Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Dünən Keçirilən Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
21:30
Augsburg - Stuttgart
0:1
FRANSA: Lig 1
22:00
Brest - Reims
1:1
22:00
Nice - Le Havre
1:0
İSPANYA: LaLiga
22:00
Alaves - Girona
2:2
İTALYA: Serie A
21:45
Frosinone - Inter
0:5
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
14:00
Keçiörengücü - Altay
1:1
17:00
Giresunspor - Ümraniyespor
1:2
ABD: MLS Next Pro
00:00
Inter Miami II - Chattanooga
1:2
ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30
Magdeburg - Fürth
0:0
19:30
Paderborn - Hamburger SV
1:0
ALMANYA: 3. Liga
20:00
RW Essen - Münich 1860
0:1
ALMANYA: Regionalliga North
19:30
VfB Oldenburg - St. Pauli II
2:0
ALMANYA: Regionalliga Batı
20:00
Lippstadt - Paderborn II
0:0
20:30
Oberhausen - Wegberg-Beeck
5:2
20:30
SSVg Velbert - Wiedenbruck
3:1
ALMANYA: Regionalliga Bayern
20:00
Bayreuth - Nürnberg II
0:0
20:00
Memmingen - Burghausen
0:3
ALMANYA: Oberliga Hamburg
20:15
Wandsbeker Concordia - Turkiye Wilhelmsburg
1:3
20:30
Suderelbe - ETSV Hamburg
3:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30
Waldalgesheim - Baumholder
2:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
19:30
Eichstatt - Neumarkt
3:0
20:00
Eltersdorf - Feucht
4:0
20:00
Dəyişilib
Ingolstadt II - Donaustauf
-:-
20:00
Kornburg - Cham
0:0
20:00
Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg
1:4
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
20:30
Kirchheimer - Garching
1:1
ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
20:30
Bonner - Freialdenhoven
2:2
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
21:00
Union Nettetal - Hilden
1:5
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
19:30
Mainz U19 - Hoffenheim U19
2:3
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
19:30
RB Leipzig K - Hoffenheim K
3:0
ARJANTİN: Torneo Federal
21:30
Deportivo Camioneros - Gutierrez Mendoza
0:0
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:35
Claypole - El Porvenir
4:1
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00
Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2
1:0
21:00
Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2
0:1
21:00
Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2
1:1
21:00
Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2
0:0
21:00
Tigre 2 - Newells Old Boys 2
2:0
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
21:00
Newells Old Boys K - Banfield K
2:0
21:00
River Plate K - Independiente K
3:1
ASYA: AFC Club Championship Women - Playofflar
12:00
Urawa K - Incheon Hyundai Steel K
2:1
ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00
Tayland U17 K - Çin U17 K
0:3
14:00
Avustralya U17 K - Japonya U17 K
1:4
AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar
12:45
Sydney FC - Central Coast Mariners
1:2
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
13:00
Broadmeadow - New Lambton
5:1
AVUSTRALYA: NPL NSW
12:30
Manly Utd - Sydney Utd
1:1
AVUSTRALYA: NPL South Australia
13:00
Adelaide City - NE Metrostars
2:2
13:00
South Adelaide - Adelaide Olympic
1:2
AVUSTRALYA: NPL Victoria
12:30
Melbourne Knights - Green Gully
3:3
12:45
Dandenong City - Heidelberg
1:3
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
13:00
Eastern Suburbs - St. George Willawong
1:3
AVUSTRALYA: SA State League
13:45
West Torrens - Fulham Utd.
