Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Sabah Keçilirləcək oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
16:30
Darmstadt - Hoffenheim
-:-
18:30
Bayern - Wolfsburg
-:-
20:30
Bochum - Leverkusen
-:-
FRANSA: Lig 1
22:00
Clermont - Lyon
-:-
22:00
Marsilya - Lorient
-:-
22:00
Montpellier - Monaco
-:-
22:00
Nantes - Lille
-:-
22:00
PSG - Toulouse
-:-
22:00
Rennes - Lens
-:-
22:00
Strasbourg - Metz
-:-
İNGİLTERE: Premier League
18:30
Manchester Utd - Arsenal
-:-
İSPANYA: LaLiga
15:00
Cadiz - Getafe
-:-
17:15
Atl. Madrid - Celta Vigo
-:-
19:30
Valencia - Vallecano
-:-
22:00
Betis - Almeria
-:-
İTALYA: Serie A
13:30
Lazio - Empoli
-:-
16:00
Genoa - Sassuolo
-:-
16:00
Verona - Torino
-:-
19:00
Juventus - Salernitana
-:-
21:45
Atalanta - AS Roma
-:-
TÜRKİYE: Süper Lig
19:00
Adana Demirspor - Gaziantep FK
-:-
19:00
Alanyaspor - Beşiktaş
-:-
19:00
Fenerbahçe - Kayserispor
-:-
19:00
Hatayspor - Ankaragücü
-:-
19:00
Karagümrük - Galatasaray
-:-
19:00
Kasımpaşa - Antalyaspor
-:-
19:00
Konyaspor - Samsunspor
-:-
19:00
Pendikspor - Rizespor
-:-
19:00
Sivasspor - Başakşehir
-:-
19:00
Trabzonspor - İstanbulspor
-:-
ABD: MLS
02:30
Atlanta Utd - DC United
-:-
02:30
CF Montreal - Inter Miami
-:-
02:30
Charlotte - Nashville SC
-:-
02:30
New York Red Bulls - New England Revolution
-:-
02:30
Philadelphia Union - Orlando City
-:-
02:30
Toronto FC - New York City
-:-
02:45
Columbus Crew - Cincinnati
-:-
03:30
FC Dallas - Austin FC
-:-
03:30
Sporting Kansas City - Houston Dynamo
-:-
03:30
St. Louis City - Chicago Fire
-:-
04:30
Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
-:-
05:30
Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps
-:-
05:30
Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
-:-
23:45
Portland Timbers - Seattle Sounders
-:-
ABD: USL Championship
00:00
Detroit - Phoenix Rising
-:-
02:00
Hartford Athletic - Colorado Springs
-:-
02:30
Louisville City - Orange County SC
-:-
02:30
Rhode Island - Sacramento Republic
-:-
02:30
Tampa Bay - Birmingham
-:-
03:30
FC Tulsa - Pittsburgh
-:-
03:30
San Antonio - Las Vegas Lights
-:-
04:00
New Mexico - Oakland Roots
-:-
05:00
Monterey Bay - Memphis
-:-
ABD: MLS Next Pro
22:00
Columbus Crew 2 - Cincinnati 2
-:-
22:00
Minnesota 2 - Ventura County
-:-
22:00
Sporting Kansas City II - Colorado Rapids 2
-:-
23:00
Los Angeles FC II - Vancouver 2
-:-
ABD: USL League Two
01:00
Monterey Bay 2 - Academica SC
-:-
01:00
San Francisco City - Project 51O
-:-
02:00
Ann Arbor - Union FC Macomb
-:-
02:00
Inter Gainesville - Florida Elite
-:-
02:00
Lansing City - Midwest United
-:-
02:00
Salem City - Charlotte Independ. 2
-:-
02:00
Virginia Beach - Lionsbridge
-:-
03:00
Corpus Christi FC - Houston FC
-:-
03:00
Little Rock Rangers - Hattiesburg
-:-
03:00
Menace - Peoria
-:-
05:00
Coachella - AMSG FC
-:-
05:00
Southern California - Redlands FC
-:-
05:30
Almaden - Glens SC
-:-
ABD: USL League One Cup
00:00
One Knoxville - Northern Colorado
-:-
02:00
Greenville - Tormenta
-:-
02:00
Lexington - Central Valley Fuego
-:-
02:30
Chattanooga Red Wolves - Richmond Kickers
-:-
04:00
Spokane Velocity - Union Omaha
-:-
ABD: NWSL Women
02:30
Orlando Pride K - Bay FC K
-:-
05:00
Portland Thorns K - Seattle Reign K
-:-
00:30
Chicago K - Utah Royals K
-:-
AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Playofflar
22:00
Berkane - Zamalek
-:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:30
Braunschweig - Wehen
-:-
14:30
Karlsruher - Hannover
-:-
14:30
St. Pauli - Osnabruck
-:-
ALMANYA: 3. Liga
14:30
Duisburg - Aue
-:-
17:30
Verl - Munster
-:-
20:30
Saarbrucken - Freiburg II
-:-
ALMANYA: Regionalliga North
14:00
Hamburger SV II - SC Weiche-08
-:-
15:00
Norderstedt - Meppen
-:-
15:00
Teutonia Ottensen - Havelse
-:-
16:00
Bremer - Lohne
-:-
17:30
Kiel II - Phonix Lubeck
-:-
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00
Altglienicke - Greifswald
-:-
14:00
Berliner AK 07 - Lokomotive Leipzig
-:-
14:00
Chemie Leipzig - BFC Dynamo
-:-
14:00
Cottbus - Luckenwalde
-:-
14:00
Eilenburg - Chemnitzer
-:-
14:00
Erfurt - Viktoria Berlin
-:-
14:00
Hansa Rostock II - Hertha II
-:-
14:00
Meuselwitz - Jena
-:-
14:00
Zwickau - Babelsberg
-:-
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
13:00
Makkabi Berlin - Tasmania Berlin
-:-
14:30
Neustrelitz - Dynamo Schwerin
-:-
15:00
Mahlsdorf - Wismar
-:-
15:00
Sparta Lichtenberg - Hertha Zehlendorf
-:-
15:00
Staaken - Rathenow
-:-
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00
Einheit Wernigerode - Bautzen
-:-
15:00
Grimma - Einheit Rudolstadt
-:-
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00
Todesfelde - Inter Turkspor Kiel
-:-
15:00
VfR Neumunster - Neumunster
-:-
16:00
Eckernforder SV - Flensburg
-:-
ALMANYA: Oberliga Hamburg
11:45
HEBC Hamburg - Victoria Hamburg
-:-
11:45
Paloma - Dassendorf
-:-
15:00
Halstenbek-Rellingen - Altona
-:-
16:00
Tornesch - Alsterbruder
-:-
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
16:00
Bersenbruck - Emden
-:-
16:00
Bornreihe - Heeslinger
-:-
16:00
Egestorf-Langreder - Rotenburger
-:-
16:00
Hildesheim - VfL Oldenburg
-:-
16:00
Vorsfelde - Eilvese
-:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
16:00
ASC 09 Dortmund - Gievenbeck
-:-
16:00
Brunninghausen - Turkspor Dortmund
-:-
16:00
Lotte - Bovinghausen
-:-
16:00
Munster 2 - Schermbeck 2020
-:-
16:00
Siegen - Westfalia Rhynern
-:-
16:00
Sprockhovel - Ennepetal
-:-
16:00
Vreden - Finnentrop/Bamenohl
-:-
16:00
Wattenscheid - Eintracht Rheine
-:-
16:15
Erkenschwick - Clarholz
-:-
ALMANYA: Oberliga Hessen
16:00
Eddersheim - Hunfelder
-:-
16:00
RW Walldorf - Stadtallendorf
-:-
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00
Cosmos Koblenz - Bitburg
-:-
16:00
SpVgg Quierschied - Arminia Ludwigshafen
-:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
16:00
Turkspor Augsburg - Heimstetten
-:-
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00
FC Holzhausen - Denzlingen
-:-
15:00
Normannia Gmund - Bietigheim-Bissingen
-:-
16:00
Backnang - Mutschelbach
-:-
16:00
Goppinger - Reutlingen
-:-
16:00
Nottingen - Grossaspach
-:-
16:00
Offenburger - Pforzheim
-:-
16:00
Ravensburg - VfR Mannheim
-:-
16:30
Essingen - Oberachern
-:-
16:30
Villingen - Hollenbach
-:-
ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
16:00
Germania Teveren - Bergisch Gladbach
-:-
16:00
Porz - VfL Vichttal
-:-
16:15
Hurth - Siegburger
-:-
16:15
Schafhausen - Eintracht Hohkeppel
-:-
16:30
Fortuna Koln II - Bonn-Endenich 08
-:-
17:00
Konigsdorf - Frechen
-:-
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
16:00
Frintrop - TVD Velbert
-:-
16:00
Germania Ratingen - Uerdingen
-:-
16:00
Meerbusch - Kleve
-:-
16:00
Schonnebeck - Homberg
-:-
16:00
SW Essen - SC St.Tonis
-:-
16:30
Mulheimer FC 97 - Hamborn
-:-
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
12:00
Schalke U19 - Düsseldorf U19
-:-
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
15:00
Bayern K - 1.FC Nürnberg K
-:-
19:30
Bremen K - Wolfsburg K
-:-
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
12:00
Andernach K - Potsdam K
-:-
12:00
Jena K - Frankfurt II K
-:-
12:00
Meppen K - Weinberg K
-:-
12:00
Mönchengladbach K - Wolfsburg II K
-:-
12:00
Sand K - Gutersloh K
-:-
15:00
Bayern II K - Hamburger SV K
-:-
15:00
Ingolstadt K - Hoffenheim II K
-:-
ANDORRA: Primera Divisió
12:00
Atletic America - Pas de la Casa
-:-
12:00
Carroi - Penya
-:-
12:00
Esperanca - Ordino
-:-
ANGOLA: Girabola League
17:30
Desportivo Huila - Uniao de Malanje
-:-
17:30
Primeiro de Agosto - Academica
-:-
18:00
Wiliete - Sao Salvador
-:-
ARJANTİN: Liga Profesional
23:30
Independiente - Talleres Cordoba
-:-
01:45
River Plate - Central Cordoba
-:-
21:30
Dep. Riestra - San Lorenzo
-:-
21:30
Tigre - Estudiantes
-:-
23:45
Belgrano - Racing Club
-:-
23:45
Lanus - Ind. Rivadavia
-:-
ARJANTİN: Primera Nacional
23:30
Agropecuario - San Martin S.J.
