
-:-
21:00
Santamarina - Circulo Deportivo
-:-
21:00
Sol de Mayo - Olimpo
-:-
21:30
Huracan Las Heras - Ferro Gen. Pico
-:-
21:30
Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas
-:-
21:30
Juventud U.U. - Sportivo Estudiantes
-:-
21:30
Villa Mitre - Deportivo Rincon
-:-
22:00
Crucero del Norte - Sol de America
-:-
22:30
San Martin Formosa - Central Norte
-:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
02:05
Excursionistas - Canuelas
2:0
17:00
Dock Sud - Deportivo Armenio
-:-
21:30
Colegiales - Argentino de Quilmes
-:-
21:30
Sportivo Italiano - Argentino de Merlo
-:-
21:30
UAI Urquiza - Fenix
-:-
21:30
Villa San Carlos - Liniers
-:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30
Central Cordoba - Mercedes
-:-
21:30
Juventud Unida S. M. - Ituzaingo
-:-
21:30
Lugano - General Lamadrid
-:-
21:30
Puerto Nuevo - Deportivo Muniz
-:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30
Atletico Pilar - Estrella Del Sur
-:-
21:30
Provincial - Ezeiza
-:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
18:00
Excursionistas K - Rosario Central K
-:-
21:00
San Luis K - San Lorenzo K
-:-
21:30
Social Atletico Television K - Ferro K
-:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig
17:00
Egnatia - Tirana
-:-
17:00
Laci - Kukesi
-:-
17:00
Partizani - Erzeni
-:-
17:00
Teuta - Din. Tirana
-:-
17:00
Vllaznia - Skenderbeu
-:-
ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı
03:00
River Plate - Racing Club Aruba
0:2
ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
13:00
Yokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae)
2:1
AVRUPA: Premier League (Crimea)
Fasilə
GFK Yalta - Gvardiya
0:0
16'
Inkomport - Alushta-Crimea
1:0
16'
Ocean Kerch - Kyzyltash
1:0
16'
TSK Simferopol - Sparta-KT
2:0
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
16:30
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
-:-
16:30
Norveç U17 K - İsveç U17 K
-:-
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00
Canberra Olympic - Canberra Croatia
1:4
08:15
Yoogali - Tigers FC
0:4
10:45
Monaro Panthers - Tuggeranong Utd
1:1
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30
Dəyişilib
Edgeworth E. - Maitland
-:-
07:30
Lambton J. - Adamstown Rosebud
7:0
09:00
Dəyişilib
Lake Macquarie - Newcastle Olympic
-:-
AVUSTRALYA: NPL NSW
10:00
Dəyişilib
Central Coast Mariners U23 - St George Saints
-:-
10:30
NWS Spirit - Wollongong Wolves
1:0
12:00
Hills Brumbies - APIA Leichhardt
1:2
12:00
WS Wanderers U23 - Sydney Olympic
3:2
12:15
St. George City - Sutherland
1:1
AVUSTRALYA: NPL Queensland
10:00
Gold Coast Knights - Redlands
4:1
10:00
Peninsula - Moreton City Excelsior
0:0
11:15
Wynnum Wolves - Queensland Lions
0:7
AVUSTRALYA: NPL South Australia
08:30
Adelaide Comets - Croydon
0:0
08:30
Adelaide Croatia Raiders - Modbury
2:3
08:30
Campbelltown City - Para
2:2
10:30
FK Beograd - Adelaide United U23
2:2
AVUSTRALYA: NPL Tasmania
07:30
Devonport - Glenorchy Knights
1:1
09:30
Riverside Olympic - Clarence Zebras
1:2
09:45
Kingborough Lions - Launceston United
5:0
09:45
Launceston - South Hobart
1:2
AVUSTRALYA: NPL Victoria
08:00
Avondale FC - Port Melbourne Sharks
5:1
08:00
Manningham United Blues - Altona Magic
4:5
08:00
Moreland City - Dandenong
4:0
12:00
Hume City - Oakleigh
0:2
AVUSTRALYA: Capital Premier League
06:00
West Canberra Wanderers - Canberra White Eagles
2:1
07:15
Wagga City Wanderers - Brindabella
4:1
08:00
Queanbeyan City - ANU
1:2
09:15
Belconnen Utd. - Canberra Juventus
4:0
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30
Dəyişilib
Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd.
-:-
09:30
Dəyişilib
South Cardiff - Toronto Awaba Stags
-:-
AVUSTRALYA: NSW League One
08:00
Bulls Academy - Mt Druitt Town
7:1
09:30
Hakoah Sydney - Northern Tigers
2:1
11:00
UNSW - Bonnyrigg
1:3
12:00
Bankstown City Lions - Blacktown Spartans
2:1
12:00
Dulwich Hill - Canterbury Bankstown
0:2
12:00
Dəyişilib
Dunbar Rovers - Nepean
-:-
12:00
Macarthur Rams - Inter Lions
1:2
12:00
Dəyişilib
SD Raiders - Rydalmere Lions
-:-
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
11:00
Brisbane Strikers - Caboolture
3:1
11:00
Ipswich - Broadbeach Utd.
2:1
11:00
Mitchelton - Southside Eagles
1:1
12:00
Moreton City Excelsior U21 - Logan Lightning
1:5
AVUSTRALYA: SA State League
08:30
Cumberland Utd. - Adelaide Victory
2:0
08:30
Western Strikers - Sturt Lions
2:0
09:30
Salisbury Utd. - Playford Patriots
2:2
11:00
West Adelaide - Adelaide Vipers
3:2
12:30
Adelaide Cobras - Blue Eagles
2:3
AVUSTRALYA: Tasmania Northern Championship
05:15
Launceston U21 - Somerset
-:-
09:30
Ulverstone - Launceston United U21
3:0
09:45
Devonport U21 - Northern Rangers
-:-
11:45
Riverside Olympic U21 - Burnie Utd.
-:-
AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
07:30
Hobart City - Hobart Utd.
-:-
07:30
University of Tasmania - South East Utd.
-:-
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
08:00
Eastern Lions - Werribee City
1:1
08:00
North Geelong - Melbourne City U21
0:3
12:00
Kingston City - George Cross
2:3
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
18:00
A. Lustenau - BW Linz
-:-
18:00
Austria Vienna - Wolfsberger
-:-
18:00
Tirol - Altach
-:-
AVUSTURYA: 2. Liga
45+'
Floridsdorfer AC - Dornbirn
1:1
45+'
Grazer - Horn
0:1
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00
Wiener Viktoria - SV Oberwart
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Central
16'
Ried (Am) - ASK Klagenfurt
0:0
16:30
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
-:-
20:00
Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
49'
Kufstein - Reichenau
0:2
16'
Wals-Grunau - Dornbirner SV
0:0
18:00
A. Salzburg - Altach U21
-:-
18:00
Hohenems - TSV St. Johann
-:-
AVUSTURYA: Burgenland
18:00
Horitschon - Parndorf
-:-
18:30
USVS Rudersdorf - Halbturn
-:-
19:00
Kohfidisch - Deutschkreutz
-:-
AVUSTURYA: Karnten
17:00
Treibach - SC Landskron
-:-
18:00
Kottmannsdorf - KAC 1909
-:-
18:00
SAK Klagenfurt - Bleiburg
-:-
18:30
Atus Ferlach - Lendorf
-:-
20:30
Volkermarkt - ATSV Wolfsberger
-:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
17:30
Retz - Warth
-:-
19:00
Rohrbach - Langenrohr
-:-
19:00
St. Polten (Am) - Schrems
-:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
18:00
St. Martin im Muhlreis - Micheldorf
-:-
AVUSTURYA: Salzburg
12:00
TSU Bramberg - SAK 1914
2:0
12:00
UFC Hallein - Golling
3:0
18:00
Burmoos - Puch
-:-
18:00
Kuchl - Eugendorf
-:-
18:00
Seekirchen - Adnet
-:-
18:00
Strasswalchen - UFC Siezenheim
-:-
18:00
USK Anif - Union Henndorf
-:-
AVUSTURYA: Steiermark
18:00
Lebring - Weinland Gamlitz
-:-
AVUSTURYA: Vorarlberg
16:30
Lauterach - Alberschwende
-:-
17:00
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
-:-
18:00
Hard - Horbranz
-:-
18:00
Hochst - Nenzing
-:-
AVUSTURYA: Wien
84'
SV Donau - WAF Brigittenau
1:1
16:30
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
-:-
17:00
1980 Wien - Stammersdorf
-:-
17:00
Stadlau - Wienerberger
-:-
AVUSTURYA: Bundesliga Women
16'
Altach/Vorderland K - Dornbirn K
0:0
AZERBAYCAN: Premier Lig
16'
Araz - Turan
0:0
18:30
Zira - Qarabag
-:-
BAE: 1. Lig
17:05
Al Urooba - Al Dhafra
-:-
17:05
Dibba Al Fujairah - Masafi
-:-
17:05
Gulf United - Gulf Heroes
-:-
BANGLADEŞ: Premier League
13:00
Brothers U. - Fortis
1:1
13:00
Chittagong Abahani - Sheikh Jamal
0:0
13:00
Mohammedan - Bashundara Kings
1:2
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
19:15
Charleroi - Kortrijk
-:-
19:15
Eupen - RWDM
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
21:45
Anderlecht - Genk
-:-
BELÇİKA: National Division 1
21:00
Antwerp B - Hoogstraten
-:-
21:00
Gent B - Cappellen
-:-
21:00
Heist - Namur
-:-
21:00
Knokke - Charleroi B
-:-
21:00
Thes Sport - Lokeren-Temse
-:-
21:00
Tienen - Dessel
-:-
21:00
URSL Vise - RAAL La Louviere
-:-
21:00
Virton - Leuven B
-:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
21:00
Renaissance Mons - Verlaine
-:-
21:00
Union Rochefortoise - Tournai
-:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Play Offs - Playofflar
16:00
Cercle Brugge 2 - KV Mechelen 2
-:-
21:00
Hasselt - Ninove
-:-
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
82'
Leuven K - St. Liege K
0:1
17:15
Club Brugge K - Genk K
-:-
19:30
RSC Anderlecht K - Gent K
-:-
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00
Abeilles - Dynamique Djougou
-:-
18:00
Bembereke - Soleil
-:-
18:00
Dynamo Parakou - Real Sport
-:-
18:00
Pantheres - Hodio
-:-
18:00
Tonnerre - Buffles du Borgou
-:-
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00
AS Cotonou - Dynamo Abomey
-:-
18:00
Bani Ganse - Ayema
-:-
18:00
Dadje - ASPAC
-:-
18:00
Espoir - Requins
-:-
18:00