1:0
AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
13:15
Glenorchy Knights U21 - New Town
0:7
13:15
Olympia Warriors - Clarence Zebras U21
1:2
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
13:30
Bentleigh - Brunswick City
3:1
13:30
Preston Lions - Langwarrin
4:1
AVUSTURYA: 2. Liga
19:10
Admira - Leoben
2:0
19:10
Bregenz - Stripfing
0:2
19:10
Liefering - First Vienna
0:1
21:30
St. Polten - Ried
0:4
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:00
Marchfeld - Favoritner
3:1
20:30
Ardagger - Donaufeld Wien
0:2
20:30
Austria (Am) - Drassburg
0:1
20:30
SK Rapid (Am) - Mauerwerk
4:0
20:30
Traiskirchen - Kremser
2:2
20:30
Wiener - TWL Elektra
2:1
AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:00
Gleisdorf - Union Gurten
0:2
20:00
LASK (Am) - Weiz
2:2
20:00
Voitsberg - Allerheiligen
3:2
20:00
Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger
2:2
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
20:00
Schwaz - Motz/Silz
3:2
AVUSTURYA: Burgenland
20:30
Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf
3:4
20:30
Marz - ASV Siegendorf
1:3
20:30
Schattendorf - Margarethen
1:2
AVUSTURYA: Niederosterreich
20:30
Kottingbrunn - Korneuburg
0:0
20:30
Waidhofen/Thaya - Gloggnitz
0:0
20:30
Zwettl - Ortmann
2:2
21:00
Wiener Neustadt - Haitzendorf
2:2
AVUSTURYA: Oberosterreich
20:00
Oedt - ASK St.Valentin
3:0
20:00
Schallerbach - Edelweiss
0:1
21:00
Leonfelden - Ostermiething
3:2
AVUSTURYA: Steiermark
20:00
Furstenfeld - SV Frauental
4:5
20:00
Heiligenkreuz - SV Union Gnas
4:1
20:00
Hohenhaus Schladming - Ilzer SV
0:1
20:00
Kalsdorf - Lafnitz (Am)
2:1
20:00
Koflach - Hartberg (Am)
3:3
20:00
Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon
2:4
20:00
Tillmitsch - UFC Fehring
1:2
AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu
20:00
SC Kundl - SV Worgl
3:0
AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
20:30
SK St. Johann - Fugen
1:1
AVUSTURYA: Vorarlberg
19:00
Gofis - Andelsbuch
1:1
AVUSTURYA: Wien
19:00
Red Star-Penzing - Mannsworth
0:2
19:30
Schwechat - ASV 13 Wien
4:2
AZERBAYCAN: Premier Lig
18:00
Neftci Baku - Kapaz
5:1
BAE: BAE Pro Ligi
17:10
Ajman - Al Bataeh
2:0
17:10
Al-Jazira - Khorfakkan
3:3
20:00
Bani Yas - Al Sharjah
2:3
BAE: 1. Lig
17:05
Al-Taawon - Al Jazira Hamra
2:2
17:05
Al Thaid - Dibba Al Hisn
0:1
17:05
Dubai City - Al Arabi
2:4
17:05
United FC - Al Hamriyah
4:4
BANGLADEŞ: Premier League
13:00
Abahani Limited - Bangladesh Police
1:1
13:00
Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel
1:1
BARBADOS: Premier League
02:00
Barbados Soccer Academy - Weymouth Wales
-:-
04:00
Empire - UWI Blackbirds
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
21:45
Dəyişilib
St. Liege - Westerlo
-:-
BELÇİKA: National Division 1
21:30
OC Charleroi - Saint Eloois
4:1
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
19:00
Vitebsk - Smorgon
0:1
21:00
Dnepr Mogilev - FC Minsk
1:1
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
16:00
Shakhtyor Soligorsk 2 - Din. Minsk 2
1:2
17:00
Molodechno - Orsha
2:0
18:00
Energetik-BGU - Zhodino 2
0:2
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
21:00
Sarajevo - Zvijezda 09
2:1
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:00
BSK Banja Luka - Slavija