-:-
00:00
Atl. Rafaela - Defensores Unidos
-:-
01:00
Brown Adrogue - Aldosivi
-:-
19:10
San Telmo - Atletico Atlanta
-:-
21:00
Guillermo Brown - Deportivo Madryn
-:-
21:10
Club A. Guemes - Quilmes
-:-
21:30
Alvarado - Talleres (R.E)
-:-
21:30
Deportivo Maipu - Ferro
-:-
22:00
Gimnasia Jujuy - San Miguel
-:-
22:00
Patronato - Chacarita Juniors
-:-
23:30
Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza
-:-
00:00
Racing Cordoba - CA Estudiantes
-:-
ARJANTİN: Torneo Federal
02:00
Gimnasia E.R. - 9 de Julio Rafaela
-:-
03:00
Juventud Antoniana - Union Sunchales
-:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30
Acassuso - Los Andes
-:-
21:30
Deportivo Merlo - Villa Dalmine
-:-
21:30
Flandria - Comunicaciones
-:-
21:30
San Martin Burzaco - Midland
-:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30
Def. de Cambaceres - Real Pilar
-:-
21:30
Deportivo Espanol - Justo Jose de Urquiza
-:-
21:30
Leandro N. Alem - Sportivo Barracas
-:-
21:30
Victoriano A. - Berazategui
-:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
16:15
Nautico Hacoaj - Deportivo Camioneros
-:-
21:30
Defensores de Glew - Belgrano Zarate
-:-
21:30
Social Atletico Television - Deportivo Metalurgico
-:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
18:30
Huracan K - Boca Juniors K
-:-
21:00
Platense K - Belgrano K
-:-
21:00
Racing Club K - CA Estudiantes K
-:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig - Düşme Grubu
16:00
Flamurtari - Korabi Peshkopi
-:-
16:00
Vora - Apolonia Fier
-:-
ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı
01:30
Estrella - Britannia
-:-
03:30
Deportivo Nacional - Dakota
-:-
ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00
Endonezya U17 K - Kuzey Kore U17 K
-:-
11:00
Güney Kore U17 K - Filipinler U17 K
-:-
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
16:30
Belçika U17 K - İspanya U17 K
-:-
16:30
Portekiz U17 K - Polonya U17 K
-:-
AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar
09:00
Melbourne Victory - Wellington Phoenix
-:-
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00
Gungahlin - O'Connor Knights
-:-
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30
Charlestown Azzurri - Valentine
-:-
07:30
Weston Workers - Cooks Hill United
-:-
AVUSTRALYA: NPL NSW
08:00
Blacktown City - Marconi
-:-
08:00
Rockdale Ilinden - Sydney FC U23
-:-
AVUSTRALYA: NPL Queensland
08:00
Brisbane Roar U23 - Gold Coast
-:-
09:30
Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers
-:-
10:15
Rochedale - Brisbane City
-:-
AVUSTRALYA: NPL Victoria
08:00
St Albans - South Melbourne
-:-
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30
Kahibah - West Wallsend
-:-
07:30
Singleton Strikers - Wallsend Red Devils
-:-
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
11:30
Capalaba - SWQ Thunder
-:-
AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
07:00
South Hobart U21 - Taroona
-:-
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
03:00
Western Utd. U21 - Melbourne Victory U21
-:-
AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi
01:00
Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl)
-:-
04:00
Solomon Warriors (Sol) - Hekari United (Pap)
-:-
AVUSTURYA: Bundesliga - Şampiyona Playoffları
18:00
A. Klagenfurt - SK Rapid
-:-
18:00
Hartberg - Salzburg
-:-
18:00
LASK - Sturm Graz
-:-
AVUSTURYA: 2. Liga
11:30
Kapfenberg - Amstetten
-:-
11:30
Sturm Graz (Am) - Lafnitz
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
17:00
Rothis - Wolfurt
-:-
18:00
RW Rankweil - SC Imst
-:-
AVUSTURYA: Karnten
18:00
A. Klagenfurt (Am) - Atus Velden
-:-
18:00
St. Jakob/Ros - SV Kraig
-:-
18:30
SV Spittal - Donau Klagenfurt
-:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
12:00
St. Peter in der Au - SCU Kilb
-:-
AVUSTURYA: Salzburg
18:00
Thalgau - Grodig
-:-
AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu
18:00
Telfs - Vols
-:-
AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
11:30
Tirol (Am) - Kitzbuhel
-:-
18:00
Ebbs - FC Volders
-:-
AVUSTURYA: Vorarlberg
17:00
Brauerei Egg - Admira Dornbirn
-:-
AVUSTURYA: Wien
11:30
Slovan HAC - Dinamo Helfort
-:-
12:00
Kagran - Sportunion Mauer
-:-
AVUSTURYA: Bundesliga Women
12:00
Innsbruck K - First Vienna K
-:-
13:45
Sturm K - Neulengbach K
-:-
14:00
Austria Vienna K - Bergheim K
-:-
15:00
St. Polten K - Kleinmunchen K
-:-
AZERBAYCAN: Premier Lig
16:00
Gabala - Sabah Baku
-:-
18:30
Sumqayit - Sabail
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
17:00
Deinze - Lommel SK
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
14:30
Gent - Leuven
-:-
17:00
St. Truiden - KV Mechelen
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
19:30
Antwerp - Cercle Brugge
-:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
16:00
Ganshoren - Acren
-:-
16:00
Hamoir - Tubize
-:-
16:00
Jette - Royal Union SG 2
-:-
16:00
La Louviere - Meux
-:-
16:00
Rebecquoise - Binche
-:-
16:00
Stade Vervietois - Stockay-Warfusee
-:-
16:00
Warnant - La Calamine
-:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Play Offs - Playofflar
16:00
Lyra-Lierse Berlaar - Boom
-:-
16:00
Merelbeke - Waregem 2
-:-
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00
Ainonvi - JAK
-:-
18:00
ASVO - Adjidja
-:-
18:00
Avrankou Omnisport - Aziza
-:-
18:00
Djeffa - Police
-:-
18:00
Etoiles Filantes - Ouidah
-:-
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00
Cavaliers - AS Sobemap
-:-
18:00
Coton FC - FC Loto
-:-
18:00
Dragons - Takunnin
-:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
16:00
Isloch - Din. Minsk
-:-
18:00
Zhodino - Naftan
-:-
20:00
Slavia Mozyr - Neman
-:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
14:00
BATE 2 - Lokomotiv Gomel
-:-
16:00
Maxline - Beyaz Rusya U17
-:-
18:00
Baranovici - FC Slonim
-:-
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
00:30
Always Ready - Blooming
-:-
03:00
The Strongest - Nacional Potosi
-:-
22:00
Independiente - Bolivar
-:-
00:30
Aurora - Oriente Petrolero
-:-
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
16:30
Igman K. - Zeljeznicar
-:-
20:30
Posusje - Sloga Doboj
-:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00
Gornji Rahic - Sloboda
-:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:00
Omarska - Romanija Pale
-:-
BREZİLYA: Serie A
23:00
Dəyişilib
Criciuma - Cuiaba
-:-
03:00
Dəyişilib
Atletico-MG - Gremio
-:-
22:00
Atletico GO - Cruzeiro
-:-
22:00
Fortaleza - Botafogo RJ
-:-
22:00
Palmeiras - Athletico-PR
-:-
00:30
Bahia - Bragantino
-:-
00:30
Vasco - Vitoria
-:-
BREZİLYA: Serie B
23:00
Amazonas - Santos
-:-
23:00
Guarani - Botafogo SP
-:-
23:00
Operario - Ponte Preta
-:-
23:00
Sport Recife - Brusque
-:-
03:00
Avai - Coritiba
-:-
22:00
Mirassol - Paysandu
-:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00
Dəyişilib
SER Caxias - Confianca
-:-
23:00
Tombense - Sampaio Correa
-:-
01:30
ABC - Londrina
-:-
01:30
Dəyişilib
Ferroviario - EC Sao Jose
-:-
22:30
CSA - Athletic Club
-:-
22:30
Ferroviaria - Nautico
-:-
BREZİLYA: Serie D
23:00
Aguia De Maraba - Cameta
-:-
23:00
Humaita - Rio Branco
-:-
23:00
Pouso Alegre - Patrocinense
-:-
23:00
Real Noroeste - Serra
-:-
23:00
River-PI - AE Altos
-:-
23:30
Hercilio Luz - Concordia
-:-
23:30
Sao Raimundo RR - Trem
-:-
00:00
Dəyişilib
Cianorte - Brasil de Pelotas
-:-
00:00
Princesa do Solimoes - Manaus
-:-
00:00
Sao Jose EC - Santo Andre
-:-
00:30
Portuguesa RJ - Nova Iguacu
-:-
01:00
CSE - ASA
-:-
21:00
Real Brasilia - Brasiliense
-:-
21:30
Maracana - Treze
-:-
22:00
Barra FC - Cascavel
-:-
22:00
Fluminense-PI - Tocantinopolis
-:-
22:00
Itabuna - Audax RJ
-:-
22:00
Manauara - Porto Velho
-:-
22:00
Moto Club - Maranhao
-:-
22:00
Sousa - Potiguar de Mossoró
-:-
00:00
Mixto - Uniao Rondonopolis
-:-
BREZİLYA: Carioca C
21:00
Dəyişilib
EC Resende - Santa Cruz RJ
-:-
21:00
Riostrense - EC Vera Cruz
-:-
21:00
Uni Souza - Niteroiense
-:-
BREZİLYA: Gaucho 2
23:00
Dəyişilib
Brasil Farroupilha - Veranopolis
-:-
23:00
Dəyişilib
EC Cruzeiro - Gaucho
-:-
23:00
Dəyişilib
Futvida - Aimore
-:-
23:00
Dəyişilib
GE Gloria - Esportivo
-:-
23:00
Dəyişilib
Lajeadense - GE Bage
-:-
23:00
Dəyişilib
Monsoon - Inter Santa Maria
-:-
23:00
Dəyişilib
Passo Fundo - Frederiquense
-:-
23:00
Dəyişilib
Sao Gabriel - Pelotas
-:-
BREZİLYA: Goiano 2
21:30
Inhumas - ASEEV
-:-
22:00
Trindade - Anapolina
-:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
01:00
Rondonopolis EC - Atletico MT
-:-
22:30
Caceres - Sinop FC
-:-
22:30
Campo Novo - Juara
-:-
23:00
Sport Sinop - Santa Cruz MT
-:-
BREZİLYA: Mineiro 2
16:00
Boa - Varginha
-:-
17:00
Betim - Aymores
-:-
00:00
Mamore - North Esporte Clube
-:-
BREZİLYA: Paranaense 2
00:00
Gremio Maringa - Rio Branco PR
-:-
00:30
Parana - Apucarana SC
-:-
17:00
Nacional PR - Laranja Mecanica
-:-
22:00
Foz do Iguacu - Patriotas
-:-
BREZİLYA: Paulista A4 - Playofflar
21:00
Francana - Rio Branco SP
-:-
BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
16:00
Barcelona SP - Sao Carlos
-:-
16:00
Fernandopolis - Tupa