JS Pobe - Damissa
-:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
17:00
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
-:-
19:00
Soligorsk - BATE
-:-
21:00
Dynamo Brest - Gomel
-:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
13:00
Niva Dolbizno - BumProm Gomel
3:3
57'
Volna Pinsk - Belshina
0:3
18:00
Ostrovets - Lida
-:-
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
03:00
Tomayapo - GV San Jose
2:0
22:00
SA Bulo Bulo - Guabira
-:-
00:30
Always Ready - Blooming
-:-
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
17:00
Siroki Brijeg - Velez Mostar
-:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00
Bratstvo Gracanica - Kakanj
-:-
18:00
Celik Zenica - BFK Simm Bau
-:-
18:00
Gorazde - Jedinstvo Bihac
-:-
18:00
Hadzici - Gradina Srebrenik
-:-
18:00
Mladost DK - Banovici
-:-
18:00
Stupcanica - Gradacac
-:-
18:00
Tomislav - TOSK Tesanj
-:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:00
Drina Zvornik - Kozarska Dubica
-:-
18:00
Famos Vojkovici - Prijedor
-:-
18:00
Laktasi - Modrica
-:-
18:00
Leotar - Kozara
-:-
18:00
Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina
-:-
18:00
Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor
-:-
20:00
Sutjeska Foca - Nevesinje
-:-
BREZİLYA: Serie A
22:00
Flamengo - Corinthians
-:-
23:00
Dəyişilib
Criciuma - Cuiaba
-:-
BREZİLYA: Serie B
01:00
Novorizontino - Ceara
0:3
03:30
CRB - Chapecoense-SC
2:0
03:30
Goias - Ituano
2:0
23:00
Amazonas - Santos
-:-
23:00
Guarani - Botafogo SP
-:-
23:00
Operario - Ponte Preta
-:-
23:00
Sport Recife - Brusque
-:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00
Dəyişilib
SER Caxias - Confianca
-:-
23:00
Tombense - Sampaio Correa
-:-
BREZİLYA: Serie D
21:00
Ipora - CRAC
-:-
21:00
Jacuipense - Juazeirense
-:-
21:00
Santa Cruz de Natal - America-RN
-:-
21:30
Dəyişilib
Avenida - Novo Hamburgo
-:-
22:00
Capital FC - Anapolis
-:-
22:00
Iguatu - Atletico-CE
-:-
22:00
Inter de Limeira - Agua Santa
-:-
22:00
Petrolina - Itabaiana
-:-
22:00
Sergipe - Retro
-:-
23:00
Aguia De Maraba - Cameta
-:-
23:00
Humaita - Rio Branco
-:-
23:00
Pouso Alegre - Patrocinense
-:-
23:00
Real Noroeste - Serra
-:-
23:00
River-PI - AE Altos
-:-
23:30
Hercilio Luz - Concordia
-:-
23:30
Sao Raimundo RR - Trem
-:-
00:00
Dəyişilib
Cianorte - Brasil de Pelotas
-:-
00:00
Princesa do Solimoes - Manaus
-:-
00:00
Sao Jose EC - Santo Andre
-:-
00:30
Portuguesa RJ - Nova Iguacu
-:-
BREZİLYA: Gaucho 2
23:00
Dəyişilib
Brasil Farroupilha - Veranopolis
-:-
23:00
Dəyişilib
EC Cruzeiro - Gaucho
-:-
23:00
Dəyişilib
Futvida - Aimore
-:-
23:00
Dəyişilib
GE Gloria - Esportivo
-:-
23:00
Dəyişilib
Lajeadense - GE Bage
-:-
23:00
Dəyişilib
Monsoon - Inter Santa Maria
-:-
23:00
Dəyişilib
Passo Fundo - Frederiquense
-:-
23:00
Dəyişilib
Sao Gabriel - Pelotas
-:-
BREZİLYA: Goiano 2
21:30
Centro Oeste - Gremio Anapolis
-:-
21:30
Ouvidorense - Santa Helena
-:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
22:00
Pocone - Paulistano FC
-:-
BREZİLYA: Mineiro 2
01:30
Democrata SL - Tupi-MG
4:0
21:30
Nacional de Muriae - Valeriodoce
-:-
22:00
Caldense - URT
-:-
BREZİLYA: Paranaense 2
22:00
Paranavai-PR - AA Iguacu
-:-
00:00
Gremio Maringa - Rio Branco PR
-:-
00:30
Parana - Apucarana SC
-:-
BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
21:00
Atletico Mogi - Mauaense
-:-
21:00
Flamengo SP - Paulista
-:-
21:00
Manthiqueira - Uniao Mogi
-:-
21:00
Maua - ECUS SP
-:-
21:00
Tanabi - Olimpia FC
-:-
22:00
Inter de Bebedouro - AEA Aracatuba
-:-
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
23:00
Real Sao Luiz - Rio Negro
2:1
01:00
GAS - Atl. Roraima
6:0
BREZİLYA: Brezilya Kupası
03:00
Dəyişilib
Internacional - Juventude
-:-
BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
21:00
Linhares - Porto Vitoria
-:-
21:00
Vilavelhense - Sport-ES
-:-
21:00
Vitoria ES - Desportiva Ferroviaria
-:-
BREZİLYA: Baiano U20
14:00
SSA U20 - Leonico U20
-:-
15:00
Bahia de Feira U20 - Catuense U20
-:-
16:00
Vitoria U20 - Camacariense U20
-:-
21:00
Grapiuna U20 - Barcelona U20
-:-
21:00
Itabuna U20 - Conquista FC U20
-:-
BREZİLYA: Brasiliense U20
15:00
Capital DF U20 - Ceilandia U20
-:-
16:00
Brasiliense U20 - Canaa U20
-:-
17:00
Luziania U20 - Gremio Valparaiso U20
-:-
21:00
Botafogo DF U20 - Ceilandense U20
-:-
21:00
Paranoa U20 - Real Brasilia U20
-:-
21:00
Samambaia U20 - Legiao U20
-:-
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00
Nova Venecia U20 - Rio Branco ES U20
-:-
BREZİLYA: Catarinense U20
23:00
Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20
3:2
21:00
Barra FC U20 - Joinville U20
-:-
21:00
Inter de Lages U20 - Marcilio Dias U20
-:-
21:00
Nacao U20 - Criciuma U20
-:-
BREZİLYA: Goiano U20
21:30
Goias U20 - Aparecida EC U20
-:-
21:30
Guanabara City U20 - Guapo M19 U20
-:-
21:30
Jataiense U20 - Cerrado EC U20
-:-
21:30
Royal U20 - Aparecidense U20
-:-
21:30
Trindade U20 - Atletico GO U20
-:-
21:30
Vila Nova U20 - Itaberai U20
-:-
BREZİLYA: Mineiro U20
16:00
Athletic Club U20 - Atletico-MG U20
-:-
16:00
Tres Coracoes U20 - Boston City U20
-:-
16:00
XV de Novembro U20 - Coimbra U20
-:-
16:30
Futgol U20 - Santarritense U20
-:-
21:00
America Mineiro U20 - Betim U20
-:-
21:00
Inter de Minas U20 - Contagem U20
-:-
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30
Arapongas U20 - Azuriz U20
-:-
21:30
Batel U20 - Rolandia EC U20
-:-
21:30
Cianorte U20 - Londrina U20
-:-
21:30
Gremio Maringa U20 - Araucaria U20
-:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00
EC Sao Bernardo U20 - Corinthians U20
-:-
21:00
Guarulhos U20 - Palmeiras U20
-:-
21:00
Paulinia FU U20 - RB Bragantino U20
-:-
21:00
Referencia U20 - Sao Paulo U20
-:-
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
16:00
Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20
-:-
21:00
Central SC U20 - Centro Limoeirense U20
-:-
21:00
Jaguar U20 - Santa Cruz U20
-:-
21:00
Nautico U20 - Aguia FC U20
-:-
21:00
Sport Recife U20 - Belo Jardim U20
-:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
21:00
Palmeiras K - Santos K
-:-
21:00
Real Brasilia K - Atletico-MG K
-:-
23:00
Bragantino K - Ferroviaria K
-:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00
Athletico-PR K - Doce Mel K
-:-
21:00
Dəyişilib
Bahia K - Juventude K
-:-
21:00
Fortaleza K - Recanto K
-:-
21:00
Sport Recife K - 3B da Amazonia K
-:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
01:00
Vitoria K - Acaua K
5:1
21:00
Vasco K - Pinda Ferroviaria K
-:-
21:30
Dəyişilib
Coritiba K - Brasil de Farroupilha K
-:-
21:30
Vila Nova K - Paraiso EC K
-:-
22:00
Acao K - Sobradinho K
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
17:00
Arda - Botev Plovdiv
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
19:30
Ludogorets - CSKA Sofia
-:-
BULGARİSTAN: Vtora liga
18:00
Bdin Vidin - Spartak Pleven
-:-
18:00
Chernomorets 1919 - CSKA 1948 Sofia II
-:-
18:00
Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik
-:-
18:00
Spartak Varna - Litex Lovech
-:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00
Asenovets - Atletik Kuklen
-:-
18:00
Beroe II - Nesebar
-:-
18:00
Dimitrovgrad - Lok. Plovdiv II
-:-
18:00
Gigant Saedinenie - Karnobat
-:-
18:00
Levski Karlovo - Haskovo
-:-
18:00
Sekirovo Rakovski - Rozova Dolina
-:-
18:00
Yambol 1915 - Rodopa Smolyan
-:-
19:00
Sozopol - Sokol Markovo
-:-
BULGARİSTAN: Third League - South-West
18:00
Bansko - Oborishte
-:-
18:00
Botev Ihtiman - Razlog
-:-
18:00
CSKA 1948 Sofia III - Balkan Botevgrad
-:-
18:00
Kyustendil - Slavia Sofia 2
-:-
18:00
Minyor Pernik - Vitosha Bistritsa
-:-
18:00
Rilski Sportist - Hebar 2
-:-
18:00
Septemvri Simitli - CSKA Sofia II
-:-
18:00
Septemvri Sofia 2 - Kostinbrod
-:-
18:00
Slivnishki Geroy - Levski II
-:-
BULGARİSTAN: Third League - North-East
17:00
Benkovski - Fratria
-:-
17:00
Cherno More II - Septemvri Tervel
-:-
17:00
Riltzi - Ustrem Donchevo
-:-
17:00
Svetkavitsa - Dunav Ruse II
-:-
BULGARİSTAN: Third League - North-West
18:00
Akademik Svishtov - Pavlikeni
-:-
18:00
Lok. Gorna - Etar II
-:-
18:00
Mezdra - Sevlievo
-:-
18:00
OFK Levski - Boruna
-:-
18:00
Partizan Cerven Brjag - Drenovets
-:-
18:00
Vihar Slavyanovo - Juventus Malchika
-:-
BURKİNA FASO: Premier League
19:00
Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso
-:-
19:00
Salitas - Rahimo
-:-
BURUNDİ: Coupe du President
16'
Deira - Vital O
0:0
BUTAN: Premier League
55'
Transport United - Tsirang
2:1
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
20:30
Manchester 62 - Europa Point
-:-
CEZAYİR: 1.Küme
19:00
Belouizdad - Ben Aknoun
-:-
19:00
Biskra - Oran
-:-
19:00
JS Kabylie - Constantine
-:-
19:00
Khenchela - MC Alger
-:-
19:00
Magra - Saoura
-:-
19:00