1:2
BREZİLYA: Gaucho 2
01:30
Dəyişilib
Frederiquense - Veranopolis
-:-
01:30
Dəyişilib
Passo Fundo - Esportivo
-:-
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
23:00
Real Sao Luiz - Rio Negro
2:1
BREZİLYA: Brasileiro U20
01:00
Dəyişilib
Gremio U20 - Flamengo U20
-:-
BREZİLYA: Baiano U20
21:00
Estrela De Marco U20 - Jacobina U20
1:0
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00
Porto Vitoria U20 - Real Noroeste U20
-:-
BREZİLYA: Catarinense U20
23:00
Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20
3:2
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
16:00
Coritiba U20 - Prudentopolis U20
8:2
16:00
Hope Internacional U20 - Parana S.T.C. U20
4:1
21:30
Cambe U20 - Rio Branco PR U20
4:4
21:30
Campo Mourao U20 - Athletico-PR U20
0:9
21:30
Iraty U20 - Andraus Brasil U20
1:3
21:30
Parana U20 - Patriotas U20
2:4
21:45
Sao Joseense U20 - AA Iguacu U20
-:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00
Aguai U20 - Brasilis U20
0:1
21:00
Aster Itaqua U20 - Agua Santa U20
1:0
21:00
Bandeirante U20 - Botafogo SP U20
1:1
21:00
CA Joseense U20 - Taubate U20
5:4
21:00
CA Juventus U20 - Sao Caetano U20
0:1
21:00
CA Taquaritinga U20 - Rio Claro U20
0:3
21:00
Clube Vital U20 - Osasco Audax U20
1:2
21:00
Comercial U20 - Francana U20
2:2
21:00
Cosmopolitano Sports U20 - Internacional de Limeira U20
1:2
21:00
Elosport U20 - Ituano U20
2:6
21:00
Fernandopolis U20 - Mirassol U20
0:2
21:00
GE Osasco U20 - Oeste U20
2:2
21:00
Independente SP U20 - Piracicaba U20
0:3
21:00
Itapirense U20 - Guacuano U20
2:1
21:00
Marilia AC U20 - Novorizontino U20
3:4
21:00
Mauaense U20 - Jabaquara U20
1:1
21:00
Metropolitano FC U20 - Guarani U20
0:3
21:00
Nacional SP U20 - Flamengo SP U20
1:0
21:00
Olimpia FC U20 - Jose Bonifacio EC U20
2:3
21:00
Pinda U20 - Sao Jose EC U20
0:2
21:00
Porto Football U20 - Ponte Preta U20
0:2
21:00
Portuguesa Santista U20 - Maua U20
2:3
21:00
Portuguesa U20 - Ibrachina U20
1:4
21:00
Presidente Prudente U20 - Vocem U20
2:1
21:00
Sao Bento U20 - Comercial FC - Tiete U20
2:1
21:00
Sao Carlos U20 - XV de Jau U20
0:4
21:00
Sertaozinho U20 - Inter de Bebedouro U20
0:2
21:00
Sfera U20 - Desportivo U20
2:1
21:00
SKA Brasil U20 - Capivariano U20
2:1
21:00
Tanabi U20 - Rio Preto U20
2:1
21:00
Tupa U20 - Gremio Prudente U20
1:2
21:00
Uniao Mogi U20 - Uniao Suzano U20
0:1
21:00
Uniao Sao Joao U20 - Rio Branco U20
1:0
21:00
Velo Clube U20 - Ferroviaria U20
1:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
16:45
CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia
0:2
BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
19:15
Krumovgrad - Lok. Plovdiv
4:1
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00
Sliven - Zagorets
1:0
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
22:00
St Josephs - Lincoln
1:1
CEZAYİR: 1.Küme
18:00
Dəyişilib
Belouizdad - El Bayadh
-:-
18:00
Dəyişilib
Biskra - Constantine
-:-
18:00
Dəyişilib
JS Kabylie - MC Alger
-:-
18:00
Dəyişilib
Khenchela - Saoura
-:-
18:00
Dəyişilib
Oran - Ben Aknoun
-:-
18:00
Dəyişilib
Paradou - US Souf
-:-
18:00
Dəyişilib
Setif - Magra
-:-
18:00
Dəyişilib
USM Alger - Chlef
-:-
19:00
USM Alger - El Bayadh
2:1
20:00
Setif - US Souf
3:0
CEZAYİR: U21 League
12:00
Magra U21 - Saoura U21