-:-
BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar
22:00
Barcelona RO - Uniao Cacoalense
-:-
BREZİLYA: Copa Verde
01:00
Cuiaba - Vila Nova
-:-
BREZİLYA: Baiano U20
15:00
Jacuipense U20 - Bahia U20
-:-
21:00
Alagoinhas U20 - Ypiranga U20
-:-
21:00
Vitoria da Conquista U20 - Jequie U20
-:-
BREZİLYA: Brasiliense U20
21:30
CFZ U20 - Gama U20
-:-
BREZİLYA: Mineiro U20
16:00
Cruzeiro U20 - Ipatinga U20
-:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00
Santo Andre U20 - Santos U20
-:-
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
21:00
Petrolina U20 - America PE U20
-:-
21:00
Serrano PE U20 - Sete de Setembro U20
-:-
22:00
Ipojuca U20 - Retro U20
-:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
23:00
Bragantino K - Ferroviaria K
-:-
03:00
Cruzeiro K - Botafogo RJ K
-:-
17:00
Corinthians K - Sao Paulo K
-:-
21:00
Dəyişilib
Avai Kindermann K - Internacional K
-:-
23:00
Dəyişilib
Gremio K - America Mineiro K
-:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
16:00
Minas ICESP K - Sao Jose K
-:-
21:00
Taubate K - Mixto K
-:-
22:00
JC K - VF4 K
-:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00
Uniao RN K - Botafogo PB K
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Düşme Grubu
17:00
Beroe - Pirin Blagoevgrad
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
19:30
Levski - Cherno More
-:-
BULGARİSTAN: Vtora liga
18:00
Belasitsa - Ludogorets II
-:-
18:00
Dunav Ruse - Montana
-:-
18:00
Septemvri Sofia - Strumska Slava
-:-
18:00
Yantra Gabrovo - Svoge
-:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00
Spartak Plovdiv - Botev II
-:-
BULGARİSTAN: Third League - North-East
17:00
Ludogorets III - Dorostol
-:-
17:00
Spartak II - Chernolomets
-:-
BURKİNA FASO: Premier League
19:00
ASEC Koudougou - Kozaf
-:-
19:00
ASFA Yennega - Kadiogo
-:-
19:00
Sonabel Ouagadougou - AS Douanes
-:-
19:00
Sporting Cascades - USFA
-:-
19:00
Vitesse - Majestic
-:-
BURUNDİ: Coupe du President
16:00
Bumamuru - Le Messager Ngozi
-:-
16:00
Flambeau du Centre - Lumiere de Ngozi
-:-
16:00
Kayanza - Rukinzo
-:-
BUTAN: Premier League
13:00
Paro - Daga United
-:-
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
20:30
Mons Calpe - Magpies
-:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45
Algoy - Agri - Tchad
-:-
17:45
Foullah Edifice - Elect Sport
-:-
17:45
Stars J. Talents - Gazelle
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Düşme Grubu
16:00
Bohemians - Jablonec
-:-
16:00
Pardubice - Ceske Budejovice
-:-
19:00
Karvina - Zlin
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Konferans Ligi - Playofflar
16:00
Liberec - Teplice
-:-
16:00
Sigma Olomouc - Hradec Kralove
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11:15
Zizkov - Varnsdorf
-:-
18:00
Dukla Prag - Prostejov
-:-
18:00
Opava - Vyskov
-:-
18:00
Vlasim - Taborsko
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15
Admira Prague - Motorlet Prague
-:-
11:15
Slavia Prag B - Pisek
-:-
18:00
Povltavska FA - Plzen B
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15
Hradec Kralove B - Chlumec nad Cidlinou
-:-
11:15
Mlada Boleslav B - Brozany
-:-
11:15
Pardubice B - Prepere
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15
Karvina B - Zlin B
-:-
11:15
Ostrava B - Blansko
-:-
11:15
Slovacko B - Zlinsko
-:-
11:15
Unicov - Rosice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
11:15
Meteor Prague - Nespeky
-:-
15:00
Admira Prague B - Hvezda Cheb
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11:30
Velke Hamry - Trutnov
-:-
18:00
Benatky - Caslav
-:-
18:00
Hlinsko - Novy Bydzov
-:-
18:00
Turnov - Vysoke Myto
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
11:15
Brno B - Velka Bites
-:-
11:15
Velke Mezirici - Humpolec
-:-
17:30
Lanzhot - Nove Mesto na Morave
-:-
17:30
Lisen B - Pelhrimov
-:-
17:30
Tasovice - Slavoj Polna
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
11:15
Slavicin - Kostelec na Hane
-:-
17:30
Batov - Rymarov
-:-
17:30
FK Kozlovice - Bzenec
-:-
17:30
Novy Jicin - HFK Olomouc
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15
Havirov - Krnov
-:-
11:15
Opava B - Polanka nad Odrou
-:-
17:30
Bilovec - Hlubina
-:-
17:30
Bohumin - Repiste
-:-
17:30
Bruntal - Bridlicna
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
18:00
Jankov - Trebetice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
18:00
Rajhradice - SK Krumvir
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
18:00
Touzim - Karlovy Vary B
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
15:00
Solnice - Rychnov n. Kneznou
-:-
18:00
Ceska Skalice - Lazne Belohrad
-:-
18:00
Jaromer - Dvur Kralove
-:-
18:00
Trebes - Dobruska
-:-
18:00
Tyniste n. Orl. - Horice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
18:00
Kostalov-Libstat - Rapid Liberec
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
18:00
Koberice - Vresina
-:-
18:00
Kravare - Pusta Polom
-:-
18:00
Moravan Oldrisov - Krasne Pole
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
17:30
Dolany - Litovel
-:-
17:30
SK Lipova - Konice
-:-
17:30
Velke Losiny - Cechovice
-:-
17:30
Zabreh - Medlov
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
18:00
Horni Redice - Tremosnice
-:-
18:00
Lanskroun - Hermanuv Mestec
-:-
18:00
Lazne Bohdanec - Chocen
-:-
18:00
Moravany - Litomysl
-:-
18:00
Prosetin - Vysoke Myto B
-:-
18:00
SK Pardubicky - Libisany
-:-
18:00
Svitavy - Ceska Trebova
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
19:00
Sokol Radnice - Horni Briza
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
18:00
Vysehrad - Kralovice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
18:00
Mnichovohradistsky SK - Kutna Hora
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
16:00
Banik Most - Sous B - Zatec
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
15:00
Velke Mezirici B - Sapeli Polna
-:-
17:30
Chotebor - Ledec nad Sazavou
-:-
17:30
FS Trebic - Pacov
-:-
17:30
Nova Ves - Zirovnice
-:-
17:30
Okrisky - Bystrice n. Pern.
-:-
17:30
Zdar na Sazavou B - Rapotice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:30
Borsice - Bystrice pod Hostynem
-:-
17:30
Hrachovec - Nevsova
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
15:00
Slovacko K - Sparta Prag K
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
17:00
Dukla Prag K - Hradec Kralove K
-:-
ÇİN: Super Ligi
14:35
Cangzhou - Zhejiang Professional
-:-
15:00
Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao West Coast
-:-
ÇİN: Jia Ligi
10:00
Heilongjiang Ice City - Liaoning Tieren
-:-
10:30
Wuxi Wugou - Shanghai Jiading Huilong
-:-
14:30
Guangzhou FC - Qingdao Red Lions
-:-
14:30
Shijiazhuang Gongfu - Foshan Nanshi
-:-
14:30
Yunnan Yukun - Yanbian Longding
-:-
ÇİN: Yi Ligi
10:00
Beijing Technology - Hubei Istar
-:-
10:30
Shandong Taishan B - Nantong Haimen
-:-
11:00
Ganzhou Ruishi - Quanzhou Yassin
-:-
12:30
Hunan Billows - Guangxi Lanhang
-:-
ÇİN: Super League Women
10:00
Jiangsu Suning K - Henan Songshan Longmen K
-:-
10:00
Shaanxi Changan K - Changchun Dazhong K
-:-
14:35
Hainan Qiongzhong K - Shanghai RCB K
-:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
15:00
Randers - Hvidovre IF
-:-
15:00
Viborg - Vejle
-:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
17:00
Brondby - FC Copenhagen
-:-
19:00
Midtjylland - Aarhus
-:-
21:00
Nordsjaelland - Silkeborg
-:-
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
15:00
Fredericia - Kolding
-:-
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
15:00
Esbjerg - Roskilde
-:-
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
14:00
Avarta - Næsby
-:-
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
14:00
Fortuna Hjorring K - KoldingQ K
-:-
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00
Atlantico - Atletico Pantoja
-:-
23:00
Cibao - Moca
-:-
23:00
Delfines Del Este - Vega Real
-:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
23:30
Macara - Mushuc Runa
-:-
02:00
LDU Quito - Emelec
-:-
21:00
El Nacional - Ind. del Valle
-:-
23:30
Delfin - Orense
-:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
04:00
Luis Angel Firpo - Metapan
-:-
04:30
Alianza FC - 11 Deportivo
-:-
23:30
Aguila - FAS
-:-
ERMENİSTAN: First League
16:00
Shirak 2 - Mika Jerevan
-:-
ERMENİSTAN: Kupası
17:00
Ararat-Armenia - Urartu
-:-
ESTONYA: Meistr ligi
14:30
Levadia - Kalju
-:-
17:00
Tallinna Kalev - Narva
-:-
19:00
Nomme Utd - Paide
-:-
ESTONYA: Esiliiga
12:30
Elva - Flora U21
-:-
ESTONYA: Meistriliiga Women
12:30
Polva Lootos K - Tallina Kalev K
-:-
ETİYOPYA: Premier League
15:00
Shashemene Kenema - Hadiya Hossana
-:-
18:00
Hambericho Durame - Defence Force
-:-
FAROE ADALARI: Premier League
17:00
Klaksvik - Vikingur
-:-
FAROE ADALARI: 1. Deild
17:00
TB Tvoroyri - HB Torshavn 2
-:-
18:00
Argir - Sandur
-:-
FAS: Botola 2
19:00
Ittifaq Marrakech - Sale
-:-
19:00
RAC Casablanca - Jeunesse
-:-
19:00
Rapide Oued Zem - Raja Beni Mellal
-:-
FİLİPİNLER: PFL
11:00
Mendiola FC 1991 - Philippine Army