Paradou - Chlef
-:-
CEZAYİR: Ligue 2
17:00
Annaba - Ouargla
-:-
17:00
Arba - JSM Tiaret
-:-
17:00
ASM Oran - Medea
-:-
17:00
Batna - Khroub
-:-
17:00
Bordj Menail - Khemis El Khechna
-:-
17:00
Chelghoum - Mlila
-:-
17:00
GC Mascara - Kolea
-:-
17:00
Ghozlane - Harrach
-:-
17:00
MO Constantine - Eulma
-:-
17:00
Olympique Akbou - Telaghema
-:-
17:00
Olympique Magrane - MSP Batna
-:-
17:00
Oued Sly - El Khemis
-:-
17:00
RC Kouba - Mostaganem
-:-
17:00
SC Mecheria - Temouchent
-:-
17:00
WA Mostaganem - Guir Abadla
-:-
17:00
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
-:-
CİBUTİ: Division 1
15:00
Garde-Cotes - CDC Q7
-:-
17:30
Dikhil - Gendarmerie
-:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45
Aiglons - As Dgssie
-:-
17:45
AS Farcha - Ascot
-:-
17:45
AS Psi - Tourbillon
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
16'
Ostrava - Mlada Boleslav
0:1
16'
Plzen - Slovacko
0:0
18:30
Sparta Prag - Slavia Prag
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
18:00
Kromeriz - Chrudim
-:-
18:00
Lisen - Brno
-:-
18:00
Pribram - Jihlava
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15
Vltavin - Karlovy Vary
4:0
11:30
Ceske Budejovice B - FK Robstav
1:3
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15
Jablonec B - Ceska Lipa
0:0
11:30
Kolin - Liberec B
5:0
57'
Usti n. L. - Zapy
0:3
16'
Banik Most-Sous - Teplice B
0:2
18:00
Zivanice - Velvary
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15
Trinec - SK Hranice
5:2
17:30
FK Frydek-Mistek - Start Brno
-:-
17:30
Uhersky Brod - Znojmo
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11:15
Aritma Prague - Rokycany
4:0
11:15
Cesky Krumlov - Jindrichuv Hradec
0:0
11:15
Marianske Lazne - Tachov
3:2
11:15
Petrin Plzen - Horovice
3:0
11:15
Sokolov - Pribram B
6:2
18:00
Doubravka - FK Komarov
-:-
18:00
Katovice - Domazlice B
-:-
18:00
Klatovy - Sobeslav
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
11:15
Brandys n. Labem - Hrebec
1:2
11:15
Kladno - Ostrov
3:0
11:15
Neratovice - Cesky Brod
1:1
11:15
Olympie Brezova - Ujezd Prague
2:0
56'
Louny - Steti
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11:15
Letohrad - Dobrovice
3:0
11:30
Kosmonosy - Usti nad Orlici
2:2
11:30
Slavia HK - Chrudim B
6:1
11:30
Spoje Prague - Benesov
1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
11:15
Zdirec n. D. - Breclav
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Sperice - Havlickuv Brod
1:1
17:30
Stara Rise - Zdar na Sazavou
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:30
Nove Sady - Vsechovice
-:-
17:30
Prerov - Holesov
-:-
17:30
Skastice - Vsetin
-:-
17:30
Sternberk - Strani
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15
Vratimov - Sumperk
2:2
17:30
Jesenik - Frenstat p. R.
-:-
18:00
Vitkovice - Valasske Mezirici
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Malse Roudne - Trebon
3:0
Yenilənmə Gözlənilir
Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou
0:2
Yenilənmə Gözlənilir
FC Semice - Junior Strakonice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Protivin - TJ Osek
0:0
18:00
Drazice - Rudolfov
-:-
18:00
Olesnik - Milevsko
-:-
18:00
Trhove Sviny - Mirovice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
11:00
Rousinov - Lednice
3:1
11:15
Kurim - Ratiskovice
6:1
11:30
Pohorelice - Moravska Slavia
1:2
12:00
Svratka Brno - Rajecko
1:0
18:00
Boskovice - Letovice - Kunstat
-:-
18:00
Bystrc - Bosonohy
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:15
Loko K. Vary - Ostrov B
0:3
Yenilənmə Gözlənilir
KV Dvory - Kralovske Porici
4:1
Yenilənmə Gözlənilir
Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo
0:0
18:00
Citice - Vintirov
-:-
18:00
Hroznetin - Chodov
-:-
18:00
Lomnice - Trstenice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
52'
Jicin - Cerveny Kostelec
2:0
45+'
Nachod - Chlumec nad Cidlinou B
1:1
18:00
Libcany - Police nad Metuji
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30
Frydlant - Visnova
2:3
14:30
FC Pencin - Zelezny Brod
-:-
18:00
Chrastava - Skalice u C.Lipy
-:-
18:00
Novy Bor - Sedmihorky
-:-
18:00
Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Dolni Datyne - Petrvald na Morave
0:0
18:00
Haj ve Slezsku - Cesky Tesin
-:-
18:00
Jakubcovice - Dolni Benesov
-:-
18:00
Orlova - Hermanice
-:-
18:00
Stonava - Brusperk
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Postrelmov - Brodek u Prerova
2:0
17:30
Belotin - Zelatovice
-:-
17:30
Rapotin - Bohunovice
-:-
17:30
Urcice - Mohelnice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
18:00
Holice - Prelouc
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
14:00
Sokol Lhota - Myto
1:2
Yenilənmə Gözlənilir
Kosutka Plzen - Rapid Plzen
0:0
18:00
Stribro - Kaznejov
-:-
19:00
Nyrsko - Holysov
-:-
19:00
Plzen-Cernice - Zruc
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
11:15
CAFC - Treboradice
2:4
11:15
Kolovraty - Dukla JM
4:2
11:15
Podoli Praha - Zlicin
1:0
11:30
Uhrineves - Branik
1:0
58'
Predni Kopanina - Stresovice
2:0
18:00
Tempo Prague - Dolni Chabry
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
11:30
Milin - Sedlcany
2:1
11:30
SK Chlumec - Pruhonice
4:3
14:00
Povltavska FA B - Dobris
1:0
18:00
SK Doksy - Poricany
-:-
18:00
Tuchlovice - Tochovice
-:-
18:00
Velim - Libis
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
11:15
Nestemice - Kadan
4:1
11:30
Krupka - Oldrichov
0:2
11:30
Litomericko - Brna
2:5
Yenilənmə Gözlənilir
Srbice - Ledvice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Usti n. L. B - Vilemov
0:0
18:00
Modlany - FK Jilove
-:-
18:00
Probostov - Cernovice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
17:30
Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:30
Hluk - Stitna nad Vlari
-:-
17:30
Morkovice - Luhacovice
-:-
17:30
Osvetimany - Francova Lhota
-:-
17:30
Slusovice - Kvasice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
12:00
Frydek-Mistek U19 - Dukla Prag U19
1:0
12:00
Slavia Prag U19 - Mlada Boleslav U19
4:3
12:00
Slovacko U19 - Pardubice U19
3:0
13:00
Brno U19 - Liberec U19
3:2
13:00
Ostrava U19 - Jihlava U19
1:0
13:30
Sparta Prag U19 - Sigma Olomouc U19
2:3
83'
Karvina U19 - Ceske Budejovice U19
0:2
53'
Plzen U19 - Zlin U19
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu
14:00
Ostrava K - Lok. Brno K
-:-
Yenilənmə Gözlənilir
Pardubice K - Plzen K
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
59'
Liberec K - Slavia Prag K
0:4
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
16:30
Prague Raptors K - Teplice K
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
12:00
Lisen K - FC Praha K
1:5
14:00
Sparta Prag B K - Olomouc K
0:2
ÇİN: Super Ligi
14:00
Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua
0:0
81'
Wuhan Three Towns - Shandong Taishan
1:2
55'
Beijing Guoan - Meizhou Hakka
0:2
ÇİN: Jia Ligi
10:30
Jiangxi Lushan - Dalian Yingbo
0:3
81'
Nanjing City - Chongqing Tonglianglong
1:1
88'
Suzhou Dongwu - Guangxi Pingguo Haliao
2:1
ÇİN: Yi Ligi
10:00
Dalian Kuncheng - Taian Tiankuang
0:0
10:30
Xian Ronghai - Langfang Glory City
0:2
11:00
Guangxi Hengchen - Shanghai Port B
1:1
12:00
Guangdong GZ-Power - Jiangxi Dark Horse
1:0
13:00
Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors
1:4
87'
Rizhao Yuqi - Shaanxi Union
0:1
ÇİN: Super League Women
10:00
Beijing Beikong K - Yongchuan Chashan K
1:0
10:00
Guangdong Meizhou K - Wuhan Jiangda K
1:1
10:00
Zhejiang K - Shandong SL K
0:1
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
52'
Sonderjyske - Aalborg
0:0
DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
73'
FA 2000 - Thisted
3:2
58'
F. Amager - Brabrand
0:1
59'
Skive - Hellerup
2:0
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
58'
Aarhus Fremad - AB Kopenhagen
1:0
57'
Middelfart - Nykobing
1:0
DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
14:00
Vejgaard - Vanløse
1:0
60'
SfB-Oure - Holstebro
0:1
54'
Young Boys - Lyseng
1:2
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
14:00
Ishoj - VSK Aarhus
3:1
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
55'
Aalborg K - Odense Q K
0:0
54'
Naestved K - Osterbro K
0:0
45+'
B93 K - Thisted K
4:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
14:00
Koge K - Brondby K
2:0
16'
Aarhus K - Nordsjaelland K
0:0
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00
Atlantico - Atletico Pantoja
-:-
23:00
Cibao - Moca
-:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
13:00
Portekiz U16 - İsviçre U16
3:1
19:00
İrlanda U16 - Avusturya U16
-:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00
Dep. Cuenca - Cumbaya
2:1
21:00
Imbabura - Libertad
-:-
23:30
Macara - Mushuc Runa
-:-
ERMENİSTAN: First League
15:00
Nikarm - Andranik