2:2
CİBUTİ: Division 1
15:00
ASAS - Port
1:0
17:30
CF GR/SIAF - AS Arta
1:4
19:30
ASC Hayab - Hopital
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
18:30
Domazlice - Taborsko akademie
2:1
19:00
Hostoun - Bohemians 1905 B
1:2
19:00
Kraluv Dvur - Dukla Prag B
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
17:30
Frydlant n. O. - Bohunice
2:3
18:00
Hodonin - Hlucin
3:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
19:00
Slany - Chomutov
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
18:30
Sparta Brno - Mutenice
6:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
19:00
Lomnice nad Popelkou - Velke Hamry B
2:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
19:00
Nepomuk - Vejprnice
0:4
19:00
Petrin Plzen B - Chotikov
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
19:00
Motorlet Prague B - Zizkov B
1:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
20:00
Porici n. S. - Sokolec
1:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
18:00
Brumov - Napajedla
6:0
ÇİN: Super Ligi
14:00
Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun
2:2
14:35
Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen
4:2
15:00
Shanghai Port - Changchun Yatai
5:2
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
20:00
Odense - Lyngby
1:2
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
20:00
B.93 - Koge
7:1
20:00
Hillerod - Helsingor
3:2
20:00
Horsens - Naestved
1:0
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
20:00
BK Frem - Holbaek
1:0
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00
Yunanistan U16 - Macaristan U16
0:1pen
15:00
Bosna Hersek U16 - Slovenya U16
2:5
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
14:00
Club Brugge U23 (Bel) - Francs Borains (Bel)
3:1
EKVADOR: Serie B
03:00
Gualaceo - Chacaritas
1:0
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
00:30
11 Deportivo - Alianza FC
1:1
00:30
Platense Municipal - Municipal Limeno
0:3
04:30
FAS - Aguila
3:1
ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00
Alashkert - Shirak
2:3
ERMENİSTAN: First League
15:00
BKMA 2 - Ararat-Armenia 2
4:3
15:00
Lernayin Artsakh - Syunik
4:1
ESTONYA: Meistriliiga Women
19:00
Tabasalu K - Flora K
1:1
ETİYOPYA: Premier League
15:00
St. George - Ethiopian Insurance
0:1
18:00
Wolkite Ketema - Ethiopia Nigd Bank
1:2
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
18:00
KuPS - VPS
2:1
FRANSA: Lig 2
21:45
AC Ajaccio - Grenoble
1:2
21:45
Amiens - Auxerre
0:0
21:45
Annecy - Angers
1:2
21:45
Concarneau - Bordeaux
4:2
21:45
Dunkerque - Caen
2:2
21:45
Laval - Troyes
1:2
21:45
Paris FC - Guingamp
2:1
21:45
Pau FC - Bastia
1:2
21:45
St. Etienne - Rodez
1:1
21:45
Valenciennes - Quevilly Rouen
2:1
FRANSA: National
22:00
Cholet - Avranches
0:2
22:00
Dijon - Martigues
3:2
22:00
Epinal - Villefranche
1:2
22:00
Marignane GCB - Rouen
2:0
22:00
Nancy - Chateauroux
1:3
22:00
Nimes - Sochaux
4:2
22:00
Niort - Le Mans
2:0
22:00
Orleans - Red Star
2:1
22:00
Versailles - GOAL FC
0:1
GALLER: Cymru Premier - Konferans Ligi - Playofflar
21:45
Caernarfon - Cardiff Metropolitan
2:0
GAMBİYA: GFA League
19:30
Marimoo - FC Fortune
0:0
19:30
Samger - Wallidan
0:2
19:30
Team Rhino - Falcons
1:2
19:30
WAA Banjul - Brikama U.