-:-
12:30
Cebu FC - One Taguig
-:-
14:00
Davao Aguilas - Stallion
-:-
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
18:30
Ekenas - Ilves
-:-
18:30
Lahti - Mariehamn
-:-
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
14:00
PK-35 - SJK Akatemia
-:-
18:00
JaPS - JIPPO
-:-
18:30
KaPa - Mikkeli
-:-
18:30
SalPa - TPS Turku
-:-
FİNLANDİYA: Ykkonen
13:00
Vaajakoski - OLS Oulu
-:-
18:00
Keski-Uusimaa - KuPS Akatemia
-:-
18:30
Atlantis - VIFK
-:-
18:30
Jazz Pori - Rovaniemi
-:-
18:30
Klubi 04 - EPS
-:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
16:00
Kiffen - Futura
-:-
18:30
GrIFK - NJS
-:-
18:30
PEPO - Lahden Reipas
-:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
15:00
Inter Turku 2 - Poxyt
-:-
17:00
EBK - TPV
-:-
17:00
Honka - Ilves 2
-:-
18:30
VJS - P-Iirot Rauma
-:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
18:00
Hercules - JPS Jyvaskyla
-:-
18:00
TP-47 - Kuopion Elo
-:-
18:30
JBK - SJK Akatemia 2
-:-
18:30
Narpes Kraft - GBK Kokkola
-:-
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
18:00
LoPa - Poxyt 2
-:-
20:00
NJS III - Kuusysi Lahti
-:-
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
14:00
HJK K - Ilves K
-:-
14:00
HPS K - Honka K
-:-
14:00
PK-35 Vantaa K - KuPS K
-:-
15:00
PKKU K - PK-35 Helsinki K
-:-
17:00
JyPK K - Aland Utd K
-:-
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
14:00
ONS Oulu K - VIFK K
-:-
15:00
KTP K - TPS K
-:-
15:00
Lahti K - EBK K
-:-
18:00
P-Iirot Rauma K - VJS K
-:-
FRANSA: Bayanlar 1. Küme - Playofflar
18:00
Lyon K - Reims K
-:-
FRANSA: Division 2 Women
14:00
Metz K - Nice K
-:-
15:00
Le Mans K - Strasbourg K
-:-
16:00
Marsilya K - Albi-Marssac K
-:-
16:00
Montauban K - Rodez K
-:-
16:00
Nantes K - Lens K
-:-
16:00
Orleans K - Thonon Evian K
-:-
GANA: Division One League
18:00
Akatsi All Stars - Still Believe
-:-
18:00
Asekem - Ebusua Dwarfs
-:-
18:00
Baffour SA - Mighty Royals
-:-
18:00
Debibi - Berekum City
-:-
18:00
Home Stars - Nania
-:-
18:00
King Faisal - Skyy
-:-
18:00
Kings Palace - Vision
-:-
18:00
Kotoku Royals - Hohoe United
-:-
18:00
Nzema Kotoko - Elmina Sharks
-:-
18:00
Pac Academy - Future Stars
-:-
18:00
Sefwi All Stars - Holy Stars
-:-
18:00
Susubiribi - Accra Athletic
-:-
18:00
Swedru All Blacks - Soccer Intellectuals
-:-
18:00
Techiman Liberty - Eleven Wonders
-:-
18:00
Uncle T United - Na God
-:-
18:00
Venomous Vipers - New Edubiase
-:-
18:00
Young Apostles - Brong Ahafo
-:-
GANA: Ghanaian Cup
18:00
Bofoakwa Tano - Dreams
-:-
GRENADA: Premier Division
23:00
Dəyişilib
Hard Rock - Queens Park Rangers
-:-
23:00
Paradise - Fontenoy
-:-
23:00
Dəyişilib
SAB Spartans - Fontenoy
-:-
23:00
Mt. Rich - Camerhogne
-:-
23:00
Dəyişilib
Shamrock - Paradise
-:-
23:00
St. John's - Hurricanes
-:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:00
Deportivo Mixco - Municipal
-:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
16:00
Cape Town City - TS Galaxy
-:-
16:00
Golden Arrows - Chippa United
-:-
18:30
AmaZulu - Kaizer Chiefs
-:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00
Baroka - JDR Stars
-:-
16:00
Casric Stars - Magesi
-:-
16:00
Hungry Lions - Black Leopards
-:-
16:00
Maritzburg Utd - Platinum City
-:-
16:00
NB La Masia - Marumo Gallants
-:-
16:00
Orbit College - Upington City
-:-
16:00
Pretoria Callies - Pretoria U.
-:-
16:00
Venda - Milford FC
-:-
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
19:00
Apollon - Othellos Athienou
-:-
19:00
Nea Salamis - Zakakiou
-:-
GÜNEY KORE: K League 1
08:00
Jeonbuk - Suwon FC
-:-
10:30
Pohang - Jeju
-:-
10:30
Ulsan HD - Gimcheon Sangmu
-:-
GÜNEY KORE: K League 2
10:30
Anyang - Gimpo FC
-:-
10:30
Gyeongnam - Seongnam
-:-
13:00
Bucheon - Jeonnam
-:-
GÜNEY KORE: K3 League
08:00
Daegu 2 - Busan Kyotong
-:-
09:00
Hwaseong - Mokpo
-:-
09:00
Yangpyeong - Daejeon Korail
-:-
10:00
Yeoju Citizen - Gimhae
-:-
HIRVATİSTAN: HNL
18:00
Lok. Zagreb - Slaven Belupo
-:-
20:10
Istra 1961 - Hajduk Split
-:-
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:30
Bijelo Brdo - Orijent
-:-
18:30
Jarun - Zrinski Osjecko
-:-
18:30
Solin - Croatia Zmijavci
-:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Düşme Grubu
11:00
Gorica K - Agram Zagreb K
-:-
17:00
Zadar K - Medimurje Cakovec K
-:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Şampiyona Playoffları
13:30
Hajduk Split K - Osijek K
-:-
18:00
ZNK Split K - Dinamo Maksimir K
-:-
HOLLANDA: Eredivisie
15:30
Ajax - Almere City
-:-
15:30
Excelsior - Heracles
-:-
15:30
G.A. Eagles - Alkmaar
-:-
15:30
Heerenveen - Vitesse
-:-
15:30
Nijmegen - Feyenoord
-:-
15:30
Sittard - PSV
-:-
15:30
Twente - FC Volendam
-:-
15:30
Utrecht - Sparta Rotterdam
-:-
15:30
Waalwijk - Zwolle
-:-
HOLLANDA: Derde Divisie
15:00
AWC - HV & CV Quick
-:-
15:00
Baronie - Gemert
-:-
15:00
TOGB - Meerssen
-:-
15:30
Groene Ster - Blauw Geel
-:-
15:30
Kampong - VVSB
-:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:30
Marathon - Genesis
-:-
04:00
Motagua - Olimpia
-:-
HONG KONG: Premier League
11:30
Hong Kong FC - North District
-:-
HONG KONG: FA Cup
11:30
Kitchee - Eastern AA
-:-
IRAK: Stars League
16:00
Al Naft - Erbil
-:-
18:15
Al Wasat - Al Kahraba
-:-
20:30
Al-Qassim - Al Minaa
-:-
İNGİLTERE: Şampiyona - Playofflar
14:00
Norwich - Leeds
-:-
16:15
West Brom - Southampton
-:-
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
21:00
Tottenham U21 - Liverpool U21
-:-
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:30
Nottingham U18 - Everton U18
-:-
İNGİLTERE: Women’s FA Cup
16:30
Manchester Utd K - Tottenham K
-:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
17:00
Hibernian - Aberdeen
-:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Düşme Grubu
14:30
Dundee Utd K - Montrose K
-:-
15:00
Spartans K - Hamilton K
-:-
16:00
Aberdeen K - Motherwell K
-:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
14:10
Celtic K - Partick Thistle K
-:-
18:10
Glasgow City K - Rangers K
-:-
İSPANYA: LaLiga2
15:00
Amorebieta - Villarreal B
-:-
17:15
R. Oviedo - Zaragoza
-:-
19:30
Albacete - Leganes
-:-
19:30
Cartagena - Tenerife
-:-
22:00
Elche - Huesca
-:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
13:00
Ponferradina - R. Union
-:-
17:00
Unionistas - R. Sociedad B
-:-
19:00
Cultural Leonesa - Teruel
-:-
20:00
La Coruna - Barcelona B
-:-
21:00
Osasuna B - Sestao
-:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
13:00
Alcoyano - Ceuta
-:-
13:00
Atl. Madrid B - Melilla
-:-
13:00
Baleares - Linares
-:-
13:00
Castellon - UD Ibiza
-:-
17:00
Antequera - Murcia
-:-
19:00
San Fernando - Malaga
-:-
21:00
Real Madrid B - Granada B
-:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
12:30
Getafe B - Marbella
-:-
13:00
Atl. Paso - Barakaldo
-:-
13:00
Rayo Cantabria - San Sebastian Reyes
-:-
13:00
Zaragoza B - Pontevedra
-:-
18:00
Betis B - CE Europa
-:-
19:00
Utebo FC - Numancia
-:-
19:05
Sant Andreu - Zamora
-:-
20:00
Lleida - Yeclano
-:-
20:00
Orihuela - Badalona Futur
-:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Play Out
13:00
Ciudad Real - Real Aviles
-:-
13:00
Formentera - Izarra
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
18:00
Alondras - UD Ourense
-:-
18:00
Barbadas-Bentraces - Estradense
-:-
18:00
Gran Pena - Betanzos
-:-
18:00
Paiosaco - Polvorin
-:-
18:00
Rapido de Bouzas - Sarriana
-:-
18:00
Somozas - Pontevedra B
-:-
18:00
Viveiro - Arosa SC
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
18:00
Basico Urraca - L'Entregu
-:-
18:00
Condal - CD Colunga
-:-
18:00
Gijon B - Real Titanico
-:-
18:00
Gijon Industrial - Llanes
-:-
18:00
Lealtad - Luarca
-:-
18:00
Lenense - Caudal Deportivo
-:-
18:00
Praviano - Aviles Stadium
-:-
18:00
Union Club Ceares - Llanera
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
13:00
L'Hospitalet - Pobla Mafumet
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
13:15
Jove - Levante B
-:-
19:00
Acero - Silla CF
-:-
19:00
Castellon B - Ontinyent 1931
-:-
19:00
Gandia - Utiel
-:-
19:00
Roda - Rayo Ibense
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
12:30
Collado Villalba - Real Madrid C
-:-
12:30
Colonia M. - Paracuellos Antamira
-:-
12:30
Galapagar - Alcorcon B
-:-
12:30
Las Rozas - CD Mostoles
-:-
12:30
Leganes B - AD Torrejon
-:-
12:30
Parla - RSD Alcala
-:-
12:30
Trival Valderas - Pozuelo de Alarcon
-:-
12:30
Vallecano B - Canillas
-:-
12:30
Villanueva - Tres Cantos
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
19:00
Atl. Astorga - Burgos CF B
-:-
19:00
Atl. Tordesillas - Palencia CF
-:-
19:00
Becerril - Bembibre
-:-
19:00
Mirandes B - Real Avila
-:-
19:00
Palencia CA - Laguna
-:-
19:00
Santa Marta Tormes - Salamanca
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
13:00
Almeria B - Torre del Mar
-:-
13:00
Arenas Armilla - Huetor Vega
-:-
13:00
CP Almeria - Mancha
-:-
13:00
Ejido - Jaen
-:-
13:00
Malaga B - Huetor Tajar
-:-
13:00
Maracena - CD Torreperogil
-:-
13:00
Torremolinos - Malaga City
-:-
18:00
Torredonjimeno - Atletico Melilla