-:-
53'
Pyunik 2 - Urartu 2
0:0
ESTONYA: Meistr ligi
90'
Flora - Parnu JK Vaprus
0:0
17:00
Kuressaare - Tammeka
-:-
ESTONYA: Esiliiga
12:30
Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu
3:0
19:00
FC Tallinn - Tallinna Kalev U21
-:-
19:00
Tartu Welco - Harju JK Laagri
-:-
ESTONYA: Meistriliiga Women
12:30
Tammeka Tartu K - FC Ararat K
3:1
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
16:00
Denver - Nsingizini Hotspurs
-:-
16:00
Green Mamba - Rangers FC
-:-
16:00
Manzini Sea Birds - Royal Leopards
-:-
16:00
Manzini Wanderers - Mbabane Highlanders
-:-
16:00
Mbabane Swallows - Ezulwini
-:-
16:00
Moneni Pirates - Illovo
-:-
16:00
Young Buffaloes - Madlenya
-:-
ETİYOPYA: Premier League
57'
Hawassa - Sidama Bunna
1:0
18:00
Welayta Dicha - Ethiopia Bunna
-:-
FAROE ADALARI: 1. Deild
17:15
Klaksvik 2 - FC Suduroy
-:-
17:45
Runavik 2 - B36 Torshavn 2
-:-
18:00
Vikingur 2 - Hoyvik
-:-
FAS: Botola 2
19:00
Chabab Atlas Khenifra - Marrakech
-:-
19:00
Difaa El Jadidi - Khouribga
-:-
19:00
Meknes - Fes
-:-
19:00
Stade Marocain - Dcheira
-:-
19:00
USM Oujda - Chabab Benguerir
-:-
FAS: Coupe du Trone
19:00
Agadir - Raja Casablanca
-:-
22:00
Moghreb Tetouan - Maghreb Fez
-:-
FİLİPİNLER: PFL
10:30
Loyola - Manila Montet
8:0
13:15
Manila Digger - United City
2:4
16'
Don Bosco Garelli - Tuloy
0:2
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
56'
Haka - SJK
1:0
17:00
Oulu - Gnistan
-:-
19:00
Inter Turku - HJK
-:-
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
19:15
PPS/Old Stars - TuPS
-:-
FRANSA: National 2 - Group A
19:00
Ales - Toulouse II
-:-
19:00
Andrezieux - Grasse
-:-
19:00
Frejus - Chamalieres
-:-
19:00
Hyeres - Cannes
-:-
19:00
Jura Sud - Bourgoin Jallieu
-:-
19:00
Thonon-Evian - Aubagne
-:-
19:00
Toulon - Le Puy-en-Velay
-:-
FRANSA: National 2 - Group B
19:00
Bergerac - Avoine
-:-
19:00
La Roche - Trelissac
-:-
19:00
Les Herbiers - Libourne
-:-
19:00
Paris 13 Atl. - Blois
-:-
19:00
Romorantin - Angouleme
-:-
19:00
Saint-Pryve - Bourges 18
-:-
19:00
Saumur - Angers II
-:-
FRANSA: National 2 - Group C
19:00
Aubervilliers - Granville
-:-
19:00
Chambly - Beauvais
-:-
19:00
Lorient II - Dinan Lehon
-:-
19:00
Racing CFF - Guingamp II
-:-
19:00
Saint-Malo - Boulogne
-:-
19:00
Stade Briochin - Chateaubriant
-:-
19:00
Virois - Bastia-Borgo
-:-
FRANSA: National 2 - Group D
19:00
Auxerre II - Bourg en Bresse
-:-
19:00
Biesheim - Creteil
-:-
19:00
Feignies-Aulnoye - Besancon
-:-
19:00
Fleury-Merogis - Macon
-:-
19:00
Haguenau - FC 93
-:-
19:00
St Quentin - Furiani Agliani
-:-
19:00
Wasquehal - Colmar
-:-
FRANSA: Bayanlar 1. Küme - Playofflar
22:00
PSG K - Paris FC K
-:-
GALLER: Cymru Premier - Konferans Ligi - Playofflar
14:20
Newtown - Penybont
0:5
GANA: Division One League
18:00
Maana - Northern City
-:-
18:00
Okwawu - Golden Kick
-:-
GANA: Ghanaian Cup
18:00
Nsoatreman - Legon Cities
-:-
GİNE: Ligue 1
19:00
Hafia - Ashanti GB
-:-
19:00
Loubha - Milo FC
-:-
GRENADA: Premier Division
23:00
Dəyişilib
Hard Rock - Queens Park Rangers
-:-
23:00
Paradise - Fontenoy
-:-
23:00
Dəyişilib
SAB Spartans - Fontenoy
-:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:00
Deportivo Mixco - Municipal
-:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
16'
Polokwane - Sekhukhune
0:0
16'
Swallows - Stellenbosch
0:0
18:30
Mamelodi - Royal AM
-:-
21:00
Orlando - Richards Bay
-:-
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
10:30
Mamelodi U23 - Swallows U23
6:0
11:00
Amazulu U23 - Supersport U23
1:5
11:00
Cape Town City U23 - Kaizer U23
1:0
11:00
Chippa United U23 - TS Galaxy U23
1:2
11:00
Polokwane U23 - Orlando U23
2:1
11:00
Richards Bay U23 - Cape Town Spurs U23
3:1
11:00
Sekhukhune U23 - Royal AM U23
3:3
12:30
Stellenbosch U23 - Golden Arrows U23
4:3
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Şampiyona Playoffları
19:00
Anorthosis - Aris
-:-
19:00
APOEL - AEK Larnaca
-:-
19:00
Paphos - Omonia
-:-
GÜNEY KORE: K League 1
10:30
Incheon - Seoul
1:2
13:00
Daegu - Gwangju
3:2
13:00
Gangwon - Daejeon
3:3
GÜNEY KORE: K League 2
10:30
Busan - Asan
2:3
13:00
Ansan Greeners - Seoul E-Land
0:3
13:00
Suwon Bluewings - Cheonan City
0:1
GÜNEY KORE: K3 League
08:00
Chuncheon - Gyeongju KHNP
3:2
08:00
Siheung Citizen - Gangneung
0:2
13:00
Ulsan Citizen - Changwon
0:4
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
20:00
Dinamo Batumi - Telavi
-:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
45+'
Bolnisi - Dusheti
0:0
16'
Georgia - Loco. Tbilisi
0:0
17:00
Din. Tbilisi 2 - Khobi
-:-
18:00
Spaeri - FC Gareji Sagarejo
-:-
19:00
Shturmi - Rustavi
-:-
HIRVATİSTAN: HNL
18:00
Varazdin - Rijeka
-:-
20:30
Din. Zagreb - Osijek
-:-
HIRVATİSTAN: Prva NL
26'
Vukovar 1991 - Dubrava
0:0
18:30
Dugopolje - Cibalia
-:-
HIRVATİSTAN: Druga NL
18:30
Belisce - Bjelovar
-:-
18:30
Marsonia - Hrvace
-:-
18:30
Radnik Krizevci - Krk
-:-
18:30
Trnje - Dugo Selo
-:-
18:30
Zdralovi - Jadran LP
-:-
HOLLANDA: Tweede Divisie
45+'
GVVV - Spakenburg
2:1
45+'
HFC - Hardenberg
1:0
45+'
Scheveningen - Jong Almere City
1:2
16'
ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys
1:0
16'
AFC - ACV Assen
0:0
16'
Rijnsburgse Boys - Lisse
0:0
16:30
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
-:-
16:30
Katwijk - Excelsior Maassluis
-:-
19:00
De Treffers - Noordwijk
-:-
HOLLANDA: Derde Divisie
45+'
Eemdijk - DEM
0:2
45+'
Harkemase Boys - Sparta Nijkerk
0:0
15:30
Hoek - FC Oss
-:-
45+'
Rijnvogels - Urk
2:0
16'
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
0:0
16'
IJsselmeervogels - VV DOVO
0:0
16'
Kloetinge - SteDoCo
0:0
16:30
TEC - Barendrecht
-:-
16:30
USV Hercules - RKAV Volendam
-:-
19:00
GVV Unitas - Rosmalen
-:-
19:00
HSC '21 - Genemuiden
-:-
19:00
UNA - Sportlust
-:-
19:30
Hoogeveen - Staphorst
-:-
HOLLANDA: Divisie 1 U21 - İlkbahar Sezonu
12:30
G.A. Eagles U21 - Zwolle U21
2:1
15:00
Groningen U21 - Nijmegen U21
-:-
16:00
Cambuur U21 - FC Twente/Heracles U21
-:-
16:00
Graafschap U21 - Feyenoord U21
-:-
HOLLANDA: Divisie 1 U18 - Playofflar
15:30
Ajax U18 - Alkmaar U18
-:-
HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
17:30
Alkmaar K - Heerenveen K
-:-
17:30
Den Haag K - Ajax K
-:-
17:30
Feyenoord K - Utrecht K
-:-
17:30
PEC Zwolle K - Sittard K
-:-
17:30
PSV K - Excelsior K
-:-
17:30
Twente K - Telstar K
-:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:30
Marathon - Genesis
-:-
HONG KONG: FA Cup
10:00
Lee Man Warriors - Sham Shui Po
1:2
İNGİLTERE: League Two - Playofflar
21:45
Milton Keynes - Crawley
-:-
İNGİLTERE: FA Trophy
18:15
Gateshead - Solihull Moors
-:-
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
51'
Arsenal U21 - Chelsea U21
1:1
16'
Reading U21 - Nottingham U21
1:0
İNGİLTERE: Professional Development League
59'
Crewe U21 - Charlton U21
0:4
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:00
Arsenal U18 - Chelsea U18
5:2
13:00
Aston Villa U18 - Leicester U18
2:4
13:00
Reading U18 - Crystal Palace U18
0:3
13:00
West Ham U18 - Tottenham U18
2:3
14:00
Southampton U18 - West Brom U18
3:1
82'
Derby U18 - Liverpool U18
4:0
16:30
Norwich U18 - Brighton U18
-:-
İRAN: Pro Lig
16:45
Shams Azar Qazvin - Malavan
-:-
17:20
Mes Rafsanjan - Sepahan
-:-
17:50
Havadar SC - Persepolis
-:-
18:00
Aluminium Arak - Sanat-Naft
-:-
18:20
Tractor-Sazi - Gol Gohar
-:-
İRLANDA: National League Women
17:00
DLR Waves K - Shelbourne K
-:-
19:00
Cork City K - Shamrock Rovers K
-:-
19:00
Treaty Utd K - Peamount K
-:-
21:00
Sligo Rovers K - Bohemians WFC K
-:-
21:30
Athlone WFC K - Wexford K
-:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
17:00
Livingston - St. Johnstone
-:-
17:00
Ross County - Motherwell
-:-
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
86'
Celtic - Rangers
2:1
17:00
Hearts - Dundee FC
-:-
17:00
St. Mirren - Kilmarnock
-:-
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
17:00
Hamilton - Alloa
-:-
17:00
Inverness - Montrose
-:-
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
17:00
Peterhead - Spartans
-:-
17:00
Stirling - Dumbarton
-:-
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
17:00
East Kilbride - Stranraer
-:-
İSPANYA: LaLiga2
54'
Racing Santander - Mirandes
1:0
17:15
Ferrol - Alcorcon
-:-
17:15
Gijon - Andorra
-:-
19:30
Valladolid - Espanyol
-:-
22:00
Levante - Eibar
-:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
17:00
Tarazona - Sabadell
-:-
18:00
Lugo - Cornella
-:-
19:00
Gimnastic - SD Logrones
-:-
20:00
Celta Vigo B - Rayo Majadahonda
-:-
21:00
Fuenlabrada - Arenteiro
-:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
20:00
Huelva - Algeciras
-:-
20:00
Merida AD - CF Intercity
-:-
21:00
Cordoba - Sanluqueno
-:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