1:0
GANA: Division One League
18:00
ADVSA - Koforidua
2:1
18:00
Techiman Heroes - Wa Suntaa
2:0
18:00
VC Warriors - Steadfast
2:2
18:00
Wa Power - Tamale City
0:0
GİNE: Ligue 1
19:00
Flamme Olympique - Kaloum Star
1:1
19:00
Sequence - Gangan
3:0
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30
Supersport - Cape Town Spurs
0:0
GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00
Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra)
0:5
01:00
San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu)
2:0
03:00
Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra)
0:1
03:00
The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg)
1:0
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00
Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu)
1:1
03:00
Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg)
2:1
05:00
Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg)
0:2
05:00
U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi)
4:0
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
17:00
Doxa - Achnas
6:3
19:00
AEL Limassol - Karmiotissa
4:3
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
15:00
Gagra - Samtredia
2:1
18:00
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
1:1
19:00
Kolkheti 1913 - Samgurali
3:3
20:00
Din. Tbilisi - Iberia 1999
1:0
HIRVATİSTAN: HNL
19:00
Gorica - Rudes
2:1
HIRVATİSTAN: Prva NL
16:50
Sesvete - Sibenik
0:4
HIRVATİSTAN: Druga NL
18:00
Opatija - Karlovac
1:0
18:30
Dragovoljac - Grobnican
2:0
18:30
Kustosija - Jadran Porec
4:2
HOLLANDA: Eerste Divisie
21:00
Cambuur - Helmond
1:1
21:00
Den Haag - Jong PSV
2:3
21:00
Eindhoven - Den Bosch
2:0
21:00
FC Emmen - De Graafschap
2:1
21:00
Groningen - Roda
2:0
21:00
Jong Ajax - Jong AZ
1:4
21:00
Jong Utrecht - Dordrecht
1:1
21:00
Maastricht - Venlo
2:0
21:00
Oss - Breda
1:1
21:00
Willem II - Telstar
3:2
İNGİLTERE: League Two - Playofflar
22:00
Doncaster - Crewe
0:3pen
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00
Burnley U21 - Coventry U21
2:3
15:00
Cardiff U21 - Hull U21
3:4
16:00
Swansea U21 - Birmingham U21
1:0
21:00
Colchester U21 - Sheffield Utd U21
2:3
İNGİLTERE: Premier League Cup
21:00
Peterborough U21 - Sunderland U21
0:0
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
16:00
Stoke City U18 - Sunderland U18
4:2
İNGİLTERE: FA Youth Cup
21:00
Manchester City U18 - Leeds U18
4:0
İRLANDA: Premier Division
21:45
Derry City - Bohemians
1:0
21:45
Galway - Sligo Rovers
0:0
21:45
Shamrock Rovers - St. Patricks
2:2
21:45
Shelbourne - Drogheda
1:1
21:45
Waterford - Dundalk
4:1
İRLANDA: Division 1
21:45
Athlone - Bray
2:1
21:45
Cobh Ramblers - Cork City
0:3
21:45
Finn Harps - Longford
3:2
21:45
Kerry - UC Dublin
1:2
21:45
Treaty United - Wexford
2:2
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
21:45
Partick Thistle - Airdrieonians
2:1
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
21:30
Hibernian K - Hearts K
2:0
İSPANYA: LaLiga2
21:30
Burgos CF - Eldense
1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
20:15
Soneja - Ilicitano
2:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
20:30
Rincon - Motril
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00
Villa Santa Brigida - Tamaraceite
3:3
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
21:00
CD Algar - Plus Ultra
4:3
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
21:00
Pueblonuevo - Don Alvaro
2:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
21:00
Tarancon - Albacete B
2:2