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
13:00
Atletico Espeleno - Xerez CD
-:-
13:00
Ayamonte - Cartaya
-:-
13:00
Bollullos - Puente Genil
-:-
13:00
CD Gerena - Ceuta B
-:-
13:00
Ciudad de Lucena - Cabecense
-:-
13:00
Coria C.F. - Conil
-:-
13:00
La Palma - CD Utrera
-:-
13:00
Sevilla C - Cordoba B
-:-
13:00
Xerez D.F.C. - Pozoblanco
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
12:00
Alaior - Portmany
-:-
12:00
Felanitx - Inter Manacor
-:-
13:00
Manacor - Mallorca B
-:-
13:00
Platges de Calvia - Binissalem
-:-
13:00
Santanyi - Poblense
-:-
18:30
Soller - Constancia
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
13:00
Atl. Victoria - San Bartolome
-:-
13:00
Ibarra - Gran Tarajal
-:-
13:00
Lanzarote - Yaiza
-:-
13:00
Las Palmas B - Herbania
-:-
13:00
Panaderia - CD Buzanada
-:-
13:00
Tenerife B - Teror
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
19:00
CAP Ciudad de Murcia - Montecasillas
-:-
19:00
Caravaca - Ciudad Cieza
-:-
19:00
Lorca Deportiva - Alcantarilla
-:-
19:00
Molinense - EG El Palmar CF
-:-
19:00
UCAM Murcia B - Bullense
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
12:00
RCP Valverdeno - CD Calamonte
-:-
12:30
Don Benito - Montehermoso
-:-
13:00
Diocesano - Jerez CF
-:-
13:15
Azuaga - CD Coria
-:-
13:30
Fuente de Cantos - Jaraiz
-:-
19:00
Castuera - Olivenza
-:-
19:00
Moralo - Arroyo
-:-
19:00
Villafranca - Trujillo
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
19:00
Alfaro - Anguiano
-:-
19:00
Calahorra B - Casalarreina
-:-
19:00
Haro Deportivo - Arnedo
-:-
19:00
Pena Balsamaiso - Comillas
-:-
19:00
Racing Rioja - UD Logrones B
-:-
19:00
Tedeon - Berceo
-:-
19:00
Varea - CCD Alberite
-:-
19:00
Vianes - Oyonesa
-:-
20:00
CDFC Calzada - River Ebro
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
18:30
Almudevar - Borja
-:-
18:30
CF Illueca - Ejea
-:-
18:30
Ebro - Epila
-:-
18:30
Fraga - Caspe
-:-
18:30
Fuentes - Cuarte
-:-
18:30
Huesca B - Belchite 97
-:-
18:30
Tamarite - Calamocha
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
19:00
Azuqueca - Huracan de Balazote
-:-
19:00
Quintanar del Rey - Marchamalo
-:-
19:00
Socuellamos - La Solana
-:-
19:00
Tomelloso - Puertollano C.F.
-:-
19:00
Torrijos - San Clemente
-:-
19:00
Villacanas - Cazalegas
-:-
19:00
Villarrobledo - Conquense
-:-
19:00
Villarrubia - Toledo
-:-
İSPANYA: Liga F Women
13:00
Costa Adeje Tenerife K - Real Sociedad K
-:-
19:30
Sevilla K - Huelva K
-:-
21:30
Madrid C. K - Valencia K
-:-
İSPANYA: Primera Federacion Women - Terfi Playofflar
13:00
CA Osasuna K - Espanyol K
-:-
İSRAİL: Liga Alef - Promotion Play Offs
13:00
Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv
-:-
13:30
SC Dimona - Holon Yermiyahu
-:-
İSRAİL: Liga Alef - Relegation
13:30
Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe
-:-
İSVEÇ: Allsvenskan
15:00
Hacken - Kalmar
-:-
15:00
Norrkoping - Hammarby
-:-
17:30
Djurgarden - Elfsborg
-:-
17:30
Värnamo - Brommapojkarna
-:-
İSVEÇ: Superettan
14:00
Gefle - Skövde
-:-
16:00
Brage - Östersund
-:-
16:00
Helsingborg - Sandvikens
-:-
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
16:00
Hammarby TFF - Umeå
-:-
17:00
Assyriska FF - Orebro Syr.
-:-
17:00
Karlbergs - Friska Viljor
-:-
17:00
Sollentuna - Karlstad
-:-
17:00
Stocksund - Pitea
-:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
14:00
Torns - Onsala
-:-
17:00
Norrby - Lunds
-:-
17:00
Torslanda - Ariana
-:-
17:00
Trollhättan - Oskarshamn
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
14:00
Forward - Herrestads AIF
-:-
17:00
Vanersborgs IF - Gauthiod
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
15:00
Hudiksvall - IK Franke
-:-
15:00
Sandvikens AIK - Arlanda
-:-
16:00
Dalkurd - Gute
-:-
16:00
Falu - Enkopings SK
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
14:00
Osterlen - Kristianstad
-:-
15:00
Rappe GOIF - IFK Trelleborg
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
16:00
Arameisk-Syrianska - Smedby
-:-
16:00
Mjolby AI FF - IFK Eskilstuna
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
15:00
Frölunda - Husqvarna
-:-
15:00
Laholms - Varbergs GIF
-:-
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
14:00
IF Brommapojkarna K - Vaxjo DFF K
-:-
16:00
Kristianstad K - Trelleborg K
-:-
16:00
Linköping K - AIK K
-:-
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
14:00
Sunnanå K - Mallbacken K
-:-
14:00
Umeå IK K - Kalmar K
-:-
15:00
Sundsvall K - Uppsala K
-:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
15:15
Winterthur - Zurich
-:-
17:30
St. Gallen - Servette
-:-
İSVİÇRE: Promotion League
15:30
Delemont - Zurich II
-:-
17:00
Servette U21 - Luzern II
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
16:00
Coffrane - Oberwallis Naters
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
15:00
Thun II - Langenthal
-:-
15:30
Munsingen - Wohlen
-:-
17:00
Black Stars - Schotz
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
15:00
Gossau - Winterthur II
-:-
İSVİÇRE: Super League Women - Düşme Grubu
15:00
Wil K - Rapperswil K
-:-
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
15:00
Young Boys K - Servette K
-:-
İTALYA: Serie C - Play Out
19:00
Fiorenzuola - Novara
-:-
19:00
Monterosi - Potenza
-:-
19:00
Recanatese - Vis Pesaro
-:-
19:00
Virtus Francavilla - Monopoli
-:-
İTALYA: Serie D - Group A - Playofflar
16:00
Chisola - Ticino
-:-
17:00
Citta di Varese - Vado
-:-
İTALYA: Serie D - Group A - Play out
17:00
Derthona FbC - Alba
-:-
18:15
Chieri - Pinerolo
-:-
İTALYA: Serie D - Group B - Playofflar
17:00
Piacenza - Varesina
-:-
17:00
Pro Palazzolo - Desenzano
-:-
İTALYA: Serie D - Group B - Play out
17:00
Legnano - Castellanzese
-:-
İTALYA: Serie D - Group C - Playofflar
17:00
Dolomiti Bellunesi - Campodarsego
-:-
17:00
Treviso - Bassano
-:-
İTALYA: Serie D - Group C - Play out
17:00
Breno - Cjarlins Muzane
-:-
17:00
Luparense - Castegnato
-:-
İTALYA: Serie D - Group D - Playofflar
17:00
Corticella - Victor San Marino
-:-
17:00
Ravenna - Lentigione
-:-
İTALYA: Serie D - Group E - Playofflar
17:00
Follonica Gavorrano - Tau
-:-
18:30
Grosseto - Livorno
-:-
İTALYA: Serie D - Group F - Playofflar
17:00
L Aquila - Roma City
-:-
18:00
Avezzano - Sambenedettese
-:-
İTALYA: Serie D - Group F - Play out
17:00
Tivoli Calcio - United Riccione
-:-
İTALYA: Serie D - Group G - Playofflar
16:00
Romana - Ischia
-:-
17:00
Nocerina - Cassino
-:-
İTALYA: Serie D - Group G - Play out
17:00
Anzio Calcio 1924 - Gladiator
-:-
17:00
Latte Dolce - Nuova Florida
-:-
İTALYA: Serie D - Group H - Playofflar
17:00
A.C.D. Nardo - Fidelis Andria
-:-
19:00
Martina Calcio - Casarano
-:-
İTALYA: Serie D - Group H - Play out
17:00
Angri - Gallipoli
-:-
İTALYA: Serie D - Group I - Playofflar
17:00
Siracusa - AS Acireale
-:-
17:00
Vibonese - Reggio Calabria
-:-
İTALYA: Serie D - Group I - Play out
17:00
San Luca - Locri 1909
-:-
İTALYA: Serie D - Winners stage
17:00
Cavese - Altamura
-:-
17:00
Pianese - Campobasso
-:-
İTALYA: Primavera 1
12:00
AC Milan U19 - Frosinone U19
-:-
14:00
Juventus U19 - Monza U19
-:-
14:00
Lecce U19 - AS Roma U19
-:-
16:00
Bologna U19 - Torino U19
-:-
16:00
Sassuolo U19 - Fiorentina U19
-:-
İTALYA: Serie A Women - Düşme Grubu
13:30
Como K - Pomigliano K
-:-
13:30
Napoli K - AC Milan K
-:-
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
16:00
Inter K - Sassuolo K
-:-
İTALYA: Serie B Women
13:00
Freedom K - Genoa K
-:-
16:00
Arezzo K - Cesena K
-:-
16:00
Brescia K - San Marino Academy K
-:-
16:00
Parma K - Chievo Verona K
-:-
16:00
RES Roma K - Tavagnacco K
-:-
16:00
Ternana K - Pavia K
-:-
16:00
Verona K - Bologna K
-:-
İZLANDA: Besta deild karla
20:00
KR Reykjavik - Kopavogur
-:-
22:15
Fylkir - Breidablik
-:-
22:15
Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur
-:-
JAPONYA: J1 League
07:05
Kashima - Verdy
-:-
JAPONYA: J2 League
07:00
Iwaki - Renofa Yamaguchi
-:-
07:00
Kumamoto - Yokohama FC
-:-
08:00
Fujieda MYFC - Blaublitz
-:-
08:00
Oita - Ehime
-:-
08:00
Tokushima - Tochigi
-:-
08:00
V-Varen Nagasaki - Okayama
-:-
08:00
Yamagata - Mito
-:-
10:00
Kofu - Chiba
-:-
JAPONYA: WE League Women
07:00
JEF United K - Inac Kobe Leonesa K
-:-
07:00
Mynavi Sendai K - Nojima Stella K
-:-
07:00
Parceiro Nagano K - C-Osaka K
-:-
JAPONYA: Nadeshiko League Women
08:00
Gunma K - Miyazaki K
-:-
08:00
Setagaya Sfida FC K - NGU Nagoya K
-:-
KAMBOÇYA: CPL - Şampiyona Playoffları
14:00
Phnom Penh Crown - Svay Rieng
-:-
14:00
Visakha - Boeung Ket
-:-
KANADA: Canadian Premier League
00:00
Pacific FC - Forge
-:-
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
20:00
Buducnost - Jedinstvo
-:-
20:00
Decic - Jezero
-:-
20:00
Mladost DG - Sutjeska
-:-
20:00
Mornar - Rudar
-:-
20:00
Petrovac - Arsenal Tivat
-:-
KARADAĞ: Druga Liga
18:00
Igalo - Berane
-:-
18:00
Iskra - Internacional
-:-
18:00
Kom Podgorica - FK Podgorica
-:-
18:00
Lovcen - Grbalj
-:-
20:00
Bokelj - Otrant
-:-
KAZAKİSTAN: Premier Lig
15:00
Kyzylzhar - Aktobe
-:-
15:00
Yelimay Semey - Shakhter K.