19:00
Guijuelo - UD Logrones
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
18:00
Arzua - Silva SD
-:-
18:30
Atletico Arteixo - Bergantinos
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
17:15
Tuilla - Barcia
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
18:00
UD Samano - Escobedo
-:-
19:00
Atletico Albericia - Torina
-:-
19:00
Bezana - CD Colindres
-:-
19:00
Castro - Siete Villas
-:-
19:00
Guarnizo - Solares
-:-
19:00
Laredo - Revilla
-:-
19:00
Naval Reinosa - Atletico Mineros
-:-
19:00
UC Cartes - Tropezon
-:-
19:00
Velarde - Vimenor
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
18:00
Leioa - San Ignacio
-:-
19:00
Alaves C - Portugalete
-:-
19:00
Basconia - Anaitasuna FT
-:-
19:00
CD Vitoria - Pasaia
-:-
19:00
Durango - Touring KE
-:-
19:00
Lagun Onak - Padura
-:-
19:00
SD Deusto - Beasain
-:-
19:00
Urduliz - Aurrera Ondarroa
-:-
19:30
Anorga - Derio
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
17:00
Rapitenca - FC L'escala
-:-
18:30
Mollerussa - Peralada
-:-
19:00
Badalona - San Cristobal CP
-:-
19:00
Castelldefels - Grama
-:-
19:00
Olot - Montanesa
-:-
19:00
Prat - Vilafranca
-:-
19:00
Reus FCR - Girona B
-:-
19:00
Vilassar de Mar - UE Tona
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
13:00
Villarreal C - Torrellano
1:0
17:00
Patacona - Burriana
-:-
20:15
Castellonense - Atzeneta
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
16:40
Ponferradina B - Almazan
-:-
17:00
Colegios Diocesanos - Leonesa B
-:-
18:00
La Virgen - Villaralbo
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
13:00
Ibiza Islas Pitiusas - Mercadal
3:0
18:30
Alcudia - Collerense
-:-
18:30
Llosetense - Arenal
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00
Villa Santa Brigida - Tamaraceite
3:3
18:45
La Cuadra - Santa Ursula
-:-
19:00
Arucas - CD Marino
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
11:00
Real Murcia B - Deportiva Minera
2:4
19:30
Balsicas Atletico - Racing Murcia
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
17:30
Lerines - Beti Onak
-:-
19:00
Beti Kozkor - Alesves
-:-
19:00
Bidezarra - Subiza
-:-
19:00
CD Ardoi - Txantrea
-:-
19:00
CD Cantolagua - Oberena
-:-
19:00
Cirbonero - Burlades
-:-
19:00
Cortes - Pamplona
-:-
19:00
Lagunak - Huarte
-:-
19:00
Pena - Ezcabarte
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
19:00
Utrillas - Carinena
-:-
19:45
Atletico Monzon - Binefar
-:-
İSPANYA: Liga F Women
13:00
Granada K - Betis K
2:3
19:00
Las Planas K - Levante K
-:-
22:00
Real Madrid K - Atletico Madrid K
-:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
20:30
M. Haifa - M. Tel Aviv
-:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
18:00
Hapoel Jerusalem - B. Jerusalem
-:-
18:00
H. Tel Aviv - Ashdod
-:-
18:00
M. Petach Tikva - H. Petah Tikva
-:-
18:00
Netanya - Hapoel Hadera
-:-
İSVEÇ: Allsvenskan
16'
AIK Stockholm - Sirius
0:0
16'
Halmstad - Mjallby
0:1
18:30
GAIS - Västerås SK
-:-
İSVEÇ: Superettan
14:00
Trelleborg - Utsikten
2:2
16'
Sundsvall - Landskrona
0:2
16'
Varberg - Orgryte
0:0
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
17:00
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
-:-
18:00
Nordic United - Taby
-:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
17:00
Rosengard - Ljungskile
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
13:00
Taftea IK - Kiruna
6:0
14:00
IFK Lulea - Gottne
1:3
14:00
Skelleftea - Froso
0:0
57'
Boden - Ytterhogdal
0:0
17:00
Algarna-Harnosand - Bergnasets
-:-
17:00
Team TG - Lucksta
-:-
17:00
Umeå - IFK Ostersund
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
14:00
Stenungsunds - Lidkoping
0:0
58'
Grebbestad - Vanersborgs FK
3:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
14:00
Jarfalla - Farsta
3:1
14:00
Viggbyholms - Skiljebo
3:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
14:00
Högaborgs - IFK Berga
0:2
14:00
Lodde - Simrishamn
2:3
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
14:00
BK Ljungsbro - Sylvia
3:0
14:00
Syrianska - Huddinge
1:0
17:00
Haninge - Enskede
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
13:00
Hittarp - Savedalen
2:3
14:00
Tord - Bergdalens IK
1:1
59'
Astrio - Qviding
2:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
57'
Bollstanas K - Malmo FF K
0:1
16'
Eskilstuna Utd K - Lidkoping K
0:0
16'
Jitex K - Örebro K
1:0
17:00
Gamla Upsala K - Alingsas K
-:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
21:30
Lausanne Ouchy - Yverdon
-:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
21:30
Young Boys - Lugano
-:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
19:00
Thun - Schaffhausen
-:-
19:00
Xamax - Vaduz
-:-
İSVİÇRE: Promotion League
17:00
Bavois - St. Gallen II
-:-
17:00
Bruhl SG - Breitenrain
-:-
17:00
Bulle - Paradiso
-:-
17:00
Lugano II - Basel II
-:-
18:00
Etoile-Carouge - Young Boys II
-:-
18:30
Kriens - Biel
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
16'
Meyrin - Sion II
0:0
16'
Portalban - Vevey
0:0
18:00
Echallens - La Chaux-De-Fonds
-:-
18:00
Grand-Saconnex - Pully
-:-
18:00
Yverdon II - Sarraz-Ecleplens
-:-
18:30
Chenois - Monthey
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
18:00
Muttenz - Rotkreuz
-:-
19:00
Courtetelle - Solothurn
-:-
19:00
Emmenbrucke - Bassecourt
-:-
19:00
Muri - Koniz
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
17:00
Eschen - Uzwil
-:-
17:00
Kreuzlingen - Linth
-:-
17:00
Tuggen - Hongg
-:-
17:00
Wettswil-Bonstetten - Balzers
-:-
17:00
YF Juventus - Freienbach
-:-
18:00
Mendrisio - Grasshopper II
-:-
18:00
Taverne - Kosova
-:-
İSVİÇRE: Super League Women - Düşme Grubu
18:30
Thun K - Sion K
-:-
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
17:00
Aarau K - Grasshopper K
-:-
17:00
Luzern K - St. Gallen K
-:-
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
19:00
Basel K - Zurich K
-:-
İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30
Atalanta U23 - Legnago Salus
-:-
21:30
Casertana - Audace Cerignola
-:-
21:30
Perugia - Rimini
-:-
21:30
Taranto - Picerno
-:-
21:30
Triestina - Giana Erminio
-:-
22:00
Pescara - Juventus U23
-:-
İTALYA: Serie D - Winners stage
17:00
Caldiero Terme - Union Clodiense
-:-
İTALYA: Super Cup (Serie C)
19:00
Juve Stabia - Mantova
-:-
İTALYA: Primavera 1
12:00
Cagliari U19 - Genoa U19
2:1
14:00
Lazio U19 - Inter U19
4:3
16'
Atalanta U19 - Verona U19
1:0
16'
Sampdoria U19 - Empoli U19
0:0
İTALYA: Primavera 2
12:00
Salernitana U19 - Cesena U19
1:5
12:00
Ternana U19 - Bari U19
2:3
16'
Ascoli U19 - Spezia U19
0:0
16'
Benevento U19 - Cosenza U19
0:0
16'
Brescia U19 - Sudtirol U19
0:0
16'
Cremonese U19 - Cittadella U19
1:0
16'
Crotone U19 - Perugia U19
1:0
16'
Entella U19 - Pescara U19
0:0
16'
Padova U19 - Alessandria U19
0:0
16'
Palermo U19 - Monopoli U19
0:0
16'
Parma U19 - Reggiana U19
0:0
16'
Pisa U19 - Napoli U19
0:0
16'
Renate U19 - AlbinoLeffe U19
0:0
16'
Udinese U19 - Spal U19
1:0
16'
Venezia U19 - FeralpiSalo U19
0:0
16'
Vicenza U19 - Como U19
0:0
İTALYA: Serie B Women
16:00
Ravenna K - Lazio K
-:-
İZLANDA: Besta deild karla
17:00
Akranes - Vestri
-:-
20:00
Valur - Akureyri
-:-
İZLANDA: Division 2
17:00
Fjardabyggd/Leiknir - Olafsvik
-:-
17:00
KFG Gardabaer - Haukar
-:-
17:00
Volsungur - Selfoss
-:-
18:00
Throttur Vogar - Hottur / Huginn
-:-
19:00
Aegir - Fjallabyggd
-:-
19:00
Kormakur/Hvot - Reynir
-:-
JAPONYA: J1 League
08:00
Albirex Niigata - Urawa
2:4
08:00
Iwata - Sagan Tosu
0:3
08:00
Kyoto - Avispa Fukuoka
2:3
09:00
Kawasaki - Sapporo
3:0
09:00
Shonan - Machida
0:0
10:00
C-Osaka - Kobe
1:4
10:00
Nagoya - G-Osaka
0:1
11:00
Tokyo - Kashiwa
3:3
JAPONYA: J2 League
08:00
Shimizu - Kagoshima Utd
4:0
08:00
Vegalta Sendai - Kusatsu
2:1
JAPONYA: WE League Women
08:00
Hiroshima K - Omiya Ardija K
0:2
08:00
Saitama K - Beleza K
1:2
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00
Ehime K - Harima Albion K
2:0
07:00
FC Takatsuki Speranza K - Kunoichi K
1:2
07:00
Nittaidai K - Shizuoka Bonita K
1:5
08:00
Orca Kamogawa K - Yokohama FC Seagulls K
0:0
KANADA: Canadian Premier League
02:00
York Utd - Valour
3:1
21:00
HFX Wanderers - Cavalry
-:-
00:00
Pacific FC - Forge
-:-
KAZAKİSTAN: Premier Lig
58'
Turan - Zhetysu
1:2
KENYA: Premier League
12:00
Bidco United - Kakamega Homeboyz
2:2
13:00
Nzoia Sugar - KCB
1:1
14:00
Gor Mahia - Shabana
1:0
55'
Bandari - Posta Rangers
0:0
53'
Kariobangi Sharks - Sofapaka
3:1
54'
Ulinzi Stars - Muhoroni Youth
0:0
KENYA: Super League
12:00
Nairobi United - Mombasa Stars
0:0
13:00
Dimba Patriots - Migori
-:-
13:00
Luanda Villa - Darajani Gogo
2:0
13:00
Silibwet - Assad
0:1
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00
Barranquilla - Atletico F.C.