İSPANYA: Liga F Women
19:30
Villarreal K - Eibar K
1:1
21:30
Barcelona K - Athletic Bilbao K
7:0
İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu
16:00
Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim
0:1
16:00
H. Ironi Rishon - Nes Tziona
1:1
16:00
H. Kfar Saba - Hapoel Afula
0:1
16:00
Ihud Bnei Shfaram - H. Akko
2:5
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
16:00
Ironi Tiberias - Nof Hagalil
1:0
16:00
Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona
0:3
16:00
M. Herzliya - Bnei Yehuda
2:2
16:00
Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm
2:2
İSVEÇ: Superettan
20:00
Öster - Oddevold
3:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
20:30
Kungsangen - Osteraker IFK
0:2
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
20:00
Hassleholms IF - IFK Karlshamn
4:1
20:00
Nosaby - Balkan
1:2
20:30
Karlskrona - IFK Hassleholm
2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
20:30
Nacka FC - Nykopings
1:4
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
20:00
Landvetter - Jonsereds
5:1
20:00
Ockero - Lindome
1:3
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
19:00
Rosengard K - Djurgarden K
3:0
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
21:30
Lausanne - Basel
0:0
21:30
Luzern - Grasshoppers
1:1
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
21:15
Concordia - Dietikon
1:2
İTALYA: Serie B
21:30
Ascoli - Pisa
2:1
21:30
Bari - Brescia
2:0
21:30
Catanzaro - Sampdoria
1:3
21:30
Como - Cosenza
1:1
21:30
Cremonese - Cittadella
3:0
21:30
FeralpiSalo - Ternana
0:1
21:30
Lecco - Modena
2:3
21:30
Reggiana - Parma
1:1
21:30
Spezia - Venezia
2:1
21:30
Sudtirol - Palermo
0:1
İZLANDA: Besta deild karla
22:15
Stjarnan - Fram
1:1
İZLANDA: Division 1
21:00
Fjolnir - Leiknir
1:0
21:00
Vestmannaeyjar - Throttur
4:2
22:15
Grindavik - IR Reykjavik
1:1
22:15
Grotta - Keflavik
1:0
KAZAKİSTAN: First Division
13:00
SD Family - FK Akzhayik
3:2
14:00
Khan Tengri - Taraz
0:0
14:00
Zhetisay - Kaspij Aktau
0:0
15:00
FK Kyran - Ulytau
0:1
KENYA: Super League
15:00
Naivas FC - Mathare Utd.
1:3
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:00
Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek
1:4
18:00
Talant - Ilbirs
0:2
KOLOMBİYA: Copa Colombia
03:10
Tigres - Jaguares de Cordoba
5:3
KOLOMBİYA: Liga Women
23:30
Inter Palmira K - Millonarios K
0:0
KONGO: Ligue 1
17:00
Vegas - Inter Club
1:2
20:00
Juk - Etoile du Congo
1:1
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30
Blessing - US Panda
-:-
KUZEY İRLANDA: Premiership Women
21:45
Cliftonville K - Derry City K
5:0
21:45
Larne K - Lisburn Rangers K
0:4
22:00
Crusaders K - Mid-Ulster K
5:1
22:00
Lisburn Ladies K - Linfield K
0:7
LETONYA: Virsliga
18:00
RFS - FK Liepaja
4:1
20:00
Riga FC - Valmiera
1:1
LİBYA: Premier Lig
17:00
Al Akhdar - Al Ahly Benghazi
2:0
17:00
Al Murooj - Al-Anwar
1:0
17:00
Al Sadaqa - Al Hilal Benghazi
1:0
17:00
Al-Suqoor - Al Taawun
2:0
17:00
Al Tahaddi - Al-Nasr
1:0
LİTVANYA: I Lyga
19:00
Neptunas - Babrungas
0:1
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00
Racing - Bourj FC
0:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
21:15
Ujpest - Kecskemeti
0:3
MALEZYA: Piala Sumbangsih
16:00
Dəyişilib
Johor DT - Selangor
-:-
MALİ: Premiere Division
19:30
Onze Createurs - CO Bamako
3:1
21:30
USFAS Bamako - Foot Elite
1:2
MAURİTİUS: Super League
17:30
Riviere Du Rempart - Entente Boulet
1:2
MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
04:00
U.N.A.M. - Cruz Azul