-:-
17:00
FC Astana - Kaisar
-:-
17:00
Zhenis - Kairat Almaty
-:-
19:00
Ordabasy - Tobol
-:-
KENYA: Premier League
12:00
Tusker - Muranga
-:-
15:00
Police FC - Nairobi City
-:-
15:00
Talanta FC - Leopards
-:-
KENYA: Super League
12:00
Rainbow - MCF
-:-
13:00
Gusii - Mulembe United
-:-
13:00
Kibera - Kajiado
-:-
14:00
Vihiga - Mombasa Elite
-:-
15:00
Kisumu All-Stars - Mara Sugar
-:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura - Dörtlü
01:15
Bucaramanga - Junior
-:-
03:30
Millonarios - Pereira
-:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00
Barranquilla - Atletico F.C.
-:-
23:00
Boca Juniors - U. Magdalena
-:-
23:00
Cucuta - Real Cundinamarca
-:-
23:00
Huila - Llaneros
-:-
23:00
Leones - Quindio
-:-
23:00
Orsomarso - Bogota
-:-
23:00
Real Santander - Inter Palmira
-:-
23:00
Tigres - Real Cartagena
-:-
KOLOMBİYA: Liga Women
00:00
Atl. Nacional K - Deportivo Pereira K
-:-
01:00
America de Cali K - Llaneros K
-:-
KONGO: Ligue 1
17:00
AS BNG - V. Club Mokanda
-:-
20:00
JS Talangai - Leopard
-:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
16:00
Maniema - Aigles du Congo
-:-
16:00
St Eloi Lupopo - Dauphins Noirs
-:-
KOSOVA: Superliga
16:00
Drita - Feronikeli
-:-
16:00
Dukagjini - Prishtina
-:-
16:00
FC Ballkani - Fushe Kosova
-:-
16:00
KF Llapi - Malisheva
-:-
16:00
Liria - Gjilani
-:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
01:00
Puntarenas FC - Cartagines
-:-
00:00
Alajuelense - Guanacasteca
-:-
00:00
Grecia - San Carlos
-:-
00:00
Saprissa - AD Santos
-:-
00:00
Sporting San Jose - Herediano
-:-
00:00
Zeledon - Liberia
-:-
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:05
Al Qadisiya - Al-Fahaheel
-:-
KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL
18:00
KF Gostivar - Rabotnicki
-:-
18:00
Makedonija GP - Bregalnica
-:-
18:00
Shkendija - Struga
-:-
18:00
Shkupi - Brera Strumica
-:-
18:00
Sileks - Vardar
-:-
18:00
Tikves - Voska Sport
-:-
LESOTHO: Premier League
16:00
CCX - Bantu
-:-
16:00
LCS - Matlama
-:-
16:00
Lijabatho - Defence Force
-:-
16:00
Machokha - Linare
-:-
LETONYA: Virsliga
15:00
BFC Daugavpils - Tukums 2000
-:-
LETONYA: 1. Liga
15:00
Rezekne - AFA Olaine
-:-
19:00
Skanste - Alberts JDFS
-:-
LİTVANYA: A Lyga
16:00
Hegelmann - Zalgiris
-:-
18:25
Kauno Zalgiris - Siauliai FA
-:-
LİTVANYA: I Lyga
14:00
Tauras - FK Panevezys 2
-:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00
Nejmeh SC - Al Ahed
-:-
LÜKSEMBURG: BGL Ligue
17:00
Hesperange - Marisca Mersch
-:-
17:00
Racing Luxembourg - Mondercange
-:-
17:00
Union Titus Petange - Jeunesse Esch
-:-
17:00
Victoria Rosport - Dudelange
-:-
17:00
Wiltz - Mondorf
-:-
19:00
Schifflange - UNA Strassen
-:-
19:30
Fola - Kaerjeng
-:-
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
15:15
Kisvarda - Mezokovesd
-:-
20:30
Debrecen - Fehervar FC
-:-
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
18:00
Ajka - Honved
-:-
18:00
BVSC-Zuglo - Nyiregyhaza
-:-
18:00
Csakvari - Kozarmisleny
-:-
18:00
Gyirmot - Tiszakecske
-:-
18:00
Kazincbarcika - Győr
-:-
18:00
Mosonmagyarovari TE - Budafoki
-:-
18:00
Szeged - Siofok
-:-
MACARİSTAN: NB III - Northeast
12:00
DVTK II - Putnok VSE
-:-
12:00
Kisvarda II - Tiszaujvaros
-:-
12:00
Ujpest II - SBTC
-:-
16:00
REAC - Karcagi
-:-
18:00
Hatvan - Gyongyosi
-:-
18:00
Senyo Carnifex - Eger SE
-:-
18:00
Tiszafuredi - Cigand SE
-:-
MACARİSTAN: NB III - Northwest
12:00
Győr II - Gyirmot II
-:-
12:00
Zalaegerszegi II - Puskas Academy II
-:-
18:00
Budaorsi - Balatonfuredi
-:-
18:00
Haladas Zanati - Bicskei
-:-
18:00
Kelen - Csornai
-:-
18:00
Komaromi VSE - Dorogi
-:-
18:00
SC Sopron - Tatabanya
-:-
18:00
VLS Veszprem - III. Keruleti TVE
-:-
MACARİSTAN: NB III - Southeast
12:00
Honved II - Cegledi
-:-
12:00
Kecskemeti II - Szolnoki
-:-
18:00
Bekescsaba - Szeged II
-:-
18:00
Elore - Vasas II
-:-
18:00
ESMTK Budapest - Korosladany MSK
-:-
18:00
FC Dabas - Hodmezovasarhely FC
-:-
18:00
Fuzesgyarmati SK - Monori
-:-
18:00
Martfui - Penzugyor
-:-
MACARİSTAN: NB III - Southwest
12:00
Ferencvaros II - Dunafoldvar
-:-
12:00
Paks II - Fehervar FC II
-:-
18:00
Dunaujvaros PASE - Erdi
-:-
18:00
Ivancsa - Szentlorinc
-:-
18:00
Majosi - Gardony Varosi
-:-
18:00
Mohacsi - Kaposvar
-:-
18:00
MTK II - PTE-PEAC
-:-
18:00
Szekszardi - Nagykanizsa
-:-
MAKAO: Elite League - Düşme Grubu
13:00
Tak Chun Ka I - Gala
-:-
15:00
Sporting Macau - Monte Carlo
-:-
MALAVİ: Super League
15:30
Mighty Tigers - Dedza Dynamos
-:-
15:30
Mzuzu City - Kamuzu Barracks
-:-
15:30
Silver Strikers - Creck Sporting
-:-
MALEZYA: Süper Lig
12:45
Sabah - Penang
-:-
16:00
Kuala Lumpur City - Kuching City FC
-:-
MALİ: Premiere Division
19:30
Bougouba - Real Bamako
-:-
21:30
Black Stars - Stade Malien
-:-
MALTA: FA Trophy
17:00
Floriana - Sliema
-:-
MAURİTİUS: Super League
14:00
Grande Riviere - Cercle De Joachim
-:-
14:00
Pamplemousses - Savanne
-:-
17:00
Petite Riviere - Chebel Citizens
-:-
MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
03:00
Club America - Pachuca
-:-
05:10
Toluca - Guadalajara
-:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar
04:00
Alacranes - Gavilanes de Matamoros
-:-
04:00
Porto Palmeiras - Irapuato
-:-
04:00
Tampico Madero - Deportiva Venados
-:-
06:00
Los Cabos - Tecos
-:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Playofflar
03:00
Ayense - Uruapan
-:-
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
18:00
Necaxa U23 - U.N.A.M. U23
-:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
21:00
Club America K - Guadalajara K
-:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15
Tuv Azarganuud - Khaan Khuns-Erchim
-:-
14:15
FC Ulaanbaatar - Falcons
-:-
MORİTANYA: Ligue 1
20:00
Nouadhibou - ASAC Concorde
-:-
22:50
Gendrim - SNIM
-:-
MOZAMBİK: Mocambola
16:00
ENH Vilankulo - Brera Tchumene
-:-
16:00
Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula
-:-
16:00
Nacala - Costa do Sol
-:-
16:00
Textafrica - Ferroviario Lichinga
-:-
NİJER: Super Ligue
18:15
US Gendarmerie - Douanes Niamey
-:-
NİJERYA: NPFL
17:00
Dəyişilib
Gombe - Sunshine Stars
-:-
18:00
Dəyişilib
Akwa United - Heartland
-:-
18:00
Dəyişilib
Bayelsa United - Plateau
-:-
18:00
Dəyişilib
Enyimba - Rivers United
-:-
18:00
Dəyişilib
Niger - Kwara
-:-
18:00
Dəyişilib
Remo Stars - Kano
-:-
18:00
Dəyişilib
Shooting Stars - Abia Warriors
-:-
18:00
Dəyişilib
Sporting Lagos - Enugu
-:-
18:00
Sunshine Stars - Rivers United
-:-
NİJERYA: NNL
12:00
Tradesafe - Solution
-:-
17:00
Gateway Utd. - Osun
-:-
17:00
Ikorodu City - Giant Brillars
-:-
17:00
Inter Lagos - Ijebu
-:-
17:00
One Rocket - Crown
-:-
NORVEÇ: Eliteserien
15:30
Kristiansund - Bodo/Glimt
-:-
18:00
HamKam - Haugesund
-:-
18:00
KFUM Oslo - Fredrikstad
-:-
18:00
Sandefjord - Sarpsborg 08
-:-
18:00
Strömsgodset - Viking
-:-
18:00
Tromsø - Odd
-:-
20:15
Lilleström - Brann
-:-
NORVEÇ: Division 2, avd 1
15:00
Hodd - V. Haugesund
-:-
NORVEÇ: Division 2, avd 2
13:00
Vålerenga 2 - Alta
-:-
14:30
Junkeren - Skeid
-:-
15:00
Grorud - Kjelsås
-:-
15:30
Strømmen - Stjordals Blink
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
14:00
Fana - Åsane 2
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
17:00