-:-
KOLOMBİYA: Liga Women
23:30
Inter Palmira K - Millonarios K
0:0
00:00
Atl. Nacional K - Deportivo Pereira K
-:-
KONGO: Ligue 1
17:00
Cheminots - Nathalys
-:-
17:00
Otoho d'Oyo - Kondzo
-:-
20:00
Diables Noirs - CARA Brazzaville
-:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:30
Etoile de Kivu - AC Kuya
-:-
17:30
Motema Pembe - Renaissance
-:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
14:30
Don Bosco - Lubumbashi Sport
-:-
16:30
Mazembe - AS Vita Club
-:-
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:05
Al Arabi - Al Salmiya
-:-
21:20
Al Kuwait - Al Naser
-:-
KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
18:00
Arsimi - Osogovo
-:-
18:00
Besa 1976 - Bashkimi
-:-
18:00
FK Skopje - Belasica
-:-
18:00
Karaorman - Sasa
-:-
18:00
Kozuf Gevgelija - Detonit Plackovica
-:-
18:00
Pelister - Pobeda
-:-
18:00
Teteks - Ohrid
-:-
18:00
Vardar Negotino - Novaci
-:-
LESOTHO: Premier League
16:00
Lifofane - Lioli
-:-
16:00
Likila - ACE Maseru
-:-
16:00
Liphakoe - Manonyane
-:-
16:00
LMPS - Naughty Boys
-:-
LETONYA: Virsliga
16'
Metta - Jelgava
1:0
18:00
Grobina - Auda
-:-
LETONYA: 1. Liga
61'
FK Smiltene - Valmiera 2
0:3
61'
Marupe - JFK Ventspils
0:0
17:00
Ogre United - Tukums 2000 2
-:-
17:00
Riga FC 2 - Leevon PPK
-:-
LİTVANYA: A Lyga
59'
Dainava Alytus - Transinvest
0:0
17:00
Suduva - Dziugas Telsiai
-:-
19:00
Banga - FK Panevezys
-:-
LİTVANYA: I Lyga
13:00
BE1 NFA - Garliava
2:1
14:00
Nevezis Kedainiai - FK Minija
1:1
57'
Atmosfera - Kauno Zalgiris 2
0:0
58'
Riteriai - Ekranas
0:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16'
Al Ansar - Safa
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
16:30
MTK Budapest - Puskas Academy
-:-
18:30
Zalaegerszeg - Paks
-:-
20:30
DVTK - Ferencvaros
-:-
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
18:00
Pecsi - Soroksar
-:-
MACARİSTAN: NB III - Northeast
18:00
Debreceni EAC - Debrecen II
-:-
MACARİSTAN: NB I Women
16:00
Győr K - Szekszardi K
-:-
17:00
Astra Hungary K - Puskas Academy K
-:-
17:00
Fehervar FC K - MTK Hungaria K
-:-
17:00
Ferencvaros K - Soroksar K
-:-
17:00
Haladas K - DVTK K
-:-
17:00
Szent Mihaly K - Budaorsi K
-:-
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
14:00
Hang Sai - Cheng Fung
1:2
16:00
Lun Lok - Benfica
-:-
MALAVİ: Super League
45+'
Civo Utd - Bangwe All Stars
0:1
45+'
FOMO - Baka City
1:1
45+'
MAFCO - Big Bullets
1:0
45+'
Mighty Wanderers - Karonga United
1:0
45+'
Moyale Barracks - Chitipa United
0:1
MALEZYA: Süper Lig
12:30
PDRM FC - Kedah
0:1
Fasilə
Sri Pahang - Kelantan DNFC
0:0
16'
Terengganu - Perak
1:0
MALİ: Premiere Division
19:30
Korofina - Djoliba
-:-
19:30
US Bougouni - Bakaridjan
-:-
19:30
USC Kita - Koro
-:-
21:30
Binga - AS Police
-:-
MAURİTİUS: Super League
14:30
AS Vacoas - Port Louis
-:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
04:00
U.N.A.M. K - Monterrey K
0:2
06:06
Juarez K - Tigres K
0:1
MISIR: Premier Lig
16'
Arab Contractors - Al Ittihad
0:0
19:00
Al Masry - Pyramids
-:-
19:00
Baladiyat El Mahalla - Al Ahly
-:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15
Khovd - Khangarid
1:2
14:15
Khoromkhon - Deren
1:4
MOLDOVA: Super Liga - Düşme - Playofflar
16:00
Saxan Gagauz Yeri - Olimp Comrat
-:-
16:00
Sparta Selemet - Iskra Ribnita
-:-
16:00
Univer Comrat - Drochia
-:-
16:00
Victoria - Speranis
-:-
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
16'
Balti - Dacia Buiucani
0:0
18:00
Milsami - Petrocub
-:-
20:00
Zimbru - S. Tiraspol
-:-
MORİTANYA: Ligue 1
19:30
Tevragh-Zeina - Chemal
-:-
MOZAMBİK: Mocambola
16'
Black Bulls - Ferroviario Beira
0:0
NİJER: Super Ligue
18:15
Espoir - Sahel
-:-
18:15
Nigelec - ASFAN
-:-
NİJERYA: NPFL
17:00
Dəyişilib
Doma United - Lobi Stars
-:-
18:00
Dəyişilib
Bendel - Katsina Utd
-:-
NİJERYA: NNL
17:00
1472 FC - Dakkada FC
-:-
17:00
Abia Comets - Ekiti United
-:-
17:00
Coal City - Vandrezzer
-:-
17:00
Edel - Smart City
-:-
17:00
Madiba - Beyond Limits FC
-:-
17:00
Stormers - Rovers FC
-:-
NORVEÇ: Eliteserien
19:00
Molde - Rosenborg
-:-
NORVEÇ: OBOS-ligaen
17:00
Aalesund - Vålerenga
-:-
17:00
Åsane - Start
-:-
17:00
Bryne - Mjondalen
-:-
17:00
Kongsvinger - Raufoss
-:-
17:00
Lyn - Levanger
-:-
17:00
Moss - Stabaek
-:-
17:00
Ranheim - Egersund
-:-
17:00
Sogndal - Sandnes
-:-
NORVEÇ: Division 2, avd 1
14:00
Sotra - Lysekloster
1:2
17:00
Arendal - Halden
-:-
17:00
Eik-Tonsberg - Jerv
-:-
17:00
Notodden - Flekkeroy
-:-
NORVEÇ: Division 2, avd 2
90+'
Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn
3:0
54'
Ull/Kisa - Follo
0:0
16'
Eidsvold - Strindheim
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
14:00
Forde - Djerv 1919
2:0
51'
Askoy - Froya
2:0
56'
Bjarg - Sandviken
0:1
16'
Haugesund 2 - Loddefjord
0:0
17:00
Ardal - OS
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
59'
Brodd - Vigor
3:0
56'
Grenland - Mandalskameratene
3:0
17:00
Sola - Fram
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
55'
Nordstrand - Assiden
7:0
16'
Frigg - Ullern
1:0
17:00
Asker - Oppsal
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
55'
Lillestrom 2 - Tiller
3:0
16'
Surnadal - Nardo
0:0
16'
Verdal - Melhus
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
13:30
Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo
1:6
54'
Bjorkelangen - Hødd 2
2:1
55'
Gjellerasen - Skjetten
2:1
16'
Ready - Funnefoss/Vormsund
0:0
16:30
Spjelkavik - Skedsmo
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
13:00
Fredrikstad 2 - Skjervoy
3:1
14:00
Ham-Kam 2 - Ulfstind
0:3
14:00
Innstrandens - Harstad
0:3
16'
Elverum - Fyllingsdalen
0:0
17:00
Floya - Sprint-Jeloy
-:-
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
56'
Kolbotn K - Lyn K
1:1
59'
Rosenborg K - Asane K
1:1
59'
Stabaek K - RØA K
1:0
17:45
Arna-Bjørnar K - Brann K
-:-
NORVEÇ: Division 1 Women
13:30
Viking K - Kil/Hemne K
1:6
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00
Metallurg Bekabad - Qizilqum
-:-
17:00
Olympic - Pakhtakor
-:-
PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar
23:00
Tauro - Independiente
-:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
01:00
2 de Mayo - Tacuary
3:1
03:30
Libertad - Sol De America
4:1
00:00
Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion
-:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15
Guairena - Martin Ledesma
1:1
02:30
Rubio Nu - Fernando de la Mora
0:3
17:00
Pastoreo - Encarnacion FC
-:-
17:00
Recoleta - San Lorenzo
-:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00
Sport Boys - Comerciantes Unidos
-:-
23:30
Cusco - Carlos Mannucci
-:-
PERU: Liga 2
23:00
Dəyişilib
AD Cantolao - Moquegua
-:-
23:00
Dəyişilib
Alianza Huanuco - San Marcos
-:-
23:00
Dəyişilib
Ayacucho - Deportivo Coopsol
-:-
23:00
Dəyişilib
Binacional - Comerciantes
-:-
23:00
Dep. Municipal - Santos
-:-
23:00
Dəyişilib
Llacuabamba - Pirata
-:-
23:00
Dəyişilib
U. San Martin - Dep. Municipal
-:-
PERU: Liga Women
23:30
Carlos Mannucci K - Melgar K
2:1
04:30
U. de Deportes K - A. Lima K
0:0
21:00
Sporting Cristal K - UNSAAC K
-:-
POLONYA: Ekstraklasa
16'
Gornik Zabrze - Stal Mielec
0:0
18:30
Jagiellonia - Korona
-:-
21:00
Rakow - Pogon Szczecin
-:-
POLONYA: Division 1
16'