0:2
06:10
Tigres - Monterrey
1:2
MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Yedekler - Playofflar
03:00
Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora 2
2:0
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
04:00
Leon K - Pachuca K
1:4
06:06
Guadalajara K - Club America K
0:2
MISIR: Premier Lig
16:00
Ceramica Cleopatra - El Gaish
2:1
19:00
El Gounah - Pharco
1:2
19:00
Future FC - National Bank Egypt
1:1
MOĞOLİSTAN: Premier League
14:15
Brera Ilch - Bavarians
4:3
MORİTANYA: Ligue 1
19:30
Kaedi - Ksar
2:0
20:00
Nouakchott King's - Inter Nouakchott
1:1
22:50
Garde Nationale - Douane
0:0
MOZAMBİK: Mocambola
16:00
UD Songo - Baia de Pemba
2:0
NİJER: Super Ligue
18:15
Akokana - Liberte
0:0
18:15
Jangorzo - Zumunta
2:1
18:15
Renaissance - Tagour Provincial Club
1:2
18:15
Urana - Olympic Niamey
2:0
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
03:00
Esteli U20 - Diriangen U20
4:1
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
19:00
Vålerenga K - LSK Kvinner K
1:0
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
16:00
Xorazm Urganch - Aral
0:1
17:00
Buxoro - Olimpik-Mobiuz
4:1
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15
Guairena - Martin Ledesma
1:1
PERU: Liga 1 - Apertura
22:30
Union Comercio - ADT Tarma
2:2
PERU: Liga Women
18:30
AD Cantolao K - Biavo K
2:2
23:30
Carlos Mannucci K - Melgar K
2:1
POLONYA: Ekstraklasa
19:00
Piast - LKS Lodz
4:0
21:30
Slask - Cracovia
4:0
POLONYA: Division 1
19:00
Motor Lublin - Pruszkow
3:3
21:30
Tychy - Katowice
2:3
POLONYA: Division 2
21:30
S. Wola - Skra
3:1
POLONYA: III Liga - Group I
18:00
Swit - T. Mazowiecki
3:1
19:00
Bron Radom - Grodzisk M.
1:1
POLONYA: III Liga - Group II
18:30
Cartusia Kartuzy - Luzino
0:0
20:00
Zawisza - Kleczew
1:2
POLONYA: III Liga - Group IV
20:45
Wiazownica - Karpaty Krosno
2:1
20:57
Biala Podlaska - Star Starachowice
0:3
PORTEKİZ: Liga Portugal
22:15
Chaves - Famalicao
0:1
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
20:00
Os Belenenses - Benfica B
2:3
PORTEKİZ: Taca Revelacao U23
17:00
Famalicao U23 - Gil Vicente U23
3:1
17:00
Torreense U23 - Vizela U23
4:3pen
19:00
Sporting U23 - Braga U23
0:1
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:30
Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid Bucuresti
3:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00
Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2
5:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
14:00
Campulung - Olimpic Zarnesti
3:0
18:00
Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov
0:4
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00
Cetatea - Ramnicu Valcea
1:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
14:00
U Craiova 1948 2 - Jiul Petrosani
8:6
18:00
CS U Craiova 2 - Lupac
12:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
18:00
CSM Deva - Viitorul Simian
2:2
18:00
Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi
4:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00
Ineu - Soimii Lipova
1:5
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00
Phoenix Buzias - Peciu Nou
0:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00
Viitorul Cluj - Targu Mures 1898
1:4
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
18:00
Baia Mare - Victoria Carei
1:1
18:00
Baile Felix - Sanatatea Cluj
3:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00
CSM Zalau - CSM Satu Mare
1:1
RUANDA: Premier League
16:00
Gasogi United - Etincelles
1:0