Sandnes 2 - Madla IL
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
16:00
Askollen - Mjondalen 2
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
13:00
Rana FK - Strømsgodset 2
-:-
16:00
Orkla - Stabaek 2
-:-
16:00
Trygg/Lade - Rosenborg 2
-:-
17:00
Mosjoen - Byåsen
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
15:00
Traeff - Aalesund 2
-:-
19:00
Lørenskog - Molde 2
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
15:00
Bodo/Glimt 2 - Kongsvinger 2
-:-
17:00
Mjolner - Honefoss
-:-
NORVEÇ: Division 1 Women
12:30
Bodo/Glimt K - Tromsø K
-:-
14:00
Aalesund K - Honefoss K
-:-
16:00
Avaldsnes K - Ovrevoll Hosle K
-:-
16:00
Odd K - Fyllingsdalen K
-:-
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00
Neftchi Fargona - Andijan
-:-
17:00
Sogdiana - Navbahor Namangan
-:-
PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar
23:00
Tauro - Independiente
-:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:00
Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion
-:-
02:30
Sp. Luqueno - Ameliano
-:-
23:30
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion
-:-
PARAGUAY: Division Intermedia
17:00
12 de Junio - 3 De Febrero
-:-
17:00
Sp. Carapegua - Independiente F.B.C.
-:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00
Sport Boys - Comerciantes Unidos
-:-
23:30
Cusco - Carlos Mannucci
-:-
02:30
Huancayo - A. Lima
-:-
05:00
Cesar Vallejo - Los Chankas
-:-
21:00
Cajamarca - Melgar
-:-
23:00
Deportivo Garcilaso - Grau
-:-
PERU: Liga 2
23:00
Dəyişilib
AD Cantolao - Moquegua
-:-
23:00
Dəyişilib
Alianza Huanuco - San Marcos
-:-
23:00
Dəyişilib
Ayacucho - Deportivo Coopsol
-:-
23:00
Dəyişilib
Binacional - Comerciantes
-:-
23:00
Dep. Municipal - Santos
-:-
23:00
Dəyişilib
Llacuabamba - Pirata
-:-
23:00
Dəyişilib
U. San Martin - Dep. Municipal
-:-
23:15
Comerciantes - U. San Martin
-:-
PERU: Liga Women
18:30
Ayacucho K - Cesar Vallejo K
-:-
21:00
Defensores K - Dep. Municipal K
-:-
POLONYA: Ekstraklasa
13:30
Puszcza - Warta Poznan
-:-
16:00
Widzew Lodz - Zaglebie
-:-
18:30
Lech - Legia
-:-
POLONYA: Division 1
13:40
Arka - Sosnowiec
-:-
16:00
Odra Opole - Plock
-:-
19:00
Polonia W. - Leczna
-:-
POLONYA: Division 2
13:00
LKS Lodz II - Stezyca
-:-
15:30
Stomil Olsztyn - Ol. Grudziadz
-:-
POLONYA: III Liga - Group I
13:00
Jagiellonia II - Legionowo
-:-
POLONYA: III Liga - Group II
14:00
Stolem Gniewino - Sroda
-:-
POLONYA: III Liga - Group IV
18:00
Unia Tarnow - Swidniczanka Swidnik
-:-
POLONYA: Central Youth League
12:00
Zaglebie U19 - Jagiellonia U19
-:-
13:00
Rakow Czestochowa U19 - Wisla U19
-:-
18:30
Arka U19 - Legia U19
-:-
POLONYA: Ekstraliga Women
13:00
UJ Krakow K - Czarni Sosnowiec K
-:-
14:00
Rekord Bielsko-Biala K - Stomilanki Olsztyn K
-:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30
Gil Vicente - Farense
-:-
20:00
Benfica - Arouca
-:-
20:00
Casa Pia - Moreirense
-:-
22:30
FC Porto - Boavista
-:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00
Leixoes - AVS
-:-
13:00
Tondela - Nacional
-:-
16:00
Mafra - Santa Clara
-:-
17:30
FC Porto B - Ferreira
-:-
17:30
Maritimo - Oliveirense
-:-
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
13:00
Atletico - Lusitania FC
-:-
18:00
Varzim - Covilha
-:-
20:00
Alverca - Academica
-:-
20:00
Felgueiras - Braga B
-:-
PORTEKİZ: Taca Revelacao U23
17:00
Estoril U23 - Santa Clara U23
-:-
RÉUNİON: Regionale 1
14:30
Jeanne d'Arc - Saint-Pauloise
-:-
14:30
JS Gauloise - Ravine Blanche
-:-
14:30
Piton - St. Louis
-:-
14:30
Sainte-Suzanne - Trois Bassins
-:-
14:30
Saint-Louisienne - Saint-Denis
-:-
14:30
Saint-Pierroise - Excelsior
-:-
14:30
Tamponnaise - Sainte Rose
-:-
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
21:30
Din. Bucuresti - UTA Arad
-:-
21:30
FC Voluntari - U. Cluj
-:-
21:30
Otelul - Botosani
-:-
21:30
Poli Iasi - Petrolul
-:-
21:30
U Craiova 1948 - FC Hermannstadt
-:-
ROMANYA: Liga 1 Women - Düşme Grubu
11:00
CSM Alexandria K - Banat K
-:-
15:00
Targu Mures K - Gloria 2018 Bistrita K
-:-
ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları
11:00
Csikszereda M. Ciuc K - Politehnica Timisoara K
-:-
13:00
Farul Constanta K - Ol. Cluj K
-:-
RUANDA: Premier League
15:00
APR - Amagaju
-:-
16:00
Musanze - Police
-:-
RUSYA: Premier Ligi
14:00
Orenburg - Lok. Moscow
-:-
16:30
F. Voronezh - Ural
-:-
19:00
Sochi - Pari NN
-:-
RUSYA: FNL
09:00
Yenisey - Kuban
-:-
14:00
Yaroslavl - SKA Khabarovsk
-:-
16:00
Saratov - Tyumen
-:-
16:00
Torpedo Moscow - Alania Vladikavkaz
-:-
17:00
Akron Togliatti - Dynamo Makhachkala
-:-
17:00
Kamaz - Rodina Moscow
-:-
17:00
Leningradets - Khimki
-:-
18:00
Volgar-Astrakhan - Chernomorets Novorossijsk
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00
Alania 2 - FK Pobeda
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
14:00
Chertanovo M. - Irkutsk
-:-
14:00
Tver - Din. Moscow 2
-:-
15:00
Dynamo Vologda - Saturn Ramenskoye
-:-
15:00
Yenisey 2 - Zvezda St. Peterburg
-:-
15:00
Znamya Truda - Rodina Moscow U21
-:-
16:00
Vladimir - Zenit 2
-:-
17:00
Baltika 2 - Luki-Energiya
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
06:00
Dynamo Vladivostok - Khimki 2
-:-
06:00
SKA Khabarovsk 2 - Penza
-:-
08:00
Sakhalin - Salyut-Belgorod
-:-
13:00
FK Strogino Moscow - Kompozit
-:-
14:00
Ryazan - Kolomna
-:-
15:00
Oryol - Arsenal Tula 2
-:-
16:00
Kvant - Spartak Tambov
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
12:00
Sokol Kazan - Kirov
-:-
RUSYA: Supreme Division Women
16:30
Rubin Kazan K - Sp. Moscow K
-:-
17:00
Krasnodar K - CSKA Moscow K
-:-
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00
Caixao Grande - Praia Cruz
-:-
18:00
UDRA - CD Guadalupe
-:-
18:00
Vitoria do Riboque - Palmar
-:-
SENEGAL: Ligue 1
20:00
Guediawaye - Dakar SC
-:-
20:00
Linguere - Diambars
-:-
20:00
Ouakam - US Goree
-:-
SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları
15:30
TSC - Cukaricki
-:-
17:30
Partizan - Mladost
-:-
19:30
Crvena zvezda - Radnicki 1923
-:-
20:30
Vojvodina - Napredak
-:-
SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları
18:00
Indjija - Radnicki S. Mitrovica
-:-
18:00
Jedinstvo U. - Macva
-:-
18:00
OFK Beograd - Smederevo
-:-
18:00
Tekstilac Odzaci - Graficar Beograd
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
17:30
Zvezdara - Usce
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
11:00
Kabel Novi Sad - Dinamo Pancevo
-:-
12:00
Omladinac NB - Jedinstvo SP
-:-
18:00
Tisa Adorjan - Podunavac Belegis
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
12:00
SFS Borac - Vlasina
-:-
18:00
Timocanin - Radnicki Pirot
-:-
18:00
Zitoradja - Jagodina
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:30
Polet Ljubic - Loznica
-:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15
Bai Bureh Warriors - Real Republicans
-:-
19:15
Diamond Stars - Kallon
-:-
19:15
East End Lions - Kahunla
-:-
19:15
Dəyişilib
Kallon - SLIFA
-:-
19:15
Old Edwardians - Freetown City
-:-
19:15
Dəyişilib
Old Edwardians - Diamond Stars
-:-
SİNGAPUR: Premier League
13:00
Tampines - Albirex Niigata
-:-
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
18:30
Dun. Streda - Trnava
-:-
SLOVAKYA: 3. Liga - East