Chrobry Glogow - R. Rzeszow
0:0
18:30
Wisla - Lechia
-:-
21:00
S. Rzeszow - Termalica B-B.
-:-
POLONYA: Division 2
57'
Chojniczanka - Polonia B.
0:1
17:00
Hutnik Krakow - Lech II
-:-
17:00
Zaglebie II - Wisla Pulawy
-:-
17:15
KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg
-:-
18:00
Sandecja - Elblag
-:-
POLONYA: III Liga - Group I
13:00
Legia II - Sulejowek
1:0
16'
Zambrow - Warta Sieradz
0:0
17:00
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
-:-
18:00
Belchatow - Wikielec
-:-
18:00
Pelikan - LKS Lomza
-:-
18:30
Concordia Elblag - Skierniewice
-:-
POLONYA: III Liga - Group II
13:00
Pogon Szczecin II - Notec Czarnkow
2:1
60'
Nowe Skalmierzyce - Swit Skolwin
1:0
15:00
Swinoujscie - Solec Kujawski
-:-
16'
Blekitni Stargard - Vineta W.
0:0
17:00
Elana Torun - Unia Swarzedz
-:-
17:00
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
-:-
POLONYA: III Liga - Group III
13:00
Bytom Odrzanski - Jelenia Gora
0:0
13:00
Gornik Z. II - Z. Gora
1:0
13:00
Slask II - Kluczbork
0:1
14:00
Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala
2:2
16:00
Polkowice - Pawlowice
-:-
16'
Starowice Dolne - Carina Gubin
0:0
17:00
Warta Gorzow - Stilon Gorzow
-:-
18:00
Gwarek Tarnowskie Gory - Rakow II
-:-
18:00
Unia Turza Slaska - Sleza Wroclaw
-:-
POLONYA: III Liga - Group IV
13:00
KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa
8:0
14:00
Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice
2:1
18:00
Chelmianka Chelm - Garbarnia
-:-
18:00
Orleta Radzyn - Czarni Polaniec
-:-
18:00
Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ
-:-
20:29
Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg
-:-
POLONYA: Central Youth League
12:30
Korona U19 - Warta P. U19
6:4
13:00
Lech U19 - Widzew Lodz U19
3:1
13:00
Polonia W. U19 - Pogon Szczecin U19
3:1
17:00
Odra Opole U19 - Sandecja U19
-:-
18:00
Cracovia U19 - Gornik Z. U19
-:-
POLONYA: Ekstraliga Women
13:00
Gdansk K - Katowice K
1:5
13:00
Medyk Konin K - Pogon Szczecin K
1:5
13:00
UKS SMS Lodz K - Slask K
2:0
54'
Tczew K - Leczna K
0:1
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30
Portimonense - Rio Ave
-:-
17:30
Vizela - Estrela
-:-
20:00
Estoril - Sporting
-:-
22:30
Guimaraes - Braga
-:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
16'
Torreense - Feirense
0:0
17:30
Vilaverdense - Penafiel
-:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
13:00
Maritimo U19 - Chaves U19
3:1
14:00
SC Lusitania U19 - Belenenses U19
2:0
16'
Boavista U19 - Lusitania FC U19
0:0
19:00
Academica U19 - Setubal U19
-:-
19:00
Beira Mar U19 - Torreense U19
-:-
19:00
Gil Vicente U19 - Vizela U19
-:-
19:00
Rio Ave U19 - Ferreira U19
-:-
19:30
Alverca U19 - Estoril U19
-:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
13:00
Benfica U19 - FC Porto U19
1:0
13:00
Braga U19 - Farense U19
1:0
19:00
Famalicao U19 - Academico Viseu U19
-:-
19:00
Sporting U19 - Guimaraes U19
-:-
PORTEKİZ: Liga BPI Women
16'
Benfica K - Racing Power K
0:0
16'
Damaiense K - Sporting K
0:0
16'
Maritimo K - Valadares Gaia K
0:0
16'
Torreense K - Braga K
0:0
19:30
Famalicao K - Albergaria/Durit K
-:-
19:30
Ouriense K - Vilaverdense K
-:-
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:00
FCSB - CFR Cluj
-:-
ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu
11:00
Chindia Targoviste - CSM Slatina
3:0
11:00
CSC Dumbravita - Ceahlaul
1:1
11:00
Metaloglobus Bucharest - FC Arges
1:1
11:00
Progresul Spartac - Tunari
3:1
11:00
Steaua Bucuresti - Concordia
2:0
11:00
Unirea Dej - Alexandria
1:0
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
12:00
Csikszereda M. Ciuc - Gloria Buzau
0:1
12:00
Mioveni - Hunedoara
3:1
12:00
Unirea Slobozia - Selimbar
0:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
18:00
CSM Vaslui - Aerostar
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
18:00
Bucovina Radauti - CSM Bacau
-:-
18:00
FC Bacau - Stiinta Miroslava
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
18:00
CSM Ramnicu Sarat - Hamangia Baia
-:-
18:00
Sutesti - Braila
-:-
18:00
Viitorul Ianca - Vointa Limpezis
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
18:00
Metalul Buzau - CSM Focsani
-:-
18:00
Unirea Branistea - Sporting Liesti
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
18:00
Progresul Fundulea - Inainte Modelu
-:-
18:00
Recolta Gh. Doja - Axiopolis Cernavoda
-:-
18:00
Voluntari 2 - Gloria Baneasa
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
18:00
Afumati - Calarasi
-:-
18:00
LPS HD Clinceni - Agricola Borcea
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
18:00
FC Pucioasa - CSO Plopeni
-:-
18:00
Paulesti - Moreni
-:-
18:00
Tricolorul Breaza - Muscel
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
18:00
CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni
-:-
18:00
Dunarea Giurgiu - CS Blejoi
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00
SR Brasov - Targu Secuiesc
-:-
18:00
Tarlungeni - V. Curita
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
18:00
Calimanesti - Sporting Rosiori
-:-
18:00
Horezu - Unirea Bascov
-:-
18:00
Petrolul Potcoava - Curtisoara
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00
Viitorul Daesti - Vedita Colonesti
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
18:00
Turceni - Gilortul Tg. Carbunesti
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00
Progresul Pecica - Avantul Periam
-:-
18:00
Socodor - Teuz Cermei
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00
Bihor - Politehnica Timisoara
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00
Industria Galda - Avantul Reghin
-:-
18:00
Unirea Alba-Iulia - Metalurgistul Cugir
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
18:00
Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias
-:-
18:00
Univ. din Alba Iulia - Unirea Ungheni
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00
Sighetu Marmatiei - Santandrei
-:-
RUANDA: Premier League
13:30
Gorilla - Mukura Victory Sports
-:-
16'
Etoile de L'Est - Bugesera
0:0
16:00
Kiyovu - Rayon Sport
-:-
16:00
Sunrise - Marines
-:-
RUSYA: Premier Ligi
14:00
Rubin Kazan - FK Rostov
3:1
16:30
Sp. Moscow - Krasnodar
-:-
19:00
Zenit - CSKA Moscow
-:-
21:30
Baltika - Din. Moskova
-:-
RUSYA: FNL
17:00
Arsenal Tula - Neftekhimik
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
14:00
Veles Moscow - Ufa
0:0
50'
Chelyabinsk - FK Chayka
2:0
53'
M. Lipetsk - R. Volgograd
1:1
58'
Rodina Moscow 2 - Krasnodar 2
3:0
17:00
Murom - FK Novosibirsk
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
14:00
Tekstilshtik - Khimik
1:0
14:00
Ulyanovsk - S. Kostroma
0:1
57'
Miass - Omsk
0:1
16'
D. Bryansk - Kursk
0:0
16'
Kaluga - Mashuk
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
16'
Forte Taganrog - Astrakhan
0:0
16'
Kholding - Kamensk-Shakhtinsky
0:0
16'
Nart Cherkessk - Nalchik
0:0
16:30
Nazran - FC Sevastopol
-:-
17:00
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
-:-
17:00
Maykop - Biolog
-:-
17:00
Rubin Yalta - Dynamo Stavropol
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
54'
Dynamo Petersburg - Sp. Moscow 2
0:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
13:00
Samara 2 - Dynamo Barnaul
1:1
58'
Lada Togliatti - Akron Togliatti 2
0:0
60'
Nosta - Rubin Kazan 2
0:0
53'
Orenburg 2 - Uralets Nizhny Tagil
0:1
54'
Pari NN 2 - Amkar
0:1
56'
Volna Nizhegorodskaya - Ural 2
0:2
RUSYA: Supreme Division Women
10:00
FK Yenisey K - Zenit K
0:3
11:30
Zvezda K - FK Rostov K
1:1
13:00
Lok. Moscow K - Chertanovo M. K
1:0
14:00
Ryazan K - Din. Moscow K
2:3
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
16'
Tre Penne - Cosmos
0:0
18:30
Murata - La Fiorita
-:-
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00
Inter Bom-Bom - Juba
-:-
18:00
Trindade - 6 de Setembro