RUSYA: Premier Ligi
16:00
Krylya Sovetov - Akhmat Grozny
0:2
RUSYA: Youth League
11:00
Ural U19 - Zenit U19
0:3
13:00
FK Strogino Moscow U19 - Sochi U19
2:2
13:00
Konoplev Academy U19 - Lok. Moscow U19
1:5
13:00
Nizhny Novgorod U19 - F. Voronezh U19
0:0
15:00
FK Orenburg U19 - CSKA Moscow U19
0:5
15:00
FK Rostov U19 - Akhmat Grozny U19
3:1
17:00
Baltika U19 - Rubin Kazan U19
1:0
17:00
Krasnodar U19 - Samara U19
3:2
17:00
Sp. Moscow U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19
5:0
19:00
Chertanovo M. U19 - Din. Moscow U19
0:2
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00
Alianca Nacional - Agrosport
0:2
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
14:00
Torlak - Prva Iskra
2:3
SİERRA LEONE: Premier League
19:15
Dəyişilib
Ports Authority - Wilberforce Strikers
-:-
SİNGAPUR: Premier League
14:45
Balestier Khalsa - Geylang
2:2
14:45
Hougang - Lion City
1:4
SLOVAKYA: 2.Lig
18:00
Komarno - Petrzalka
1:2
18:00
L. Mikulas - FK Humenne
1:0
18:00
Myjava - Samorin
1:1
18:00
Pohronie - Puchov
0:3
18:00
Presov - D. Kubin
3:0
18:00
S. Bratislava B - Povazska Bystrica
2:0
18:00
Spisska Nova Ves - Malzenice
3:0
18:00
Zilina B - Trebisov
0:1
SLOVENYA: 2.SNL
19:00
NK Krka - Bilje
1:0
SLOVENYA: 3. SNL - West
19:00
Dob - Skofja Loka
2:1
SOMALİ: National league
15:30
Heegan - Raadsan
4:1
SURİYE: Syria Cup
16:00
Hottin - Al Wahda
2:2
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00
Abha - Damac
0:0
21:00
Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq
0:5
21:00
Al Khaleej - Al Wehda
1:2
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
15:00
Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor
3:0
15:00
Khujand - Panjsher
3:1
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00
Namungo - Geita Gold
2:0
18:00
Coastal Union - Singida Fountain Gate
2:0
20:15
Dodoma Jiji - Tanzania Prisons
0:0
TAYLAND: Thai League 1
15:00
Pathum United - Khonkaen Utd.
3:2
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
01:00
Central FC - Defence Force
1:2
03:10
La Horquetta - Prison Service
2:1
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
17:00
Gafsa - Soliman
1:0
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
19:30
CS Sfaxien - Stade Tunisien
0:0
19:30
Monastir - Club Africain
4:0
TUNUS: Ligue 2
17:00
Djelma - Moknine
2:0
17:00
EM Mahdia - Stade Gabesien
0:2
17:00
Gabes - Rejiche
3:0
17:00
Sporting Ben Arous - Tabarka
1:0
17:00
Zarzis - Espoir Rogba
3:0
TÜRKİYE: TFF 3. Lig - Playofflar
16:00
Ayvalıkgücü - 52 Orduspor
0:2
16:00
Efeler 09 - Anadolu Universitesi
2:0
16:00
Kuşadasıspor - Kütahyaspor
1:2
16:00
Muşspor - Tokat Bld.
1:1uz
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
12:00
Viktoria - Epitsentr
1:1
13:30
Inhulets - Ahrobiznes Volochysk
3:0
15:30
Livyi Bereg - Prykarpattya
1:1
UKRAYNA: U19 League
11:00
Shakhtar U19 - Din. Kiev U19
1:2
12:00
Obolon Kiev U19 - Rukh Lviv U19
1:2
13:00
Vorskla U19 - Minaj U19
3:1
UMMAN: Sultan Cup
18:30
Al Nahda - Dhofar
0:2
URUGUAY: Segunda Division
21:00
Juventud - Rentistas
1:1
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00
Al Ramtha - Al Wehdat
1:1
18:00
Sahab - Maan
2:1
20:45
Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan
5:1
VİETNAM: V.League 2
14:00
Binh Phuoc - PVF-CAND
0:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
16:00
Panachaiki - Diagoras
1:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
15:00
Makedonikos - AEK B
1:2
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love