16:00
Oravske Vesele - Filakovo
-:-
18:00
R. Sobota - Stropkov
-:-
18:00
Snina - Bardejov
-:-
18:00
Spisske Podhradie - Namestovo
-:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
18:00
Belusa - Podkonice
-:-
18:00
Dubnica - Jednota Banova
-:-
18:00
Sered - HA Banska Bystrica
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
18:00
D. Luzna - Modra
-:-
18:00
Ivanka pri Dunaji - Nova Dedinka
-:-
18:00
Rusovce - MSK Senec
-:-
18:00
Slovan Most - Rovinka
-:-
18:00
Tomasov - Bernolakovo
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - Central
11:30
Besenova - TJD Pribelce
-:-
18:00
Kovacova - Badin
-:-
18:00
Krasno - Banik Stranavy
-:-
18:00
Lip. Stiavnica - Sokol Zubrohlava
-:-
18:00
Medzibrod - Tvrdosin
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
17:30
Gerlachov - Poprad
-:-
17:30
Kechnec - Medzev
-:-
17:30
Medzilaborce - Kezmarok
-:-
17:30
Pavlovce n. Uhom - Sobrance-Sobranecko
-:-
17:30
Raslavice - Lok. Kosice
-:-
17:30
Sabinov - FK Cana
-:-
17:30
Sokol Lubotice - Mladost Kalsa
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - West
17:30
Blava Jaslovske Bohunice - Stankovce
-:-
17:30
Gabcikovo - Boleraz
-:-
17:30
Gbely - Banik Prievidza
-:-
17:30
Levice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce
-:-
17:30
Pata - Z. Moravce-Vrable B
-:-
17:30
Trebatice - FKM Nove Zamky
-:-
17:30
Trstice - Imel
-:-
SLOVENYA: Prva Liga
16:00
Celje - Koper
-:-
18:30
Bravo - Mura
-:-
SLOVENYA: 2.SNL
18:30
Dravinja - Rudar
-:-
18:30
Ilirija - Tolmin
-:-
18:30
Primorje - Triglav
-:-
21:15
Gorica - Beltinci
-:-
SLOVENYA: 3. SNL - East
11:30
Videm - Podvinci
-:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
18:30
Fama Vipava - Dren Vrhnika
-:-
20:00
Sencur - NK Jesenice
-:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Düşme Grubu
18:00
Gazon K - Primorje K
-:-
18:30
Krim K - Cerklje K
-:-
SOMALİ: National league
15:30
Mogadishu City - Gaadiidka
-:-
SURİNAM: SML
23:30
Broki - Inter Moengotapoe
-:-
02:00
Flora - PVV
-:-
23:30
Inter Wanica - Notch
-:-
ŞİLİ: Primera División
00:30
U. Catolica - O'Higgins
-:-
03:00
Everton - Cobresal
-:-
19:30
Copiapo - Cobreloa
-:-
22:00
A. Italiano - Colo Colo
-:-
ŞİLİ: Primer B
03:00
Arica - S. Wanderers
-:-
19:30
Barnechea - Antofagasta
-:-
19:30
Recoleta - La Serena
-:-
00:30
Curico Unido - San Luis
-:-
ŞİLİ: Segunda Division
01:00
Dep. Concepcion - Lautaro
-:-
19:30
D. Puerto Montt - San Antonio Unido
-:-
22:00
Real San Joaquin - Trasandino
-:-
ŞİLİ: Primera Division Women
03:00
A. Italiano K - Palestino K
-:-
17:00
U. De Chile K - Deportes Iquique K
-:-
18:00
Cobresal K - U. Espanola K
-:-
18:00
U. Catolica K - S. Morning K
-:-
18:00
U. De Concepcion K - Everton K
-:-
19:30
Coquimbo K - Colo Colo K
-:-
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
15:00
Eskhata - Istaravshan
-:-
16:00
Kuktosh - CSKA Pomir Dushanbe
-:-
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
14:00
Tabora United - Mashujaa
-:-
16:00
Kagera Sugar - Simba
-:-
19:00
Kinondoni MC - Azam
-:-
TAYLAND: Thai League 1
13:30
Chonburi - Prachuap
-:-
14:00
Buriram - Port MTI FC
-:-
15:00
Bangkok Utd - Trat FC
-:-
TAYLAND: Thai League 2 - Terfi Playofflar
14:00
Rayong FC - Ayutthaya Utd
-:-
TAYVAN: Premier League
10:30
Taichung - AC Taipei
-:-
10:30
Taipei Vikings - Taiwan Steel
-:-
13:30
Ming Chuan University - Hang Yuen
-:-
13:30
Taipower - Taiwan Shihu
-:-
TOGO: Championnat National
17:00
Dəyişilib
ASC Kara - Doumbe
-:-
17:00
Dəyişilib
Barracuda - Gomido
-:-
17:00
Dəyişilib
Gbikinti Bassar - Unisport
-:-
17:00
Dəyişilib
Gbohloe-Su - Espoir
-:-
17:00
Dəyişilib
Kakadl - Dynamic Togol.
-:-
17:00
Dəyişilib
Kara - OTR
-:-
17:00
Dəyişilib
Semassi - Binah
-:-
17:00
Dəyişilib
Tambo - Entente II
-:-
18:30
ASC Kara - Semassi
-:-
18:30
Dynamic Togol. - Binah
-:-
18:30
Espoir - OTR
-:-
18:30
Gomido - Gbohloe-Su
-:-
18:30
Tambo - Kara
-:-
18:30
Unisport - Barracuda
-:-
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00
Port Of Spain - Sando
-:-
00:00
1976 Phoenix FC - Eagles FC
-:-
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
17:00
Ben Guerdane - Bizertin
-:-
17:00
Marsa - Metlaoui
-:-
17:00
Olympique Beja - US Tataouine
-:-
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
19:30
Esperance Tunis - Etoile Sahel
-:-
TUNUS: Ligue 2
17:00
Chebba - OC Kerkennah
-:-
17:00
ES Djerba - Sidi Bouzid
-:-
17:00
Jeunesse Sportive - Hammam-Lif
-:-
17:00
Kairouanaise - Hamam-Sousse
-:-
17:00
Korba - Rades
-:-
17:00
Msaken - Ariana
-:-
17:00
Oued Ellil - Jendouba Sport
-:-
UGANDA: Big League
16:00
Blacks Power - Mbale Heroes
-:-
16:00
Kigezi HomeBoyz - Lugazi
-:-
16:00
Kiyinda Boys - Police
-:-
16:00
Kyetume - Calvary
-:-
16:00
Onduparaka - Booma
-:-
16:00
Young Elephant - Kaaro Karungi
-:-
UKRAYNA: Premier League
13:00
Oleksandriya - Dnipro-1
-:-
15:30
Ch. Odesa - Metalist 1925
-:-
18:00
Kryvbas - Zhytomyr
-:-
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
13:30
Nyva Ternopil - MFC Metalurh
-:-
14:15
Bukovyna - Kremin
-:-
UKRAYNA: Druha Liga
12:00
Rukh Lviv 2 - Zvyagel
-:-
13:00
Karpaty Lviv 2 - Lokomotyv Kyiv
-:-
UKRAYNA: U19 League
13:00
Kolos Kovalivka U19 - LNZ Cherkasy U19
-:-
14:00
Zorya U19 - Veres Rivne U19
-:-
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
12:00
Mariupol K - Dyn. Kyiv K
-:-
UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
11:00
Ladomir K - Vorskla Poltava K
-:-
12:00
Kryvbas K - Kolos Kovalivka K
-:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00
Penarol - Wanderers
-:-
16:00
Liverpool M. - Cerro Largo
-:-
18:30
Rampla Juniors - Boston River
-:-
21:00
Progreso - Defensor Sp.
-:-
URUGUAY: Segunda Division
02:00
Colon - Sud America
-:-
23:30
Oriental - Tacuarembo
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00
Metropolitanos - La Guaira
-:-
03:00
Universidad Central - Inter de Barinas
-:-
00:00
Angostura - Portuguesa
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:30
Academia Rey - Trujillanos
-:-
22:30
Atletico La Cruz - Academia Anzoategui
-:-
22:30
El Vigia - Frontera
-:-
22:30
Miranda - Fundacion AIFI
-:-
23:00
Aragua - Heroes de Falcon
-:-
23:00
Dynamo Puerto - Maritimo
-:-
23:00
Urena - Yaracuyanos
-:-
00:00
Bolivar - Nueva Esparta
-:-
VİETNAM: V.Ligi 1
14:00
Thanh Hoa - Binh Duong
-:-
15:15
Cong An - Khanh Hoa
-:-
15:15
Hai Phong - Quang Nam
-:-
VİETNAM: National League Women
12:00
Ha Noi 2 K - TKS Viet Nam K
-:-
12:00
Phong Phu Ha Nam K - Ha Noi K
-:-
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00
Rosariense - Academica do Fogo
-:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
20:00
PAOK - Olympiakos
-:-
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Relegation Play-offs
17:00
Afantou - Proodeftiki
-:-
17:00
Niki Efkarpias - Asteras Petriti
-:-
YUNANİSTAN: Division A Women
12:00
Rethymniakos K - AEL Larissa K
-:-
ZAMBİYA: Absa Cup
16:30
Red Arrows - Kabwe
-:-
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00
Dynamos - Herentals
-:-
16:00
Highlanders - Platinum
-:-
16:00
Hwange - Arenel Movers
-:-
16:00
Manica - Bikita Minerals
-:-
16:00
TelOne - Chegutu Pirates
-:-
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love