-:-
SENEGAL: Ligue 1
20:00
Jamono Fatick - Sonacos
-:-
20:00
Teungueth - Casa
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
11:00
Sindjelic Beograd - Studentski Grad
1:1
12:00
Teleoptik - Radnicki Obrenovac
2:0
13:00
Brodarac - Padinska Skela
2:0
17:30
Buducnost Dobanovci - Jedinstvo Surcin
-:-
17:30
Polet Dorcol - Zemun
-:-
17:30
Rad - BASK
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
18:00
1. Maj Ruma - Naftagas
-:-
18:00
Backa - Kikinda
-:-
18:00
Becej - Borac Sajkas
-:-
18:00
Radnicki Zrenjanin - Sloven Ruma
-:-
18:00
Zeleznicar Indjija - Hajduk 1912
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
18:00
Djerdap - Buducnost Popovac
-:-
18:00
Dunav Prahovo - Paracin
-:-
18:00
Jedinstvo Krusevac - Mesevo
-:-
18:00
Radnicki Svilajnac - Trayal Krusevac
-:-
18:00
Sindjelic - Pcinja
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:30
Buducnost Krusik - Omladinac Zablace
-:-
17:30
FAP - Takovo
-:-
17:30
Josanica - Borac 1926
-:-
17:30
Mladi Radnik - Sloga Petrovac
-:-
17:30
Real Podunavci - Tutin
-:-
17:30
Sloga Pozega - Mihajlovac
-:-
17:30
Zlatibor Cajetina - Vrelo Sport
-:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15
Dəyişilib
Bhantal - Bo Rangers
-:-
19:15
Dəyişilib
East End Lions - Real Republicans
-:-
19:15
Dəyişilib
Freetown City - Kholifa Stars
-:-
19:15
Dəyişilib
Kahunla - Lamboi
-:-
19:15
Kholifa Stars - Bhantal
-:-
19:15
Lamboi - SLIFA
-:-
19:15
Dəyişilib
Luawa - Mighty Blackpool
-:-
19:15
Wilberforce Strikers - Wusum Stars
-:-
19:15
Dəyişilib
Wusum Stars - Bai Bureh Warriors
-:-
20:00
Bo Rangers - Ports Authority
-:-
SİNGAPUR: Premier League
13:00
Young Lions - DPMM
1:2
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
19:00
Michalovce - Z. Moravce-Vrable
-:-
19:00
Skalica - Kosice
-:-
19:00
Trencin - Banska Bystrica
-:-
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
16:30
Podbrezova - Slovan Bratislava
-:-
18:30
Ruzomberok - Zilina
-:-
SLOVAKYA: 3. Liga - East
18:00
Lipany - 1.FK Svidnik
-:-
18:00
Lubovna - Kalinovo
-:-
18:00
Vranov - Slavia TU Kosice
-:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
18:00
Castkovce - AFC Nove Mesto
-:-
18:00
Galanta - MSK Martin
-:-
18:00
Lehota p. V. - Sala
-:-
18:00
Malacky - Velke Ludince
-:-
18:00
Zvolen - Raca
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
15:00
NSK 1922 Bratislava - Inter Bratislava
-:-
18:00
Rohoznik - Domino
-:-
18:00
Vrakuna Bratislava - Pezinok
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - Central
18:00
SK Javornik Makov - Cadca
-:-
18:00
Slavia Staskov - K. Nove Mesto
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
11:30
Rudnany - Velky Saris
2:1
SLOVAKYA: 4. liga - West
17:30
Hurbanovo - Crystal
-:-
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Yenilənmə Gözlənilir
Presov K - Topolcany GFC K
0:0
17:00
Zilina K - Petrzalka K
-:-
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
12:00
Ruzomberok K - Trnava K
5:2
12:00
Slovan Bratislava K - B. Bystrica K
1:1
SLOVENYA: Prva Liga
16'
Rogaska - Aluminij
0:0
18:30
Domzale - Radomlje
-:-
21:15
Maribor - O. Ljubljana
-:-
SLOVENYA: 2.SNL
18:30
Fuzinar - Tabor Sezana
-:-
18:30
Jadran Dekani - Nafta
-:-
18:30
NK Bistrica - Grosuplje
-:-
SLOVENYA: 3. SNL - East
18:00
Drava - Brezice
-:-
18:00
Dravograd - Krsko
-:-
18:00
Ljutomer - Hajdina
-:-
18:00
Race - Dobrovce
-:-
18:00
Zavrc - Smartno
-:-
19:00
Korotan - Sampion Celje
-:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
18:30
Kocevje - Slovan Ljubljana
-:-
18:30
Ljubljana Svoboda - Brda
-:-
18:30
NK Adria - Sobec Lesce
-:-
18:30
Ziri - Izola
-:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Şampiyona Playoffları
16:00
ZNK Ljubljana K - Radomlje K
-:-
SOMALİ: National league
45+'
Kigs - Midnimo
0:0
SURİNAM: SML
02:00
SV Transvaal - Robinhood
2:2
23:30
Broki - Inter Moengotapoe
-:-
SURİYE: Syria Cup
20:00
Tishreen - Foutoua
-:-
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00
Al-Hilal - Al Hazem
-:-
18:00
Al-Raed - Al Taee
-:-
21:00
Al Shabab - Al Ahli SC
-:-
ŞİLİ: Primera División
19:30
Huachipato - U. Espanola
-:-
00:30
U. Catolica - O'Higgins
-:-
ŞİLİ: Primer B
02:00
San Felipe - S. Morning
2:2
22:00
Magallanes - Limache
-:-
ŞİLİ: Segunda Division
02:00
Concon National - General Velasquez
2:1
19:30
Deportes Rengo - Osorno
-:-
22:00
Dep. Linares - Arturo Fernandez Vial
-:-
22:00
Melipilla - Provincial Ovalle
-:-
TACİKİSTAN: Super Cup
58'
Istiqlol Dushanbe - Ravshan
1:0
TAYLAND: Thai League 1
14:00
Ratchaburi - Muangthong
1:2
88'
Chiangrai - Nakhon Pathom
0:0
16'
Sukhothai - Police Tero
0:0
TAYLAND: Thai League 2 - Terfi Playofflar
14:00
Chiangmai FC - Nakhon Si
2:2
TAYVAN: Mulan Football League Women
10:00
Taichung Blue K - Kaohsiung K
0:2
11:00
Hang Yuan K - Taipei Bravo K
2:0
13:00
Hualien K - Taoyuan Mars K
2:1
TOGO: Championnat National
18:30
Doumbe - Kakadl
-:-
18:30
Entente II - Gbikinti Bassar
-:-
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00
Port Of Spain - Sando
-:-
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00
Altyn Asyr - Ahal
-:-
15:30
Arkadag - FC Asgabat
-:-
15:30
Merw - Energetik
-:-
15:30
Sagadam - Kopetdag Asgabat
-:-
UGANDA: Premier League
16'
BUL - Gadaffi
0:0
16'
Kitara - Busoga
0:2
16'
Maroons - Bright Stars
0:0
16'
NEC FC - Vipers
0:0
16'
UPDF - Villa
0:0
16'
URA SC - Kampala City
0:0
16'
Wakiso Giants - Mbarara City
0:0
UKRAYNA: Premier League
13:00
Vorskla - Minaj
2:3
45+'
Obolon - Rukh Lviv
0:0
18:00
Shakhtar - Dyn. Kyiv
-:-
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
12:30
Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport
1:2
13:30
Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod
3:0
83'
Khust - FC Chernihiv
2:4
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
13:00
FSC Mariupol - Karpaty Lviv
1:2
82'
SC Poltava - Kudrivka-Nyva
2:2
UKRAYNA: Druha Liga
12:45
Trostyanets - Chaika
0:2
13:15
Kudrivka - Druzhba Myrivka
0:3
79'
Nyva Vinnytsya - UCSA
1:2
UKRAYNA: U19 League
12:00
Kesildi
Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19
2:0
14:00
Ch. Odesa U19 - Metalist 1925 U19
5:0
14:00
Oleksandriya U19 - Dnipro-1 U19
0:0
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
12:00
Kesildi
Dnipro-1 K - EMC Podolie K
1:1
16'
Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K
0:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00
Nacional - Fenix
1:4
16'
Cerro CA - Danubio
0:0
18:30
Miramar - River Plate
-:-
21:00
Racing Montevideo - Maldonado
-:-
00:00
Penarol - Wanderers
-:-
URUGUAY: Segunda Division
01:00
Plaza Colonia - Atenas
1:0
16'
Albion - La Luz
0:0
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00
Metropolitanos - La Guaira
-:-
VİETNAM: V.League 2
12:00
Dong Thap - Hue
2:2
13:00
Da Nang - Long An
3:0
13:00
Dong Nai - TTBD Phu Dong
0:1
13:00
Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau
1:0
VİETNAM: National League Women
12:00
Ho Chi Minh City 2 K - Son La K
2:1
12:00
Thai Nguyen K - Ho Chi Minh K
1:3
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00
Barreirense - Morabeza
-:-
20:00
FC Derby - Ultramarina
-:-
20:00
Juventude - ACA
-:-
20:00
Sanjoanenses - Boavista da Praia
-:-
20:00
Varandinha - Palmeira
-:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu
20:00
Atromitos - Asteras T.
-:-
20:00
Giannina - Volos
-:-
20:00
OFI Crete - Panetolikos
-:-
20:00
Panserraikos - Kifisia
-:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16'
Levadiakos - AEL Larissa
0:0
YUNANİSTAN: Division A Women
13:45
PAOK K - OFI Crete K
3:0
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16'
Bulawayo Chiefs - Chicken Inn
0:0
16'
GreenFuel - ZPC Kariba
0:0
16'
Simba Bhora - Ngezi Platinum
0:0
16'
Yadah - CAPS Utd
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love